Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dla ludzi, którzy polecali Only God Forgives :-) Bardziej w stylu Valhalli (który mimo wszystko obejrzałem. gdyż interesuje mnie mitologia nordycka), ale same zdjęcia to nie film. Nie polecam! Lizczyłem na coś w stylu Drive...
 
Ja polecam komedie "Millerowie". Jak na amerykńską komedie to na prawdę bardzo dobra. Dużo dobrego humoru na pozoiomie (nic w stylu American Pie), bardzo dobrzy aktorzy, ciekawy scenariusz i kupa śmiechu.
 
Ma ktoś pomysł dlaczego podczas oglądania większych plików w hd odtwarzacz dvb wiwa wyświetla angielskie napisy zamiast polskich (w folderze z filmem mam tylko polskie napisy)? Dzieje się to tylko w przypadku plików około 4 GB.
 
Cholera dziwne. Może tutaj spytaj







http://cohones.mmarocks.pl/topic/nwo-illuminati-bilderberg-itp/page/2#post-616378
 
Obejrzałem przed snem Star Trek: Into Darkness, bardzo mi się podobał. Starej wersji Star Treka nie oglądałem chyba nigdy o dziwo, a ten reboot JJ Abramsa jakoś mnie zaciekawił serią. Polecam dobry kawałek kina.
 
Jest tak jak pisze lugasek,czasem bywa, że relki mają wbudowane napisy np.



Star.Trek.Into.Darkness.2013.720p.WEB-DL.H264-PublicHD ma ponad 4 GB i Suby: English English SDH Spanish French Portuguese Greek Polish.



Nie wiem tylko czy *txt nie trzeba zmienić na *srt



BTW, pojawił się kolejny film z The Rock'iem, jakiś Empire State - powoli zaczynam się bać, że jak otworzę lodówkę to z niej Dwayne wyskoczy xD
 
Nie wiem tylko czy *txt nie trzeba zmienić na *srt


Nie trzeba. Wiwa otwiera *txt na luzie.







Do grzebania w plikach mkv polecam program Mkvtoolnix, można nim wyciągnąć napisy, wgrać swoje, dodać ścieżki audio itp.
 
Now you see me - 4/10. Aż mnie oczy bolały od kręcenia tej kamery i błyskających świateł. Słaba fabuła/scenariusz, oklepane postacie, nuda, nuda, nuda. Film od połowy był strasznie przewidywalny. Liczyłem na coś więcej. Ktoś próbował ten film porównać z Prestige, ale to nie tak liga całkowicie.



Iron Man 3 - 5/10. Lepszy niż druga część, ale na zbliżonym niskim poziomie.
 
Now You See Me relek od SPARKS jest do kitu i dostała nuke'a za poknocone sceny, więc jak coś to RERIPy.



Właśnie obejrzałem Scary Movie 5 - zmarnowane 15 minut życia, nawet na przewijaniu ten film jest tragiczny ...
 
Alex Cross sam film na dobrym poziomie ale już za to postać psychopaty/zabójcy jest wzorowa, brakowało mi tylko wydarzeń z jego życia m.in służby w wojsku czy dzieciństwa.
 
We • re.The.Millers.2013.WEBRiP.XViD.UNiQUE



:-)



Premiera: 15.08.2013 - Polska, 09.08.2013 - Świat, 22.08.2013 - Internet :-)
 
The Iceman czyli film o Richardzie Kuklińskim ps. Iceman który wykonywał wyroki śmierci ( był killerem ) rodziny Gambino. Polecam. Zajebiście mi się podobał, choć jeszcze całego nie widziałem.
 
Na temat Ryśka Kuklińskiego jest wiele ciekawych książek czy publikacji. Filmu nie widziałem, ale ogólnie sama postać mocno interesująca.
 
@wujek



Ty jesteś jedyny.











We're the Millers - znośna komedyjka, trochę oklepany temat i schemat, ale wynagradza nam to J.A wywijające kila razy niezłe pozy. Było kilka śmiesznych gagów, ale nic porywającego. 5/10
 
No jak dla mnie Iceman jest mocno średni, takie 5/10. Tak naprawdę film ratuje gra Shannona, którego lubię.
 
Tego filmu o Icemanie jeszcze nie oglądałem, ale podobno mocno go ułagodnili i nie ma się wrażenia, że to prawdziwy psychol (o czym świadczy dostępny z nim na jutubie wywiad chociażby). Prawda to?
 
Przed filmem obejrzyj sobie wywiad z Kuklińskim i zobaczysz, że przedstawili go w filmie w bardzo dobrym świetle, nie jako psychopatę. Film średni, zmarnowany potencjał
 
Back
Top