Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wczorja przejechałem po Flight (Lot) i Drogówka.



Flight - bardzo mi się podobał, w połowie filmu poszedłem na cwaniaka i przewidziałęm koniec, niestety - tzn stety :P nie był taki jak myślałem, to chyba pierwszy amerykański film z zakończeniem innym niż spodziewane. Filma jak dla mnie zajebisty.



Drogówka - Mocno średni gniot, film o niczym. Niby przedstawiający "zwyczaje" policji, oczywiście mocno naciągnietę, z jakimiś śmiesznymi morderstwami w tle. Ogólnie jak ktoś ma na stracienie 1,5h z życia to polecam. Jedynie akcje z dziwkami fajne - ale to chyba normalne :-).







Oba filmy oglądałem na www.kinomaniak.tv - teraz jest git, bo po odpaleniu 4 okienek z reklamami (odrazu zamykamy) film się odpala, nie trzeba premium.







Jak ktoś nie oglądał to polecam jeszcze :



Hobbit(2012), Django(2012), Nietykalni(2011)







Na ten moment więcej nie pamiętam.
 
Zainstaluj sobie adblocka a nie bedziesz mial tych okienek. Klikasz i jedziesz. Premium jest potrzebne w momencie gdy wszystkie wolne sloty są zajete.
 
Sorry Panowie, ale ja nigdy nie zrozumiem jak można oglądać filmy online, dla mnie to prawie to samo jak Lektor xD Chyba, że się mylę i na necie można oglądać BRRipy?
 
Gambit - wiesz, ja nie jestem kinomanem, strasznie mało oglądam i nie mam ciśnienia na bluraye. Ważne, że jakość jest dobra to odpalam.
 
Sierio aż tak hejtujesz Drogówke? Smarzowski ma swój specyficzny klimat, ale dla mnie film w huj dobry, do Domu Złego się nie umywa ale klasę trzyma.
 
O, widzę że nie jestem jedyną osobą, która nie lubi Drogówki. Jak dla mnie strasznie przereklamowana. Niby "prawdziwy obraz policji", ale tak naprawde cały film to trochę przegiętych scen i tekstów z memów internetowych, plus poszarpany niby - nowoczesny montaż. A fabuła w gruncie rzeczy niczym z podrzędnego filmu sensacyjnego. Aż szkoda że ludzie tym filmem się podniecają a nie wcześniejszymi Smarzowskiego.
 
Iron Man 3 - oj słabo wg mnie to wyszło, historia nic nie wnosi do uniwersum, praktycznie nic nie trzyma się kupy, przy niektórych scenach towarzyszył mi facepalm, film ma problemy z tępem i najnormalniej w świecie przynudza, a końcówka . Na plus oczywiście RDJ i humor w filmie, (akcja z paletką do ping-ponga). Wg mnie najsłabsza część serii 6/10, Nie ma startu przy Avengersach.



Gdzie AC/DC?
 
Mel Gibson przygotowuje się do roli głównego badassa w expendables 3



xgibsonex-1377001717.jpg.pagespeed.ic.7l1-ut7DOb.jpg
 
Właśnie o to chodzi, tam mają być bad assi z dawnych lat ;) + trochę świeżej krwi. Obejrzałem wszystkie części po 2 razy i tą zapewne też łykne jak rasowy szkolony pelikan.
 
To będą połamani strzelać:D Coś czuję, że 3 część będzie tak przekozaczona, że ekrany w kinach będą pękać od ilości testosteronu wylewającego się z ekranu.
 
mel-gibson-shirtless2.jpg




Mam sile, mam mase...FUCK! :)



BTW, w Pain & Gain wystąpił Wladimir Klitschko - zagrał gościa, któy trzymał worek Lugo :-)



Pain & Gain Klitschko.jpg
 
@Mobius



chciałem przytoczyć wyrażenie, gdzie poprawnie użyto słowa tępy ... pasuje jak ulał do mojego błędu xD



@Thai



Eurotrip



Harold and Kumar



How High



Van Wilder



Not Another Teen Movie



Dude, Where's My Car?



Road Trip



Going the Distance



Old School



30 Minutes or Less



21 Jump Street



John Tucker Must Die



Sex Drive



100 Girls



The 40 Year-Old Virgin
 
Pain&Gain, u nas to będzie miało premierę dopiero 30 sierpnia z tego co widzę, wygląda fajnie. Może się skuszę na wizytę w kinie, jest VitalizdTv, jest Wladimir Klitschko ;] Fajne akcenty :P.
 
Pain & Gain - obejrzałem, gdyż dostępna jest już wersja DVD (wiadomo gdzie). Nie jestem zachwycony tym, co widziałem, ale było trochę śmiechu. Sporo absurdów. Naciągane 6/10



Elizjum - całkiem OK, na pewno lepsze od World War Z. Najbardziej podobały mi się zdjęcia i gra kilku aktorów. Pomijam kilka absurdów, których czepiają się ludzie - w końcu to science fiction. Na plus, że film nie okazał się tym, czego spodziewałem się po trailerach. 8/10



Obecność - niby schematyczny horror, ale wyszło dobrze. Podobała mi się końcówka, podczas której kilka wydarzeń działo się jednocześnie, więc ewentualny poziom strachu mógł być tylko wysoki. Dawno nie oglądałem horrorów, ale po niewywierającym na mnie żadnego wrażenia serialu "American Horror Story", kupiłem ten film bez problemu. 8/10
 
Też oglądałem Obecość - takie mocne 7/10, jak zauważył kolega wyżej, niby oklepany schemat, a jednak warto obejrzeć.



Znacie jakieś nowsze horrory, które warto obejrzeć?
 
@up


Wolverine jest jeszcze bardziej schematyczny. Dodatkowo pojechał pewnym motywem z Iron Man 3. Na plus dwie panie, które kręciły się wokół Wilczka (ta Japonka, która na ekranie wygląda uroczo .... druga kobieta to doktorka). Dałem 6/10, ale jest to raczej film, którzy lubią tą postać i komiksowe klimaty.
 
Back
Top