Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@Mojso - Oglądałem bez napisów i mimo, że Jaoquin nieźle tam sepleni i pod nosem duzo nawija, to nie jest źle. Nie mogłem już dłużej czekać na te nieszczęsne napisy.



@Gambit - To debiut młodego Cronenberga i mam nadzieję, że nie wypadnie tak jak "dzieła" latorośli Lyncha ;)
 
Dużo szybciej znajdziesz napisy na innych stronach, niż miałbyś czekać jak ktoś doda je do napiprojekt.
 
Dużo szybciej


Tak. Parę godzin. :]



@down



Bez przesady. Większość prób znalezienia napisów kończyło się w moim przypadku sukcesem, a i ze złym dopasowaniem żadko są problemy.
 
Chyba lat:-)



Do dziś nie ma dodanych mnóstwo napisów, a w necie można je znaleźć bez problemu. Poza tym, często napisy są niedopasowane. Ten program przydaje się tylko przy popularnych filmach i to nie zawsze. Bo np. nie mógł mi znaleźć napisów do np. Ojca Chrzestnego :-) Jeśli nie ma dodanych napisów do danego releasu, to program ich nie znajdzie, nawet jak ma w bazie napisy do tego filmu.
 
Korzystam z napi, aczkolwiek, zgadzam się z chłopakami, czasem nawet łatwiej ściągnąć film z wtopionymi napisami niż znaleźć do niego oddzielne napisy :D
 
lugasek, z całym szacunkiem, ale Twoje czepianie się pierdół jest irytujące. Ok, zrobiłem błąd. Jeśli chodzi o ortografię i interpunkcję, to jednak mylę się, nomen omen, rzadko - także sobie daruj. No chyba, że miałeś zamiar nabić post, to zwracam honor.



@down



Odnośnie tamtego tematu - nie uważam, że walka ze stereotypami jest czepianiem się.
 
Mały odwet, za czepianie się w temacie z Cruzem:-)







____________________________



Wreck-It.Ralph.2012.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD
 
Napiprojekt nie znajduje napisów tylko do wyjatkowo rzadkich wydań. Ale z reguły szybciej sciągnę film w innej wersji niż wyszukam napisy na stronach.







Jeśli z niego drogi Lugasku, nabijaczku, nie korzystasz to jesteś wyjątkowym masochistą.
 
To, że ty nie potrafisz znaleźć napisów, to nie znaczy, że każdy nie potrafi.







Z napi, obecnie korzystam tylko przy filmach nieanglojęzycznych. Lecz jak już pisałem, często wymięka i musze szukać ręcznie.
 
akurat lugasek i cactus, to osoby które stworzyły internet, wiec wiedzą "gdzie, co i jak" bez wspomagających ich programów ;]
 
@up



Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.



___________________________



Kill For Me 2013 DVDRip XviD-VoMiT





Odnośnie tamtego tematu - nie uważam, że walka ze stereotypami jest czepianiem się.


Walka z dysortografią, też nie jest czepianiem:-) Ale skończmy, temat bo do niczego to nie prowadzi.:-)
 
Z tym, że ja nie mam dysortografii. Znajdź jeszcze jakiś błąd ortograficzny wśród moich 1794 postów. Powodzenia. :)



edit: Serio, poszukaj. :) Możliwe, że gdzieś jeszcze się machnąłem przy słowie "rzadko", ale mam solidne podstawy, by twierdzić, że w natłoku mojego spamu znajdziesz "góra" jeden błąd ortograficzny.
 
Kurde, no pisałem już, że nie ma sensu o tym dyskutować. Ja też robie błędy. Chłopie coś, ty taki spięty. Traktuj moje posty z przymrużeniem oka, bo 90 % z nich jest napisane w formie żartu.



No i nie kuś z tym szukaniem:-)







@Mobius



Jest już film o który pytałeś. Co prawda tylko screener, ale z tego co widzę jakoś bardzo dobra.



"Moj Rower" (2012) PL.DVDSCR.XViD-PSiG
 
Jak nie ma do tej wersji, to po prostu dopasuj sobie sam.



Najprościej chyba zrobić to w best playerze. Oglądzasz film i dopasowujesz sobie napisy, do tego co widzisz na ekranie.







Z tego co widzę twoja wersja lata w 25 fps. Mógłbym Ci dopasować, ale ustawianie pod fps często zawodzi, najlepiej to zrobić tak jak pisałem.
 
Ja tak czekałem jak idiota na napisy do Here Comes The Boom i tak bym czekał do usranej śmierci...wybrałem poprzez NProjekt wyszukiwanie alternatywne i były...taka sprawa! :-)
 
Back
Top