Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Interstate 60 jest faktycznie bardzo dobrym filmem, oglądałem go jakiś czas temu. Ostatnio ogarnąłem Zakazane Imperium, świetny serial. Z filmów mogę polecić American Gangster, do filmu zabierałem się ponad dwa lata ale jak już zacząłem oglądać film... no cóż bardzo wciągający :)
 
Własnie jestem po seansie Tropa de Elite 2, dopiero teraz się dowiedziałem że wyszła druga część. Po prostu miazga, jedynka mnie wgnietla w fotel, dwójka tak samo. Po prostu genialny film, najbardziej co mi sie podoba w tych filmach to pokazanie kretynizmu tak jak ich nazwali w filmie "intelektualistow" czyli lewaków. Jak można walczyć o prawa człowieka dla bydła ? Co z tego że są ludźmi skoro zachowują się gorzej niż zwierzęta ? Ten popaprany lewak który wszedł do tego wiezienia powinien tam z nimi zostać, zobaczyłby co by z nim zrobili kiedy stałby się bezużyteczny. Kiedy ten żołnierz z pierwszej części, były "intelektualista" strzelił prosto w łeb kolesiowi który potrafił zabić z zimna krwią kilku ludzi i spalić jednego żywcem to myślałem że zacznę klaskać. Film przedstawia politykę taka jaka naprawdę jest na całym świecie, korupcja, eliminowanie świadków vide sprawa Olejniczaka w Polsce. Mialem nadzieje ze na końcu zbierze cały oddział BOPE i wybije wszystkich tych pseudo polityków w kosmos, niestety film był realistyczny za co kolejny plus.



Oddziały BOPE są wybawieniem dla Brazylii, juz teraz są fawele gdzie to bydło zostało wyeksterminowane i ludzie żyją o wiele spokojniej mimo biedy. Anglia jak i Francja podczas zamieszek, gdzie uczciwi ludzie tracili swój dobytek, zamiast biernie patrzeć powinni wprowadzić godzinę policyjna i wezwać BOPE z Brazylii, były by to pierwsze i ostatnie zamieszki. Dla bydła powinna być zasada pierwsze strzelać, potem pytać.
 
Dokładnie mrtwig. To jest najlepsze, że 2 część wcale nie odstaje od 1 części, a wiadomo jak to zawsze jest z kontynuacjami dobrych filmów.



Tropa de elite 1 i 2 świetne filmy.
 
Jest jeszcze jeden film w którym gra Samuel L. Jackson, który również pokazuje jak traktować bydło, mowie tutaj o Unthinkable. Nie wiem czy był w kinach bo oczywiscie były protesty lewaków i wielkie oburzenie z ich strony. Super film ktory daje do myślenia. Po seansie doszedłem do wniosku ze trzeba być równie bezwglednym co osoba która stwarza zagrożenie Nie powinno być żadnych ulg, najbardziej wkurwiająca jest oczywiście ta pierdolona cnotka no ale cóż, oni dopiero mądrzeją po fakcie.
 
"Po seansie doszedłem do wniosku ze trzeba być równie bezwglednym co osoba która stwarza zagrożenie Nie powinno być żadnych ulg" - Hmm, do takich samych wniosków dochodzą ludzie, którzy po powrocie do swoich domów zastają swoich najbliższych zabitych od "zabłąkanych" amerykańskich kul albo zrzuconych, po "błędnym rozpoznaniu", bomb. To, jak to ująłeś "bydło", nie stoi po jednej stronie konfliktu.
 
Augusta rusha moge polecic jezeli ktos nie widział, film dobry do ogladania z druga połówką aczkolwiek jak dla mnie jest świetny bez względu na to z kim go oglądać. Do tego chyba znany juz Donnie Darko, Memento, Nemesis Game i z polskich np: Pora umierać dobry film
 
Oraz Sons of Anarchy, zajebisty. Z niecierpliwością czekam na 4 sezon.







Wczoraj był drugi odcinek 4 sezonu ;)







a co do Breaking Bad - rewelacja
 
Jeżeli ktoś jeszcze nie ogarnia, który serial kiedy startuje to polecam:



http://www.filmweb.pl/news/Kalendarium+serialowe+na+sezon+2011+2012-77769
 
Martyrs -skazani na strach



ale trzeba miec ostro portyta banie żeby takie filmy oglądać (w sumie to ja się akurat kwalifikuje)











z seriali to Internat nawet mi się podobał a no i oczywiście nioeśmiertelni FRIENDS :D
 
Never back down 2 - widzial ktos?



ma tyle wspolnego z MMA co pierwsza czesc, czy udalo im sie zrobic cos lepszego?







obecnosc Lyoto mnie zaskoczyla :)
 
Dzisiaj ogladałem film podobny do Interstate 60, zajebisty krótko mówiąc!

Motorama
1991

10-letni chłopiec zmęczony życiem ze swoimi nadgorliwymi rodzicami, kradnie im pieniądze i Mustanga, na którym podróżuje po Ameryce biorąc udział w specyficznej grze "Motorama" sponsorowanej przez koncern paliwowy. Podczas tej niesamowitej przygody spotyka różnych, zwariowanych ludzi... filmweb.pl

8/10 imo
 
Domator jakiej przeglądarki używasz?
Sprawdzałem na Chrome, FF, IE plus na mobilnej w komórce i zawsze mam nieskończony loading...
 
Back
Top