Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@pyza_15



wszystkie relki od SPARKS są zjebane, więc w tym przypadku ściągaj to co ma w nazwie RERIP (ja się nadziałem i muszę zasysać od nowa), ewentualnie jakieś inne, widzę, że pojawiło się np.



Now.You.See.Me.2013.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.7.1.x264-HDWinG (15 GB :-))



@Hang



Tobie to cięzko dogodzić xD Ja czekam na literki do Millerów, choćby angielskie, ale raczej prędko się nie pojawią. Swoją drogą, ta wersja od chinoli wygląda mi na ocenzurowaną - nie widać wora Kennego po ukąszeniu :-)
 
Przed filmem obejrzyj sobie wywiad z Kuklińskim i zobaczysz, że przedstawili go w filmie w bardzo dobrym świetle, nie jako psychopatę.


No właśnie o to mi chodziło :) Bo słyszałem głosy, że zrobili "typowego" cyngla z mafii z takiej postaci.
 
Z racji, że to mój pierwszy post, witam całe Cohones, a jeśli chodzi o filmy to ostrzegam przed Byzantium, bo to jest totalna strata czasu. Nudny i prawie całkowicie pozbawiony akcji. Jedynym plusem jest Gemma Arterton :), chociaż wolałem jej dekolty, kiedy grała Gretel.
 
Film dobrze pokazuje to choć szczątkowo że Ojciec Kuklińskiego to był niezły pojeb, że Rysiek był zimny jak lód. Nie wiem czy jego relacje rodzinne były takie jak w filmie, ale jedno trzeba przyznać był z niego prawdziwy skurwysyn dla swoich ofiar.
 
Ja ostatnio oglądałem The Hammer czyli historię Matta Hamilla i powiem szczerze, że spodziewałem się więcej treningów i więcej walk. W filmie skupili się bardziej na jego życiu jak dla mnie i pokazaniu, że jest wyjątkową osobą aczkolwiek nie jest jedynym głuchoniemym zapaśnikiem. Ogólnie można zobaczyć ale ja odczułem pewien niedosyt bo liczyłem na późniejsze losy Matta a film pokazuje głównie liceum i studia
 
No jak przeczytałem początek, że Byzantium słabe to już tylko czekałem na pacyfikację ze strony Gambita. :D Ale wiedział skubany co napisać, żeby się uratować. :D


Edit: Hang to chyba jakiś koneser ambitnego kina, takie sadzi opinie miażdżące. Dla mnie Iluzja naprawdę fajnie wypadła jak na dzisiejsze kryminalno-sensacyjne siekaneczki z US i A. Nie wiem jak na tym się można nudzić, co chwilę tylko czekałem aż na ekranie pojawi się znowu Harrelson. Fajnie też wypadł z Ruffalo z tą Francuzeczką. :) Jedynie końcówka trochę była rozwleczona i przekombinowana.
 
No ja nie mam konta, wiec tylko kilka widze i niby z tych co ogladalem wiekszosc podobnie ocenilam, ale jest kilka mocnych anomalii. :D
I ja przy okazji raczej nie jestem zbyt surowy i oceny ponizej 5 to daje naprawde strasznym crapom tylko.
 
Cholera to ja mam tylko 9 dziesiątek, ale mam ocenione o 300 filmów mniej od Ciebie xD (ale mam multum klasyków nie ocenionych)



Co do wypowiedzi cruora o Byzantium to już zaczynałem wycinać kolorowe literki, zeby mu napisac list z pozdrowieniem, ale rzeczywiuście wyratował się na końcu :-)



@Arlovski



musisz mieć go w znajomych, ja szczęśliwie dostapiłem tego zaszczytu i jestem w staranie wyselkcjonowanej grupie "kumpli" Hanga xD
 
Dziesiątkami się nie szasta. Filmy braci Coen i Tarantino + jakieś perełki typu Skazani na Shawshank czy The Ghost Writer ;)
 
Cholera widzę, że wybrałem sobie wyjątkowo drażliwy film do krytykowania, na szczęście miałem w zanadrzu wyjątkowo dobrze napompowane koło ratunkowe :D
 
Jak nie chcesz byc publicznie ukamienowany to bedziesz sie musial tutaj pilnowac i uwazac co i o kim piszesz. Chyba, ze Gambit bedzie wspanialomyslny i zrobi Ci liste "nietykalnych". :D
 
Nie, nie jest to żart. W drugiej części Man of Steel jako sidekick Supermana wystąpi Batman.



http://variety.com/2013/film/news/ben-affleck-is-the-new-batman-1200586881/



P.S. Przynajmniej nie będzie problemu z obsadzeniem roli Robina :-)



k7dTaLj.jpg
 
http://film.onet.pl/wiadomosci/czlowiek-ze-stali-2-ben-affleck-zagra-batmana/2hnc2



To nie jest żart batman ma pojawić się w drugiej części man of steel.
 
Tylko, że Bale ponoć nie chce znowu grac Batmana. Ok, ale to nie jest jeszcze powód, żeby brać Afflecka...Jako Daredevil był wg mnie słaby.
 
On ani jako aktor ani jako rezyser mnie nie przekonuje... a tym bardziej do roli batmana...
 
Back
Top