Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Panowie, nawiązując do tematów iluzjonistycznych, ze 3 lata temu na TVN oglądałem film o jakimś iluzjoniście, który robił zajebiste sztuczki będąc w dwóch miejscach naraz. Na końcu okazało się, że ma on brata bliźniaka i na scenie występowali we dwóch. Zna ktoś tytuł?
 
Mimo że mam ostatnio awersje do Polskiego kina to sprawdziłem coś co zalegało trochę czasu na moim dysku i miło się zaskoczyłem:



7485433.3.jpg




Yuma 7/10



Fajnie pokazany czasy kiedy w Polsce nie było nic a w Niemczech wszystko i co z tym zrobili obrotni Polacy. Film trochę naiwny i trzeba przymykać oko na niektóre sceny ale generalnie bardzo fajnie się oglądało. Dobra rola Kota jako ruskiego Opata i pozostali aktorzy również dają radę.











7383623.3.jpg




Kret 8/10 - fajnie pokazana relacja ojca z synem w konteście problemów jaki ma ten drugi kiedy wychodzą brudy ojca z przeszłości. Zajebista rola Mariana Dziędziela, koleś jest mistrzem :)



 
@Def , mam dobrego znajomego, który był jednym z pierwszych, który należał do jednych z pierwszych yumaków i z jego strony, "Yuma" nie ma totalnie nic wspólnego z autentycznością, ale obejrzeć warto:)



kret całkiem spoko, ale w tej chwili u mnie na czasie jest drogówka 8/10- zdecydowanie polecam:)
 
Here Comes the Boom 5/10



liczyłem na trochę więcej, mi się niestety nie podobało, a nastawiony byłem mega pozytywnie
 
Teraz, nie. Ale kiedyś siedziałem głeboko po ciemnej stronie internetu:-) To już przeszłość, nie jestem już w temacie, ale coś tam się jeszcze pamięta.



To co Ci podałem to po prostu, link wygenerowany z konta premium.







___________________________________



"Kill for Me" (2013) DVDRip.XviD-PTpOWeR



___________________________________











Oglądał ktoś ABCs of Death ?



Będe musiał się zapoznać, bo trailery wyglądają fenomenalnie.



https://www.youtube.com/watch?v=BqKeFZU0g0w







Mam jeszcze fajnego gifa, podobno z tego filmu (+18)



http://24.media.tumblr.com/442934dc12c770b8c7daa1555ee583bf/tumblr_mhnfy4oQsT1rxam8fo1_500.gif
 
Lugasek, a do filmu Mój Rower byś nie wytrzasnął linka? Nigdzie nic nie mogę znaleźć, a jak już coś się trafi to bez seedów.
 
Łaaat? Przecież to chyba w maju miało premierę ogólną, a w listopadzie w PL i jeszcze nie ma?!
 
No ogólną w sensie światową mi chodziło. :) Przynajmniej na FB chyba takie info było jeśli dobrze pamiętam.
 
Są jakieś zagraniczne strony w stylu chomikuj.pl? Jak szukam filmów na polskich stronach to 90% wyników to wersje z lektorem :-) Ten polski brak gustu jeśli chodzi o sposób oglądania filmów mnie przeraża.



EDIT: Z torrentów za bardzo nie chcę ściągać.
 
Na http://www.warez-bb.org znajdziesz praktycznie wszystko. Kiedyś rejestracja była zamknięta, ale z tego co teraz widzę, znowu ją otwarli.
 
Baby są jakieś inne - Jak dla mnie całkiem spoko kino. Nie jest to poziom WJCH i DŚ ale i tak godne uwagi. Albo poprostu bardzo lubie Koterskiego i jego styl. Te dialogi są mistrzowskie.
 
The Master (2012) - Paul Thomas Anderson zdążył już nas przyzwyczaić do fenomenalnego kina i tym razem nie jest inaczej. Jego najnowsza produkcja, okraszona niepokojącą ( jak to miało miejsce w "There will be blood" ) muzyką jest niesamowitym koncertem aktorskim 2 gwiazd światowego formatu - Philipa Seymoura Hoffmana i "powracającego" Jaoquina Phoenixa. Zwłaszcza rola tego drugiego zasługuje na szczególną uwagę, a już na pewno na najwyższe wyróżnienie aktorskie ( które to niesłusznie zgarnie Day-Lewis za przeciętnego "Lincolna" ). Nominacja do nagród filmowych przyznawanych pod koniec lutego to i tak więcej niż otrzymał reżyser, sam film, a nawet bardzo dobre zdjęcia do tego ponad 2 godzinnego arcydzieła.
 
Big Love - 5/10. Ciężko tu coś napisać..."Love, Sex & Rock'n'Roll" albo "Żyj szybko - umieraj młodo" albo "Tańcz, szalej, nie pytaj co dalej"...ciężko ten film określić. Aktorstwo marne, seks 14-latków, siłowe retrospekcje, hipsteriada generalnie...
 
Offender-7/10. Dobry brytyjski klimat, chlopak ktorego dziewczyna zostala pobita i stracila dziecko szuka zemsty na 3 gosciach ktorzy wlasnie trafili do poprawczaka ,wiec sam postanawia tam trafic szukajac sprawiedliwosci. ;)
 
Back
Top