Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie ma i nie bedzie szybko, bo jak ktoś mnie tutaj zresztą informował, film na DVD i blu-ray ma wyjść dopiero w grudniu. Także przegapiłeś szanse na pójście do kina i musisz czekać 3 miechy.
 
Dwa horrory



ó l'intórieur w ogóle do mnie nie trafił, więc nie ma co się rozpisywać liczyłem na coś innego.



The Loved Ones tu już jest zdecydowanie inaczej, dobry, a miejscami bardzo dobry - i analogicznie - nietypowy, choć miejscami klasyczny slasher, z wieloma świetnymi scenami, bardzo fajną muzyką (szczególnie motyw przewodni) z wymiatającą biedną Lolą. Naprawdę solidne kino w swoim gatunku
 
Średnio 3m-ce od premiery w USA są DVDripy i BRRipy w sieci.



@noodles <- pisałeś o Fight Club, oglądałem ten film bardzo dawno temu ale był Mi anonsowany jako wymiatacz czego nie odczułem, dobry film ale bez przesady, osobiście nie lubię jak Mi ktoś mówi jaki jest film bo wtedy się napalam i zazwyczaj rozczarowuje.



Taken 2 to pozycja obowiązkowa, jedynka była mistrzem.



Ja ostatnio ogarnąłem Avangers i Bettleship, herosi dostają 7/10 bo mix niezły ale Iron Man(Robert) przykrywa czapką wszystkich. Battleship to z kolei gra przeniesiona na ekran, efekty są jak cholera non-stop prawie ale poza tym nie wiele, Liam ratuje grę aktorską w tym filmie, a to kto nie widział niech zwróci uwagę na ilosć tzw. "epickich ujęć" czyli przybliżenia twarzy, pauzy, wyssane z dupy sentencje i masa takich scenek gdzie ktoś bez przerwy podejmuje jakąś kluczową decyzję...
 
Battleship



jest naprawdę średni, taki sobie.



Uwaga Spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!



A akcja z ręcznym kotwicą, przebiła swoim debilizmem wszystko.



A do Avangers nie mogę się przełamać narazie bo w necie same kinówki, a to mnie strasznie gryzie w oczy.
 
Zjazd absolwentów - daje radę. Goście w filmie są aktualnie w moim wieku w najnowszym American Pie i kumam ich klimacik. A np. ten nowy film , co gimbaza robiła impre, jak starzy gdzieś wyjechali(nie pamiętam tytułu) - wyłączyłem po 20 minutach, chyba za stary już jestem.



Najnowszy American Pie, mimo, że juz żadna część nie dorówna jedynce oceniam na 7/10
 
"Avengers" do zrzygania amerykanski, choc w swoim gatunku 9/10
Iron Man rzeczywiście dobry, ale Hulk zmiarzdzył system. Ciekawe kogo dadzą w drugiej części? Tych samych co w jedynce a może dokoptują kogoś typu Wasp, Czarna pantera, Ironfist, Ant Man. Przydałby sie też Spiderman i Wolverine, ale chyba zostały sprzedane prawa do tych bohaterów innej wytwórni.
 
Show - niedoceniana polska perła kinematografii. Film ukazuje telewizyjny upadek moralności. Zdecydowanie polecam oglądnąć.
 
AP: Reunion dobry ale obudził we Mnie refleksję mimo, że nie jestem wcale stary ale do lat licealnych już Mi trochę brakuje...sentyment we Mnie wywołał absolutnie.



Projekt X bo pewnie o to Ci kaczka chodzi Mi się podobał...takie imprezy mógłbym zaliczać jedna za drugą.



Show to pompa z Big Brotherów itp. oraz tego jak TV manipuluje aby tylko ściągnąć bydło i naciągnąć na smsy, oglądałem go w kinie jakieś 92475723547324 lat temu.
 
lol ... ten link od Boomster'a to jest Avengers z polskim dubbingiem (nagranym chyba w kinie) od GHuntera czy BIDY jak kto woli, mam ndzieję, że Seven25 nie wziąłeś się za tą wersję bo ona nie dość, że cholernie gryzie w oczy to jeszcze zdubbingowana...



ja jakoś nie mogę się przemóc co do oglądania filmów online, a przecież nie jestem z tych co pisoczą na jakość ...



 
Kinówki Avengers w necie? Ze 2 tygodnie mam na dysku 1,5 giga dvdripa :D Nie lubię ściągać filmów,ale ze względu,że nie często jestem w mieście gdzie jest kino - muszę. Jakiś czas temu pojechałem (przy okazji większego wypadu do Płocka) obczaić Batmana - nie dość,że tylko 2 seansy dziennie to jeszcze przed południem i po 20. Mam nadzieje,że w ten weekend uda mi się chociaż Niezniszczalnych obczaić. Całe szczęście kino w Gostyninie,ma kilkumiesięczne opóźnienia i we wrześniu dopiero będą Batmana puszczać,wiec w sumie,nic straconego:)
 
ja właśnie mam zamiar zabrać się za tą całą sagę Obcy tylko nie znam kolejności filmów . Mam oglądać tak jak powstały czy jest jakaś inna chronologia?
 
Dlaczego na tym forum kazdy ma dziwny nawyk byc na sile smieszny albo ironiczy , zamiast normalnie odpowiedziec. A jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie probuj byc smieszny tylko nie nabijaj posta.
 
@up, google nie boli, DVDRip Teda na przełomie października i listopada



Na TVP leci Miś, ja chyba ten film widziałem już ze 30 razy :]



 
@Luffy a co Ty taki ęą bulke przez bibulke.Zluzuj poslady troszke,zycie za krotkie jest by sie spinac o jakies pierdoly:)
 
Dokładnie, co Pan taki spięty jak Anthony Johnson przed ważeniem? :-)



Niedawno minąłem 1000 więc bez spiny, zaczne nabijać jak będę mieć 9900...
 
taki sobie ten misio Ted. fajerwerków się rzecz jasna nie spodziewałem, ale po całodniowym zapierdolu można sobie taką komedyjkę odpalić. na plus mila kunis ;) :-)
 
TED jest najgprszym filmem jaki widzialem w ostatnim stuleciu... nie polecam nawet najgorszym wrogom
 
Kontrabanda - przeciętne, klasyczne, kino akcji z przyzwoitym jak zwykle Wahlbergiem. Scenariusz jakich wiele, ale w miarę spójny i trzymający w napięciu. Bawiłem się dobrze i nie żałuję straconego czasu. 6+/10



Trzy metry nad niebem i Tylko Ciebie Chcę - dwa filmy, które łączą się ze sobą fabularnie, także ocenię je razem. Mowa o wersjach z Hiszpanii, bo pierwowzorów nie miałem okazji oglądać. Nie przepadam za "komediami" (tylko w teorii) romantycznymi, które Hollywood produkuje na potęgę i jedno kopyto. Te 2 filmy jednak różnią się trochę od tego, co było mi dane ogladać w ostatnim czasie. Oba filmy to klasyczne wyciskacze łez, także jak ktoś uważa to za pedalskie, niech omija je z daleka. Dobra gra aktorska. Film jest skierowany bardziej do młodzieży, ale ja stary dziad, oglądałem z zaciekawieniem. Polecam tym, którym partnerka wierci w brzuchu, że chce w końcu obejrzeć jakiś melodramat. :) 7+/10




@down



Dzięki. :) Avatar z Tarantino cały czas mam ustawiony w gravatarze, ale tu się nie pojawia, pewnie przez to zamieszanie z banem.
 
Back
Top