Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Kurde, na innych stronach nikt nie narzeka:-)



Może ja mam coś z kodekami? Obraz mi zacina i dźwięk słaby. Ale inne filmy w tym formacie chodzą mi elegancko.
 
http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/01/an-entourage-movie-is-coming-from-warner-bros.html







jaram się jak pochodnia!
 
To zapraszam do tematu seriale, tam dyskutowaliśmy o tym :) : http://cohones.mmarocks.pl/topic/seriale/page/17



a tu filmweb: http://www.filmweb.pl/serial/Ekipa-2004-110259
 
Nie no może jest to znany serial. Tylko ja nie oglądam seriali:-) Ostatni serial który oglądałem to, "Twin Peaks". Obecnie oglądam czasem "Family guy", no ale niestety od 8 sezonu skończył się całkowicie.
 
Jak dla mnie FG skończył się już na 5 sezonie :) Ale btw nie wiesz co tracisz, teraz seriale są lepsze niż filmy. Za Breaking Bad i Boardwalk Empire to dałbym się pociąć normalnie :) Poza tym jak lubisz Family Guy, to trzy pierwsze sezony American Dad'a, Futurama do 5 sezonu i Robot Chicken to jest must see.
 
Jak dla mnie FG skończył się już na 5 sezonie :)




Też tak uważam, no ale tak jeszcze do 7 sezonu, zdarzały się dobre odcinki. Poźniej to już tylko jakaś pojedyncza scenka na kilka odcinków.

Poza tym jak lubisz Family Guy, to trzy pierwsze sezony American Dad'a, Futurama do 5 sezonu i Robot Chicken to jest must see.


Oglądałem wszystko co podałeś i żaden nie przypadł mi do gustu.








Ale btw nie wiesz co tracisz, teraz seriale są lepsze niż filmy. Za Breaking Bad i Boardwalk Empire to dałbym się pociąć normalnie :)


Jednak wole filmy:-) Jak mam ochote na coś z bardziej rozbudowaną fabuła, to sięgam po książke.
 
Sęp - http://www.filmweb.pl/film/S%C4%99p-2012-562954



Jedna z lepszych polskich produkcji jakie ostatnio widziałem.



7,5/10
 
@lugasek: Kurczę, nie lubisz Futuramy? Myślałem że to jest fizycznie niemożliwe :) No ale de gustus nie disputandus coś tam
 
Obejrzałem 3 pierwsze sezony i dałem sobie spokój:-) Tylko Bender czasem dawał rade, tak to nic specjalnego.
 
No jak dla mnie w Futuramie są chyba najlepsze teksty w jakimkolwiek serialu ever. No i poza Benderem Zoidberg też wymiata :)



 
Może ja mam coś z kodekami? Obraz mi zacina i dźwięk słaby. Ale inne filmy w tym formacie chodzą mi elegancko.


Jaki masz odtwarzacz? Miałem podobny problem z Django na KMP, ściągnąłem jakiś inny i nie było problemów ;)
 
Ja tam też korzystam z dwóch odtwarzaczy, czasami mi na dziobasie lubi coś się zajebać, wtedy odpalam Media playera Classica dołączonego do pakietu kodeków klite i wsio śmiga jak trzeba.
 
najlepiej sciagnac BEST PLAYER i "K little codec pack" do odtwarzania filmow i przy okazji real player zainstalowac i szystkie mozliwe formaty pójdą bez zarzutu
 
No,a u was działa ta wersja?

Gangster Squad (2013) 720p HDRip x264 AAC-SmY


Swoją drogą i tak nie będe tego oglądał:-) No ale jak już wrzuciłem info, że jest ta wersja to dobrze żeby wam działała.:-)
 
Obejrzałem pozycje nominowane do Oscarów w kategorii najlepszy film i moim skromnym zdaniem:


"Lincoln" - duża produkcja Spielberga z dobrą grą Daniela Day-Lewisa. Momentami robiło się nudnawo ale jako całość prezentuje się bez większych zastrzenień. Jednak wg. mnie na 12 nominacji do Oscarów Lincoln nie zasłużył. 8/10


"Les Miserables. Nędznicy" - patrząc na kategorię tego filmu czyli musical nie spodziewałem się, że ta produkcja może przypaść mi do gustu a jednak byłem mile zaskoczony po obejrzeniu jej. Postacie wykreowane przez Jackmana, Hathaway czy Russella Crowe zapadły mi w pamięć. 8/10


"Operacja Argo" - uważam, że Ben Affleck wywiązał się bardzo dobrze z roli zarówno reżysera jak i aktora. Historia mocno mnie wciągnęła, wraz z rozwojem wydarzeń w filmie. Dodatkowo scena na lotnisku dostarczyła naprawdę sporych emocji. 9-/10


''Poradnik pozytywnego myślenia" - największe pozytywne zaskoczenie spośród wszystkich pozycji. Plusem jest rola głównego bohatera grana przez Bradleya Coopera. Wraz z Jennifer Lawrence stworzyli świetną parę. 8+/10


"Django" - oczywiście największe oczekiwania związne z nowym dziełem Tarantino. Jednak nie do końca zostały pokryte. Role DiCaprio, Christopha Waltza i muzyka zwiększająca westernowski klimat to mocne argumenty tej pozycji. Momentami przesadzony humor na minus jak dla mnie. Ogółem 9-/10


"Życie Pi" - bardzo, bardzo ale to bardzo malownicza opowieść. Należy docenić również rolę głównego bohatera. Tegorocznym killerem ta pozycja nie jest ale ode mnie 8-/10


"Wróg numer jeden" - interesująco przedstawione działania prowadzące do ataku na Bin Ladena z dobrymi momentami końcowymi. Godny polecenia film Kathryn Bigelow 8/10


"Bestie z południowych krain" - nietypowa historia msłej Hushpuppy. Klimatycznie przedstawione życie z jej otoczenia. Na uwagę zasługuje główna rola zagrana przez Quvenzhané Wallis. 7-/10


"Miłość" - francuski film o smutnych ostatnich momentach wieloletniego małżeństwa. Nie do końca jak dla mnie zagrał na emocjach co było chyba kluczowe w tego typu produkcji. 7-/10


Dla mnie zwycięzcą jest Argo Ben Afflecka zaraz przed Django Tarantino. Biorąc jednak pod uwagę starszyznę, która wybiera wygranych stawiam na Lincolna. Zaskoczeniem jest brak filmu Mroczny Rycerz Powstaje. To chyba tyle :)
 
Hojnie rozdajesz dziewiątki i ósemki :) Ja bym dał tym filmom oceny po 6-7, bo są poprawne, ale nie powalają. Ten rok mnie jakoś rozczarował, w ostatnich latach np. czarny łabędź albo king's speech były dużo lepsze niż tegoroczny wypust oskarowy. Jeszcze co prawda nie widziałem Zero dark thirty i Życia pi ale wątpie żebym zmienił zdanie.
 
@ slowik_1991


Muzyką, grą aktorską szczególnie Bale i Hardego. Do tego jako całość prezentuje się bardzo dobrze. Pojawiło się sporo zarzutów, że ten film jest nudny, jednak w większości przypadków było spowodowane nieoglądaniem/ niezrozumieniem wydarzeń z pierwszych dwóch części Nolana.


@ ziggy1234


Może w niektórych przypadkach oceny są lekko naciągnięte ale każda z pozycji zasługuje na wyróżnienie spośród listy tegorocznych filmów :)
 
Ok, może też jestem rozpieszczony bo w sumie nie oglądam już "normalnych" filmów, tylko takie z zaj. reckami na RT.
 
Back
Top