Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie wiem jak można w ogóle porównywać te filmy. Oba rozrywkowe, ale zupełnie inaczej podane. TGB jednak mnie tak nie ubawił jak oglądałem.
 
The Judge
obejrzany i zapomniany. Nie zasnalem ale jakos bardzo mnie nie zaciekawil. Od 3/4 filmu jest juz niezla kiszka. Nie polecam, nie odradzam.
 
No Interview i Grand Budapest Hotel, to faktycznie zupełnie inny rodzaj komedii, ale oba filmy mają śmieszyć. Mnie śmieszył tylko jeden, więc jest dla mnie lepszy bo wywiązał się ze swojej roli - proste.
 
Poleciłby ktoś jakiś naprawdę dobry film fantasy/sci-fi ?

Obejrzałem wczoraj film Wirus znaleziony na VHS. Mimo kiepskiej jakości zostałem wciągnięty w postapokaliptyczny świat i problemy ocalałych. Szczerze polecam, końcówka średnia, aczkolwiek film świetny.
http://www.filmweb.pl/film/Wirus-1980-5755
 
Coherence - bardzo fajne sajensfikszyn o ludziach którzy jedzą kolację. FW znowu mnie zawiódł wmawiając mi, że tylko 31% w moim guście.

What.We.Do.in.the.Shadows.2014.LIMITED.720p.BluRay.X264-AMIABLE
 
wlasnie w tv leci
Due Date z Downey Juniorem i Zachem Galanafakisem - spoko komedia, kupa smiechu szczegolnie po lolku. POLECAM
 
Na którym? Chętnie sobie przypomnę.
Nie widzę w programie, pewnie na jakimś niemiecki ARD czy innym RTLu :]
 
Poleciłby ktoś jakiś naprawdę dobry film fantasy/sci-fi ?

Obejrzałem wczoraj film Wirus znaleziony na VHS. Mimo kiepskiej jakości zostałem wciągnięty w postapokaliptyczny świat i problemy ocalałych. Szczerze polecam, końcówka średnia, aczkolwiek film świetny.
http://www.filmweb.pl/film/Wirus-1980-5755

Nigdy o tym nie slyszalem - wlasnie sciagam:)

Ja od siebie polecam "Ludzkie dzieci", jeżeli nie znasz. Tez w podobnych klimatach. Dla mnie 9,5/10.
 
Nigdy o tym nie slyszalem - wlasnie sciagam:)

Ja od siebie polecam "Ludzkie dzieci", jeżeli nie znasz. Tez w podobnych klimatach. Dla mnie 9,5/10.
Dobry film, ale dla mnie akurat 6/10 ;) Choć początkowo zwłaszcza klimat bardzo fajny (zwłaszcza jak wchodzi muzyka King Crimson) i w czymś w rodzaju getta na koniec.
 
Nauczylem sie doceniac filmy ktore tocza sie wolnym tempem. Ten w dodatku ma genialne, dlugie ujecia (scena w samochodzie, czy w gettcie).

Hmm niech pomysle... z sci-fi dystopijnych/post-apo Gattaca, Screamers (klasa B, ale mi robi), 12 Malp, THX1138 (Georga Lucasa), Chłopiec i jego pies...
 
Nauczylem sie doceniac filmy ktore tocza sie wolnym tempem. Ten w dodatku ma genialne, dlugie ujecia (scena w samochodzie, czy w gettcie).
Też takie lubię. Zmieniając nieco temat - Valhalla Rising widziałeś? Bo styl może Ci pasować.
 
Whiplash.2014.720p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG

Na to czekałem.

Skończyłem właśnie-rewelacja. Simmons wymiótł maksymalnie,mam nadzieje że częściej będzie otrzymywał okazje aby się wykazać.

,,There are no two words in the English language more harmful than good job.''
 
Obejrzałem właśnie Gone Girl. Całkiem przyzwoity film, ciekawa intryga. Zakończenie trochę bez sensu.
Ogólnie 7/10.

Mimo, że wiedział, że jego żona to psychopatka, bał się nawet z nią spać to postanowił z nią żyć dalej tylko dla tego, że rzekomo była w ciąży. Dziwne...
 
Obejrzałem właśnie Gone Girl. Całkiem przyzwoity film, ciekawa intryga. Zakończenie trochę bez sensu.
Ogólnie 7/10.

Mimo, że wiedział, że jego żona to psychopatka, bał się nawet z nią spać to postanowił z nią żyć dalej tylko dla tego, że rzekomo była w ciąży. Dziwne...

Wcale nie dziwne
Ona kazdego ze swoich ex w jakis sposob niszczyla na cale zycie lub w ostatecznosci im je odbierala. Wiedziala, ze najwieksze cierpienie zada swojemu mezowi zmuszajac go do pozostania razem i wiedziala czego dokladnie uzyc (dziecko i poczucie winy za to co sie stalo - ostatnie i pierwsze zdanie filmu, mowi, ze czuje sie winny). Ona cale zycie byla kochana za bycie kims kim nie byla na prawde, zwlaszcza jej rodzice kochali bardziej jej idealna, fikcyjna postac niz ja sama. Pozniej takze dla niego udawala kogos kim nie byla i... on nagle ja zdradzil, choc poswiecila dla niego swoje ja...
 
Last edited:
Valhalla Rising jak najbardziej do obejrzenia. Surowy klimat, ale jest jakaś cholerna głębia w tym filmie. Warto orientować się w nordyckiej mitologi oglądając.
 
Zakończenie trochę bez sensu.
Zaspoileruje z lekka więc jak ktoś nie oglądął to nie czyta :)

Jak dla mnie kompletnie i psuje efekt, z tego względu całą intrygę odebrac idzie jakby takie hardkorowe kłopoty małżeńskie, bo kończy się być moze na żyli długo i szczesliwie.
 
Ej ludzie, potrzebuje jakieś odjechanej komedii, gdzie humor jest absurdalny, a widać również, że scenarzysta świetnie się bawił, tworząc scenariusz do filmu. Takie czyste szaleństwo. Nie zaszkodzi, jeśli będzie po drodze parodiować popkulturę :D
 
Ej ludzie, potrzebuje jakieś odjechanej komedii, gdzie humor jest absurdalny, a widać również, że scenarzysta świetnie się bawił, tworząc scenariusz do filmu. Takie czyste szaleństwo. Nie zaszkodzi, jeśli będzie po drodze parodiować popkulturę :D

A Million Ways to Die in the West. Polecam :)
 
Skończyłem właśnie-rewelacja. Simmons wymiótł maksymalnie,mam nadzieje że częściej będzie otrzymywał okazje aby się wykazać.

,,There are no two words in the English language more harmful than good job.''


a napisy, moga byc angielskie sa do tego Whiplasha ?
 
Byl ktos juz na Exodusie z Bale'm ? Jak wrazenia? Mam wybor - isc na hobbita albo exodus. Na ostatnim hobbicie spalem...
 
Back
Top