Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

mnie to smieszy kiedy ktoś opowiada mi o jakims filmie mowiac "juz stary film, ale dobry", patrze a film powstal.....w 2008 roku :-)
 
A może wystarczy mniej czepiać się szczegółów? Jak na film 20 lat to jest już sporo, więc śmiało mogłem napisać że jest stary, so STFU i oglądać a nie skupiać się na głupotach! :D
 
Pierwszy potwierdzony film powstał 118 lat temu:-) Więc o filmie sprzed 20 lat nie można powiedzieć, że jest stary. Toż to młodzieniaszek zaledwie:-)


Nie żebym się czepiał. Ale jak już podjąłeś dyskuje to odpisałem:-)
 
[strike]pierwsze auto tez powstalo w chuj dawno temu i na 20-letnie tez powiedzialbys, ze nie jest stare?


[strike]Hmm, po częsci jest to dobry przykład, a po częsci do dupy. No bo jak tu porównywać motoryzacje do filmów. Owszem auta są coraz lepsze technologicznie, tak jak i filmy. No ale jednak filmy przekazują wartości uniwersalne, które aktualne były kiedyś jak i dziś. Pod względem całej historii motoryzacji 20 letnie auto nie jest stare. Oczywiście możesz powiedzieć, że 20 letnie jest stare, ale to nijak ma się do filmu. Film sprzed 50 lat może być tak samo dobry jak współczesny, a samochód sprzed 50 lat nie może konkurować ze współczesnymi.[/strike]



Nie wiem jak to lepiej opisać.[/strike]



Zresztą ta dyskuja jest bez sensu:-)



Ja uważam, że 20 letni film nie jest stary, a wy możecie mówić co chcecie.
 
Jeszcze jakbym faktycznie miał na myśli stary że stary... Dżizas... lugasek, przez Ciebie będę teraz poświęcał 15 min na analizę każdego słowa xD
 
Hehe. Spoko, po prostu zażartowałem i zrobiła się z tego dyskusja:-)







Argo (2012) 1080p BluRay x264-SPARKS
 
@up , GRA z Douglasem to najlepszy film Davida Finchera obok FIGHT CLUB. Jesli ktos nie widział, pozycja obowiązkowa! sam musze odswiezyc nawet chyba dziś jeszcze to zrobie... :-)
 
Zacząłem oglądać ten "Poradnik pozytywnego myślenia" i powiem,że spodobał mi się. Chciałoby się rzec: swojskie klimaty :-)
 
Nie widziałem wszystkich filmów Fincher'a, ale z tych co oglądałem to najlepszy był "Se7en", a najsłabszy właśnie "The Game".
 
No tak, zapomniałem całkowicie o Seven, faktycznie jest lepszy od Gry, ale nie powiedzialbym ze duzo lepszy, choc i tak najbardziej lubie Fight club.



Panic room, Social network, Zodiac, Girl with dragon tattoo i Obcy 3 za to wg mnie na spokojnie gorsze.
 
Skyfall (2012) 1080p BluRay x264-DAA



Silent Hill Revelation 2012 1080p BluRay x264-ALLiANCE



Wreck It Ralph 2012 DVDSCR XViD AC3-LEGi0N
 
Argo - 7/10. Na początku trochę Mnie usypiało ale to samo miało dzień wcześniej przy Act of Valor(4/10) więc po prostu chyba organizm się domaga kłaść przed 1:00;] Polecam zdecydowanie, końcówka nawet Mnie poruszyła...amerykanie potrafią jednak zalać tym patosem i odpowiednio pokazać wzniosłe chwile. Ciekawa historia oparta na faktach, kilka naprawdę ciekawych ról np. Goodman i Arkin. Do tego ten film walczy o Oscary...dla Mnie to była zwykle antyreklama ale ten film warto odhaczyć.
 
@up



http://cupsell.pl/



__________________



Wieczór panieński / Bachelorette (2012) LIMITED.720p.BluRay.X264-AMIABLE


The Man With the Iron Fists (2012) UNRATED.1080p.BluRay.x264-AMiABLE
 
@Mixer <- tak, jak czegoś potrzebujesz to mogę Ci wykonać.
 
Silver Linings Playbook - swietny film. Ciepły i niegłupi, bardzo dobrze łączący komedie z dramatem. Cooper pokazał, że umie więcej niż tylko chlać i mieć kaca na 2 dzień, a Jennifer Lawrence to jest magia, no i zdecydowanie bardziej wolę ją w ciemnych włosach. Mocne 8/10
 
Nadrabiam klasyki. Wczoraj oglądnąłem Listę Schindlera, Pianistę i V jak Vendetta. Wszystkie genialne. Jednak szczególne wrażenie zrobiły na mnie dwa ostatnie. Sceny w którym V wysadza Parlament przy dźwiękach Uwertury, czy gdy niemiecki kapitan darowuje życie Spielmannowi wzruszony jego grą na długo zapadną mi w pamięć.
 
Back
Top