Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Szkoda, bo Ben Affleck w daredevilu był słaby jak kompot z starych skarpet. A Bale to gwarant prawdziwego aktorskiego warsztatu.



Ja liczyłem jeszcze na jeden film Nolana z Batmanem ( Bale ) i Robinem ( Gordon-Levitt ).
 
Tzn, że w ogóle Bale już nie będzie grał Batmana czy tylko w drugiej części Supermana nie chce grać, bo już nie ogarniam.



btw. Ja bym wziął Erica Bana na nietoperza :)
 
Bale kończy z batmanem definitywnie. Bana też by mi pasował. Cieszcie się, że nie wybrali Goslinga, bo podobno był mocnym kandydatem.
 
Bale powiedział, że nie zagra batmana, jeśli reżyserem filmu nie będzie Nolan. Dla mnie batmana mógłby jeszcze zagrać Fassbender, ale musiałby przybrać trochę mięśni
 
Nie no Affleck jako reżyser sprawdza się bardzo dobrze, a co do jego aktorstwa to w tych filmach reżyserowanych przez Smitha daje radę, zwłaszcza w "W pogoni za Amy". Do roli Batmana ma chociaż odpowiednio kwadratową szczękę :)
 
8426cec0618a09fd156d11614d2162ab_original.jpg
 
Właśnie wróciłem z kina. Byłem na komedii "Millerowie", niezły humor + Jennifer Aniston tańcząca w bieliźnie sprawia, że go polecam : )
 
Obejrzałem film Iluzja ( Now you see me ) i powiem szczerze nic specjalnego, prócz cycków Isly Fisher i ślicznej Mólanie Laurent nie ma w tym filmie nic interesującego.
 
@Up



Ogladałem Iluzję wczoraj, ale chyba po treningu byłem zbyt zmęczony bo zasnałem w połowie i obudziłem się pod koniec, ale cycki zauważyłem :)
 
Sztanga & Cash ( Pain & Gain ) dziwny ten film jakiś ;d Ale teksty w stylu " Nic ci nie jest Pepe, Tu Eldad" do porwanego kolesia miażdżyły :D Ogólnie jeśli na prawde to historia na faktach to Ci kolesie musieli być niezłymi idiotami :D
 
Ja ten film oglądałem chyba na 4 razy. Strasznie sie męczyłem przy nim. Jedyne co go ratuje to Monk i to że historia oparta na faktach.
 
P&G - 8/10 beka, szybkie tempo, zajebista historiaa na faktach, znośne aktorstwo, ładnie nakręcone.
 
Wczoraj oglądałem "Iluzję" i mi sie dosyć podobał. Może ja ostatnio mam obniżone standardy co do współczesnych filmów i nie oczekuję rewelacji. Mimo, iż jest tajemnica to nie ma ciar na plecach. Nie jestem jakimś znawcą lub krytykiem zza monitora ale oczywisty motyw iluzji sprawia, że "oczekujesz nieoczekiwanego" :D



Oglądałem Star Trek Into Darkness. Mega fanem serii nie jestem. nie latałem za dzieciaka z pilotem od tv udającym fazera ale dosyć przyjemnie się oglądało. Dobry akcyjniak. Chociaż zdziwiłem się mocno obsadą. Kirk trochę wkur.... generalnie spokooooo.



aaa i zapomniałbym Autor Widmo klawy film. Trzyma w napięciu. Dobra polańska robota :D
 
To nie jest kraj dla starych ludzi - bardzo mi się podobał, Bardem mistrzowsko zagrał.
 
To już drugi ich film po "Fargo", który zrobił na nie bardzo dobre wrażenie - jak mnie najdzie na oglądanie więcej niż jednego - dwóch filmów na miesiąc to w końcu obejrzę od nich wszystko ;)
 
@Bolt



Aż tak się nie jaraj, oni są bardzo nierówni w swojej twórczości. "Big Lebovski" i "True Grit" to bardzo dobre filmy, z pozostałymi jest już różnie
 
"Big Lebovski" i "Fargo" to abolutne geniusze. "Barton Fink" oglądałem jakiś czas po zapoznaniu się z twórczością Kazika (gdzie na płycie Oddalenie była taka piosenka) zmiażdżył mnie. "Bracie gdzie jesteś?" Kolejny świetny. Bracia Coen są rewelacyjni i zdania nie zmienię :)
 
Back
Top