Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Source Code musze sie zebrac i obejrzec, a ogladalem Tożsamość - świetny film, a poza tym lubie Liama Nessona, jego rola w Uprowadzonej byla kozacka :)
 
też grzejnik nie wiem :-)







Kolacja dla palantów - 8,5/10 - jak na komedyjkę daje radę - Polecam



Lincz - 7/10 - jak na ostatnie polskie produkcje - daje rade



Transformers 3 - 7/10 - ale tylko w kinie (za efekty)



Hary Potter ost. część - 6,5 /10 - kino - nawet, nawet



X men (najnowszy) - 7/10 - może być



Timer - omijać



Kod nieśmiertelności - 7/10



Pandorum - 8,5/10 - bardzo polecam



Wojna męsko-żeńska - polski shit - omijać



Tron (ten nowy) - jak ktoś klimatu nie czai - omijać - choć mi sie podobał i musa klimatyczna (6/10 ode mnie)







Oglądam na bieżąco wszystko co wychodzi. Te wyżej wrzuciłem na szybko , co ostatnio widziałem (Pandorum dodałem - bo rok temu widziałem, ale Polecam)
 
No zgadzam się z kaczką, w Tronie jest zajebiscie dobrany soundtrack, a film tez mi się podobał. Co do X-Men: First Class to rownież bardzo fajny, ogólnie lubię tą serię mimo ze wielkim fanem superbohaterow i komiksów nie jestem, a Wolverine: Orgins było po prostu zajebiste.

A jeszcze od siebie dodam bardzo fajny, polski film - Drzazgi, po jego obejrzeniu zdałem sobie sprawę ze Polak tez potrafi zrobić dobry film.
Nie wiem jak to się nazywa (i czy w ogóle ma jakaś fachową nazwę) ale podobają mi się filmy, w których przedstawione są nam różne, z pozoru kompletnie nie związane ze sobą postaci i ich historie i z czasem układają się w logiczną całość, tworząc jeden wątek o szerokim przekazie.
Dlatego w tym miejscu polecam rownież film Powder Blue z Jessicą Biel, film o tej samej, wielowątkowej strukturze.
 
Kilka takich filmów Sobral jeszcze dobrych było. Jak sobie przypomnę - zarzucę tytuł, a jak nie przypomnę - nie zarzucę :-)



O np. Miasto gniewu (Crash)
 
Byłbym Ci bardzo wdzięczny gdybyś jednak sobie przypomniał i zarzucił ;)


EDIT: OK - dzięki, na pewno obczaję.
 
Sobral - chodzi Ci o filmy z tzw. "parallel storylines". Oto kilka ( z szybką oceną w skali 1-10 ) :



Amores perros (2000) - 7, 21 Grams (2003) - 6, Babel (2006) - 7, Traffic (2000) - 8, The Hours (2002) - 7, The Burning Plain (2008) - 5, Hereafter (2010) - 4, Nine Lives (2005) - 7, The Dead Girl (2006) - 7, Magnolia (2009) - 8 i oczywiście Trzy Kolory (Kieślowskiego) - 7
 
ktos z was proponował film The next three days, wczoraj obejrzałem. Dobry film godny polecenia
 
The way back - całkiem niezły, momentami jest zbyt kolorowo ale można zobaczyć.



Black Swan- żałuję , że dopiero teraz obejrzałem , ciężki klimat i świetna rola Portman.



szerokim łukiem omijać Blitz i Ionclad,
 
Wlasnie bylem na onecie i zobaczylem ze ,,Idiot abroad,, jest dostepny w Polsce za free.



Jezeli ktos sie zastanawial kiedykolwiek co robi nazwisko Karl Pilkington w mojej sygnaturze to ma szanse sie teraz dowiedziec.



Jest to historia typowego niedouczonego brytyjskiego debila (autentycznego) ktory zostaje wyslany aby zobaczyc 7 cudow swiata.



Sylwetka Karla:



http://en.wikipedia.org/wiki/Karl_Pilkington



Link do pierwszego odcinka



http://vod.onet.pl/idiota-za-granica,idiota-za-granica-chiny,7743,0,7744,odcinek.html



No i probka







Jak ktos sie skusi i ogarnie niech da znac ja polecam-Dawno sie tak nie usmialem !!!
 
Adam - 6,5/10 - spokojny dramacik o gościu cierpiącym na lekką formę autyzmu. Miałem fazkę na taki klimat- i mi sie w miarę podobał.
 
^



Jakoś tego filmu od Grzejnika nie dałem rady obejrzeć. Ale albo nie miałem nastroju na ten film, albo się nie znam. Wyłączyłem po 15 min.







Ale film Zło - baaardzo polecam - oglądnijcie sobie - fajny klimacik tam jest - 8/10
 
It's kind of a funny story, polecam fajny film. Final Destination 5... to samo co zawsze, ale mi się podobało, także polecam. :-)
 
madafaka - Ja pierdziele przed obejrzeniem tego filmu miałem jeszcze jakiś szacunek do travlersów, teraz to... XD Marudne cipy. Tylko Big Joe Joyce warty uwagi xDDD
 
Jeżeli ktoś ma ochote na kino gore to polecam Martwice Mózgów:)



Film już troche wiekowy ale jeżeli ktoś nie widział to naprawde warto.
 
Never Back Down 2 można już znaleźć w sieci, chociaż jakość jeszcze nie powala. Premiera na DVD jest 13 września, wtedy to się na pewno zmieni ;)



Sala samobójców moim zdaniem bardzo dobra i z tego co wiem wywołująca raczej skrajne opinie. Albo film, który po prostu trzeba obejrzeć, albo żenujący emo-shit. Mi jak już wspomniałem film się podobał i jestem mile zaskoczony, że w Polsce coś takiego powstało (ktoś zaryzykował spore pieniądze na produkcję i promocję) a do tego chyba odniosło sukces.
 
Back
Top