Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

GOB8aDkWcAAPP4L
 
Przynajmniej nie ściemniał, bo naprawdę trudno tak się dopakować w kilka miesięcy.



sub-buzz-6901-1697055622-1.jpg
zac-efron-iron-claw-102622-514d19dc5a7c42e3a76776e88a372ff9.jpg


Pamiętam jak Bale tak się odchudzał do roli w Mechaniku, że o mało nie umarł.
YW5pay5qdjZUEhdKGgp7IxdKQxBcU3V1QFJbWxpJaWdNXwVXQgEwOlJeERUaSWxuAUZUTAxEdGYFQlJPBUlubwdfDBxWGTg5XBtPE0UWeyo

378dc06ddaa0329b8675bd22e51f.png

Wczoraj oglądałem. Ciekawa historia, a co do samego Zaca. No chłop grubo towaru ładował. Widać że musiał dużo wpierdalać żarcia i nie oszczędzać na hormonie. Za szybką zmiana sylwetki. Będzie dłużej dochodził do zdrowia niż po roli w Baywatch, zdecydowanie.
 
Wczoraj oglądałem. Ciekawa historia, a co do samego Zaca. No chłop grubo towaru ładował. Widać że musiał dużo wpierdalać żarcia i nie oszczędzać na hormonie. Za szybką zmiana sylwetki. Będzie dłużej dochodził do zdrowia niż po roli w Baywatch, zdecydowanie.
Sylwetka to wuj ale jak mu mordę powykręcało.
 
Wczoraj oglądałem. Ciekawa historia, a co do samego Zaca. No chłop grubo towaru ładował. Widać że musiał dużo wpierdalać żarcia i nie oszczędzać na hormonie. Za szybką zmiana sylwetki. Będzie dłużej dochodził do zdrowia niż po roli w Baywatch, zdecydowanie.
A jakimi skutkami ubocznymi grozi branie homologu wzrostu?
 
Hormon wzrostu w dużych dawkach od razu, albo ta operacja. Coś było też o jakimś wypadku.

Zmiany rozmiaru organów wewnętrznych, przerost serca. Rozrost komórek rakowych.
Ze lżejszych trzymanie wody, opuchlizna kończyn, drętwienie.
To ja myślałem, że jak się ma dostęp do najwyższej jakości substancji i opieki lekarskiej to jest to w miarę bezpieczne…
Miliony milionami ale jak zachoruje na ciężkiego raka to nic mu z tych pieniędzy.

Jest szansa, że już był na „czymś” ale tak wielka zmiana to raczej także chirurg.

492DB47F-D53D-49B4-8FB9-5297056643BC.jpeg
 
Mam to gdzies na VHS ... Ale nie mam wideło :childcry:
Jeśli pierwsza kopia zgrana na zapleczu przez właściciela wypożyczalni to na biedę można obejrzeć. W innym wypadku wyrzuć to bo już nie odzobaczysz. Jakie to było gówno. Mówię o jakości obrazu ale teraz powiedziałbym pewnie że film też.
 
Mam to gdzies na VHS ... Ale nie mam wideło :childcry:
Nieco ponad miesiąc temu ktoś wrzucił wszystkie 4 części to sobie zapodałem.Na weekendzie lutuje 3 i 4.Na dzień dzisiejszy film nie robi już takiego wrażenia jak za szkuta gdy oglądało się go tak jak wspomniałeś na VHS ale czasem fajnie zrobić sobie sentymentalny powrót do przeszłości.
 
Dziś zrobiłem sobie sentymentalną podróż i obejrzałem sobie Najlepsi z Najlepszych część 1 i 2 :jon:
O chopie to ładnie żeś poleciał. Zajebisty film obejrzany pełno razy za małolata. Końcówka jak Dej Han oddaje medal Tommyemu i po tym cała drużyna oddaje medale to zawsze łzy w oczach były. Dawno nie oglądałem.

Natomiast ja ostatnio w sentymentalnej podróży obejrzałem Amerykański Ninja z 1985r. Też się oglądało dużo za małolata. Każdy chiał być Ninja. Kultowy dobry film.

Kiedyś to było...
 
Back
Top