Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Szady -- 2 posty nad sobą, masz moją opinie o Drogówce :) ja polecam :)







Renato- Flight również polecam, leciutko ponad 2 godziny a ni razu się nie nudziłem a wiadomo nie ma tam strzelanik itp. jak to często bywało z Denzelem
 
7514803.3.jpg








Kurwa , zajebista bajeczka!!! Gierki z dawnych lat! 9/10
 
No nie wiem czy nie lepszy od Nortona był drugi uczestnik tej sceny, czyli De Niro w Przebudzeniach:


Nie za dużo tutaj widać akurat, ale lepszego filmiku nie znalazłem.
 
Ill Manors - 7/10. Czegoś innego się spodziewałem, film nie zrobił na Mnie takiego wrażenia które by zmusiło do jakiejś refleksji bo temat oklepany od wielu lat ale interesujące przedstawienie historii i zarapowane dodatkowo. Film gdzieś obijający się o Requiem dla Snu trochę i nie da się tego ukryć ale przedstawiony na swój sposób. Warto ale nie spodziewajcie się niewiadomo czego.



P.S. Mnie osobiście irytowało słowo "fuck" i jego wszystkie odmiany, to poszło w setki, niemal każde zdanie zawierało przekleństwo oparte na "fuck", do tego wszyscy tam strasznie spięci, zciśnieniowani, kompletnie się nie szanujący, nerwowi, 2 milczące dziwki i banda narwanych kolesi. Byłem przez to blisko oceny 6/10.
 
Ja "Here Comes The Boom" oglądałem już jakiś czas temu bo było na necie po angielsku i przypadł mi ten film ale nie wydałbym kasy by iść na to do kina są lepsze komedie amerykańskie na które warto wydać pieniądze :-) jeśli ktoś nie widział to ja polecam " The Watch " 2012 - po polsku " Straż Sąsiedzka "
 
Wczoraj w końcu obejrzałem Nietykalnych, kurwa mega film i mega zaskoczenie, świetny lekki humor i historia o prawdziwej przyjaźni ponad podziałami, dla mnie zasłóżone 9/10.
 
Potwierdzam opinię o Drogówce. Miałem pewne obawy wobec tego filmu, ale jednak Smarzowski ponownie nie zawodzi.
 
Ja też już bardzo długo przymierzam się do Nietykalnych. Nie słyszałem na jego temat żadnej złej opinii. Wszyscy z którymi rozmawiałem o tym filmie byli zachwyceni.
 
ja również pozytywnie ocenię najnowszą produkcję smarzowskiego...



warto zobaczyć...
 
z tv na dziś coś znowu co można obejrzeć (ogólnie dam 7/10 obu filmom; ), ), pierwszy przygodowy z czasów wikingów, drugi sensacja-kryminał prawniczy, nudy nie ma



22-00 AXN Trzynasty wojownik (1999)



23-00 TVN Firma (1993)
 
Blow też można obejrzeć, fajna Penelope i ciekawa historia, osobiście wszystkie widziałem i zabieram się za powtórkę 13 wojownika, ale jak ktoś niezdecydowany i nie widział żadnego to można wszystko ze spokojem
 
oglądać bo znikają te filmy w try miga, tego niżej szukam i w końcu chyba trzeba będzie kupić dvd : )



świetny film:
 
Podejrzewam, ze film ten mogl sie juz tutaj przewinac, ale jesli ktos nie widzial Tajne przez poufne (Burn after reading) to goraco polecam. Zajebista komedia ze swietnym humorem :D Brat Pitt wymiata...
 
obejrzałem własnie here comes the boom , szału nie ma , przyjemnie się ogląda - słaba 7/10 . Wie ktos dlaczego zmieniono nazwisko K-Sosa ?
 
Właśnie skończyłem Here Comes the Boom i aż tak źle nie jest w/g Mnie. Oczywiście smiechu jak na lekarstwo ale wiadomo, że to forum doceni to czego nie docenią widzowie mający wyje*ane na MMA. Rola Rutena świetna, Krzysiek jako czarny charakter, Joe Rogan, Mike Goldberg, epizod Sonnena, generalnie UFC, Mayhem, gdzieś przewinął się Ishii i Munoz, no dla "Nas" to śmiało może być 6-7/10, dla reszty różnie...
 
Back
Top