Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Zaiste,piękny moment w historii kina!


Kurwa, za dzieciaka dobre pare dni rpzezywalem to ze terminator postanowil utopic się w kadzi :) zajebista koncowka zajebistego filmu :)



Odyseja tak samo ma zajebisty koniec.
 
Obejrzałem John dies at the end, jest to chyba najbardziej zakręcony film jaki w życiu widziałem :) Polecam jak ktoś lubi oryginalne filmy.
 
"Haunter" radzę omijać szerokim łukiem, ani to nie straszy, ani bawi, a na dodatek jest cholernie nudne
 
W końcu pokazano twarz The Rocka jako Herkulesa







hercules-lionhead-1382683090.jpg.pagespeed.ce.xLSTrLWFl3.jpg
 
@Yagiel



The Conjuring, Awakening, Sierociniec, Opowieść o dwóch siostrach, Kobieta w czerni (1989), Shutter, Lśnienie, Egzorcysta, Dziecko Rosemary, Nie oglądaj się teraz, The Ring, Drabina Jakubowa



Te filmy z czystym sumieniem mogę polecić
 
Ok dzięki, chwytam Obecnośc na początek :) nie wiem czemu,ale byłem przekonany, zę to jakieś gore, ale własnie sobie uśiwadomiłem,że miałem przed oczami nowe Evil Dead :)
 
Ja pierdziele, robią remake Hellraisera i to nie jakieś tam kmiotki tylko Barker pisze scenariusz, a Doug Bradley ma znowu wcielić się w Pinheada :-)
 
To już jest koniec - 6/10. Moim zdaniem Roast Jamesa Franco było dużo lepszy niż ten film, dużo dobrych recenzji tego obrazu ale aż tak super nie było. Można obejrzeć ale du*y nie urywa.
 
Jak dla mnie nieźle zapowiada się film "MUR" http://polskifilm.com.pl/zdjecia-z-filmu-mur-dariusza-glazera/ chyba będzie ok ;)







1378484_169148723279190_425017391_n.jpg
 
Ambassada - oglądałem w środę w kinie. Były ze 3-4 śmieszne sceny (wszystkie pokazane w trailerze) a poza tym nic. Denerwująca grafika komputerowa. Jak jebła bomba, cały dom się zawalił, a bohaterowie bez zadrapania wyszli. Słabo z tym polskim kinem teraz, 2/10. Przyjamniej do szkoły nie szedłęm :D
 
@old snake: nice, jest już na torrentach. To może być dobry film, czytałem już gdzieś o tej historii Tillikuma.
 
"Nietyklani" (2011) zdecydowanie warto... normalnie poprawia humor i wiarę w ludzi, u mnie 9/10. Polecam!



@mojso musisz to obejrzeć, a twoje problemy staną się mało ważne...
 
Słabo z tym polskim kinem teraz


Na pewno jest lepiej, niż kilka ładnych lat temu - są filmy gorsze i lepsze, ale nie otrzymaliśmy w tym roku powtórki ze szmir, jak "Kac Wawa" ...
 
@ errorek: raczej nie, co więcej nawet napisów chyba nie ma. Ja obejrzałem po angielsku i potwierdzam zajebistość tego filmu, naprawdę dokumenty są ostatnio lepsze od filmów fabularnych.
 
Z racji tego, że jestem chory, znowu oglądam hurtowo filmy.


"Alex Cross" - Świetna gra Matthew Fox'a to nie powód aby ten film chwalić pod niebiosa. Prawda jest taka, że było to słabe kino, które nie potrafiło zaciekawić widza. Ocena ogólna: 3/10



"Menedżer" - Polskie kino lat '80. Chwilami masakrycznie może nie nudny, ale na pewno nijaki. Mi ten film przysłowiowego tyłka nie urwał a szkoda, bo zapowiadał się ciekawie. Ocena ogólna: 4/10



"Świat w Płomieniach" ("White House Down") - Na pewno lepiej niż "Olimp w Ogniu", nie tylko pod względem efektów ale przede wszystkim gry aktorskiej. Przymykając oko na pewne (większe czy mniejsze) niuanse, mamy niezły film. Ocena ogólna: 6/10



"Zaginiona" ("Fórsvunnen") - Całkiem niezłe szwedzkie kino. Tok scenariusza do przewidzenia i jest spory niedosyt. Jednak sam klimat oraz bardzo dobra muzyka wynagradzają wszystko. Ocena ogólna: 6/10
 
Nie widziałem ale słyszałem, że kupa. Jeśli oglądać to tylko IMAX.
 




z tego mógłby powstać dobry horror, szybciej czy później powstanie, ale pewnie go schrzanią
 
@amen20



Niezwykłe widowisko wizualno-dźwiękowe, gorzej fabularnie.



Zresztą, to jest Sci-Fi... po co komu fabuła jest do szczęścia potrzebna? W tym filmie nie jest ona istotna.



Byłem dwa razy i nie żałuję.
 
@Gambit: thx, chociaż nie jestem jakimś eko weganinem, no i nie wiem czy chcę sobie ryć banię widokami z rzeźni. Ale może spróbuję. Blackfish był jeszcze o tyle ciekawy że miał wątki nazwijmy to thrillerowe (np. materiał z ataku kasatki - holy shit).



Z innej beczki - dopiero teraz obejrzałem Star Treka dwójkę (into darkness) i aż się zdziwiłem jaki jest dobry, chyba nawet lepszy niż jedynka z 2009 r. Ma wszystko czego można wymagać od takiego filmu.
 
Back
Top