Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

godzilla-godzilla-minus-one.gif


0054e956-26d6-4f72-acee-c50f13471656_text.gif
 
Strefa interesów (2023) - nie jest to film akcji, wiele scen jest bez dialogów, ale warto obejrzeć, pobudza do refleksji.
 
To dobrze że nie widziałem więcej wersji oprócz tej z 98.. :jjsmile:
Za obejrzenie Godzilli to mnie musieli by zapłacić. Nawet tej najlepszej od 98 roku. :juanlaugh:
Jak bylem na Diuna ll to były zajawki Godzilli. Wyjątkowej klasy gówno.
 
To jest komedia?

To jest KINO DLA WYBRANYCH. Nie draż tematu bo już nigdy nie będziesz taki jak wcześniej.
Ogólnie wszystkie Godzille to kino mocno groteskowe ale japończycy w Minus One poszli w poważniejsze klimaty ograniczając samą godzillę do minimum i według mnie wyszło to świetnie. Nie mylić z obecnym gównem z godzillą w roli głownej produkowanym w USA...
 
Za obejrzenie Godzilli to mnie musieli by zapłacić. Nawet tej najlepszej od 98 roku. :juanlaugh:
Jak bylem na Diuna ll to były zajawki Godzilli. Wyjątkowej klasy gówno.
Zajawki tej Godzilli nie mają nic wspólnego z Godzilla minus one. Godzilla minus one to dobry film. Orginalne Japońskie kino z Japończykami a nie jakieś ciulstwa z Hollywood. Najlepszy film o Godzilli od wielu wielu lat.
 
Godzilla Minus One - kurwa co za gówno, musiałem przewijać.
To samo, a pamiętam jak się bohater zwyroliska spuszczał nad tym szitem, film może dwa oczka wyżej niż amerykańskie gówna typu godzilla kontra king kong.
Nieuki z was. Gdybyście rozumieli choć z grubsza elementarną fizykę, to wiedzielibyście, że taki stwór jak godzilla nie mógłby istnieć w ziemskich warunkach. Nierealistyczne bajeczki oglądacie
:blebleble:
Dragon ball też nie oglądałeś?

ja niestety godzillę obejrzałem... 2h w plecy
 

Ten film bardziej przerażające, kiedy wie się, że uwcześni sadyści i kaci przeżyli na sowitych emeryturach do spokojnej starośći. Zero konsekwencji nawet po tzw obaleniu komuny. Taka świnia ma nagrobek na północym cmentarzu, a polickiego rodzina nie miała nawet szans pochować.
 
When evil lurks
Wczoraj w końcu nadrobiłem, bo to dość zachwalany film i się nie zawiodłem. Bardzo solidny horror o demonach i opętaniach. Może nie był jakoś mega straszny, ale kilka fajnych, mocniejszych scen miał. Ciekawie przedstawiony świat z tymi wszystkimi zabobonami, zasadami i regułami.
7/10
 
wymęczyłem na przewijanym


wyjątkowej klasy gówno, ma się wrażenie, że widziało się już kiedyś to samo 20 razy i to w lepszym wydaniu
 
wymęczyłem na przewijanym


wyjątkowej klasy gówno, ma się wrażenie, że widziało się już kiedyś to samo 20 razy i to w lepszym wydaniu
Dlatego nie oglądam już tych wszystkich filmów o egzorcyzmach.
 
Back
Top