Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie wiem jak wam ale mi Horrible Bosses w ogóle nie przypadł do gustu, wytrzymałem tylko 30 min. Fajna kreacja Spacey'a i Aniston ale reszta ssie na całej linii... Tak głupiego filmu dawno nie widziałem, 3/10 za powyżej wymienione kreacje.



Jeśli ktoś lubi filmy dokumentalne to polecam Manda Bala (Send a Bullet). Mocne 8+ na 10.
 
Polecam Straż Przyboczną, w ogóle kino Kurosawy jest ponadczasowe. Obejrzałem z 15 produkcji jak nie więcej i jest to jeden z moich ulubionych reżyserów. Rashomon i 7 samurajów mistrzostwo świata. Polecam każdemu.



ps. wysłałem Ci zaprosznenie na fw (nick wiadroglowy) yoshi, będę podglądał co tam oglądasz jeżeli nie masz nic przeciwko oczywiście.







edit:



mrtwig



Jak dla mnie to Horrbile Bosses całkiem udany, na pewno najlepsza komedia od dawna by USA, którą oglądałem. I jak możesz oceniać film po 30min ? bądźmy poważni...
 
Horrbile Bosses spoko komedia, lekka przyjemna polecam...trzeba obejrzec wiecej niz 30 min ;-)
 
Jasne, już zaakceptowałem.

Co do 7 Samurajów sie zgodzę, jednak Rashomon nie szczególnie przypadł mi do gustu i szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem zachwytu nad tym filmem. Opowiadania historia niby ciekawa a jednak miejscami nudna i zwyczajna. Nie wciągnęła mnie nawet w połowie tak jak scenariusz genialnego Harakiri - Kobayashiego.
Ani sceny walki (wiem, o nie film akcji) ani prowadzeniem fabuły nie sprawiły że mam ochote do tego filmu wrucić, czy też polecić go znajomym. Miejscami zwyczajnie sie nudziłem.
 
When You're Strange (2009) - ciekawy i solidny dokument o zespole The Doors i jego charyzmatycznym wokaliście Jimie Morrisonie.
 
Co do martyrs to macie na youtubie z napisami caly film.



Ogladał ktos tego Warriora co Mayhem polecał?? Warto?
 
"Woda dla słoni" - gośc ze "Zmierzchu " w roli weterynarza w cyrku - 7/10 Całkiem fajny filmik. A gośc z "Bękartów wojny" (ten szwab co za rolę oskara dostał dla aktora drugoplanowego) - znów fajnie skurwiela zagrał.
 
Polecam Koszmar z ulicy wiązów całą sage, tylko nie z 2010 czy coś, stare horrory według mnie są o ni9ebo lepsze od dzisiejszych w których oprócz długiej ciszy i nagle BUUUUUUUU!!!!!!! nic się nie dzieje (sorki że uogólniam :D).



Laleczka Chucky, Piątek 13, i inne stare horrory :D
 
Jak przy horrorach jesteśmy. Niedawno obejrzałem w końcu Silent Hill. Mimo iz czytałem opinie, że w przeciwieństwie do 99% ekranizacji gier Ciche Wzgórze jest naprawdę spoko, to jednak podeszedłem z dużym dystansem do filmu. I niesłusznie. Bardzo dobre kino z fajnym klimatem. Polecam.
 
polecam, swietne czeskie kino,



powazne i mniej powazne tematy ukazane z lekkoscia, tak jak to nasi poludniowi sasiedzi potrafia











plus calkiem ok filmik z robertem de niro i gosciem z kac vegas



o fikcyjnym super dragu



 
Kocha,lubi,szanuje- w roli głownej ten koles z 40 prawiczka i r.Gosling -Może to przez duzy ekran w kinie ale moim zdaniem ten film wymiata-bardzo przyjemny ostatnio tak się śmiałem na kac vegas.Gorąco polecam do obejrzenia z dziewczyną/żoną ;)
 
21:37. Trzy minuty. - kolejny popieprzony polski film w którym niewiadomo o co chodzi a zakończenie jest dziwne i nijakie. Nie jestem kinomanem i się nie znam na kinie, pisze to jako przeciętny odbiorca. Nie wiem może nie lubie filmów psychologicznych. To już któryś z kolei polski film jaki ostatnio obejrzałem który ma taki sam schemat. Ciekawe historie/wątki ( na pewno pomysł jest), potem te historie się przedłużają a kończą się beznadziejnie. Przez pierwszą godzinę oglądałem z zaciekawienie potem mi się strasznie dłużyło i już miałem sobie darować ale przecierpiałem do końca ( razem jakies 2 godziny)



na plus dodam, ze gra aktorska bardzo dobra.



Oczywiście trailer jest zachęcający.



 
Transformers - Dark of the Moon.



Plusy: transformersy, piękna dziewczyna w roli dziewczyny Sama.



Minusy: nie ma, bo kocham filmy z transformersami! :-)
 
Polecam bardzo http://www.filmweb.pl/film/Prawnik+z+Lincolna-2011-544006 bardzo dobry film ;)
 
Back
Top