Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

limitowane wydanie TWD :)



the_walking_dead_season_2_bluray.jpg




WalkingDeadS2_BD_limited_3_1333258148.jpg
 
@up to jest zwykła wersja



jak chcecie zaszaleć to szukać The Avengers 2012 1080p BluRay DTS x264-PHD



Size .....: 16.3 GB



Video ....: 1920x1080 (23.976 fps)



wersja 720p ma 4,30 GB
 
Nie zwrociłem uwagi na post Szadego, racja. Tutaj 720:



http://kat.ph/the-avengers-2012-720p-bluray-x264-nydic-publichd-t6594299.html
 
Moje 720p miało 7,3gb. Co do filmu to słabo. Niczego wyjątkowego się nie spodzeiwałem, ale tyle osób wychwalało to myślałem, że film wybije się ponadprzeciętność produkcji o superbohaterach etc. Niestety wciąż to samo podlane troche większą dawką humoru. 4/10 bo więcej film, na którym ziewałem kilkukrotnie dostać nie może.
 
Kiss Kiss Bang Bang - nie wiem, który to już raz, ale uwielbiam ten film po prostu jeden z takich które "made my day". Robert Downey Jr. przechodzi tu samego siebie, do tego (nie)zapomniany Val Kilmer i śliczna Michelle Monaghan, ciekawa fabuła, wszystko to razem daje jedną z najlepszych komedii tamych lat.



I wasn't really a nipple... Detective !!!
 
Dyktator - 8/10 ode mnie. Głupkowaty humor ale w najwyższej klasie. Niesamowicie się uśmiałem. Lepszy wg. mnie od Borata i Bruno.
 
A ja nie polecam Dyktatora, postać znudziła mi się po minucie filmu aż po chwili zaczęła irytować. Film posiada kilka śmiesznych gagów, ale generalnie film był strasznie nudny i płaski. Bruno przynajmniej wywoływał jakieś emocje, a tutaj było tylko meh.



Za to Cabin in the Woods naprawdę mi podeszło za sprawą końcówki, która zmieniła cały sens filmu. Raczej produkcja dla prawdziwszych fanów gatunku, którzy potrafią dostrzec, że nie jest to kolejny, pusty slasher. Inną taką produkcją był w poprzednim roku "Tucker and Dale vs Evil", ale w tym przypadku mamy komedię, też polecam.



Avengers także polecam, mimo tego, że film ma trochę minusów to świetnie się oglądało. Iron Man 2, Thor, Captain America i dwa Hulki to kiepskie filmy, ale tutaj jednak dało się to połączyć razem.



Nie wiem czy tutaj było polecane, ale także ostatnio świtnie się oglądało Raid: Redemption, jeśli lubicie kino kopane to obejrzyjcie.



Warto też rzucić okiem na Detachment (2011), ale wątpię, aby wam podszedł.
 
Warto też rzucić okiem na Detachment (2011), ale wątpię, aby wam podszedł.


LOL ... czyżbyś zaszufladkował tutejszych userów :]



The Vow - Och Rachel, Rachel ileż ja będę jeszcze do Ciebie wzdychał. A tak poważnie to trochę przy nudnawy, kiedy wreszcie zmienią ten utarty schemat i to kobieta będzie się uganiać za facetem. Aktorsko tak sobie, para Tatum - McAdams nawet nie zbliża się poziomem do pary Gosling - McAdams, no ale ja chyba wszystkie takie filmy będę porównywał do Notebook'a ...



@Sonny87



pisałem, o tym drugim ...
 
@Gambit pisałeś o "Turtured" z Laurence Fishburnem (pol. "Za cene bólu"), czy o "Torturowanych" z 2010 ?
W sumie oba filmy średniawka. W tym drugim wkurzyło mnie najbardziej to, że poraz kolejny w amerykańskim filmie jakiś pedofil/gwałciciel/morderca/złodziej jest polskiego pochodzenia. Żenada...


The Tall Man (2012)

Nawet niezły thiller z Jessica Biel. Troche niespójny, momentami nudny ale niezły. Zaczyna się dość powszechnie, główny motyw - porwania dzieci. W drugiej połowie jednak otrzymujemy zaskakujący zwrot akcji, a na koniec troche agitacyjny i propagandowy (w moim odczuciu) happy end
Takie 6,5/10
 
Gambit, no w pewnym sensie tak, ale akurat do ciebie to nie było, bo widzę, że ogarniasz co i jak. W każdym razie pisałem do większości.



Zresztą ten film większości krytyków też nie podszedł więc może to coś ze mną nie tak, ale o ile film nie jest idealny to rzekłym bardzo interesujący. Reżyseruje facet od American History X (Więzień nienawiści).
 
@nsk



Detachment, wbija niezłego klina w obecny system edukacji ...



A co do samego Tonyego Kaye'a, to zrobił też 2,5 godzinnym dokumentem na temat aborcji "Lake of Fire", który ponoć powstawał przez 16 lat. O żesz ku....wa, to słowa które przychodziły mi na myśl, gdy go oglądałem, szczególnie jedna scena jest mocna do bólu.
 
A widzisz Gambit, właśnie przez połowę albo 3/4 filmu też odnosiłem takie wrażenie, że to klin w edukację, ale po zakończeniu już tak nie myślałem, raczej krytyka postępowania ludzi generalnie.



Tony Kaye ma nierówno pod sufitem (to nie obraza to fakt), ale interesujący pan.
 
Wybieram się wieczorem na The Expendables 2 do kina i mam nadzieję na prostą rozrywkę, obym się nie zawiódł bo czekałem na ten film od dłuższego czasu. Ktoś już widział ? :-)
 
@Gambit - W "Detachment" system edukacyjny jest tylko tłem dla ukazania zmagań głownego bohatera ( bohaterów ) z codziennym życiem. Doświadczenia z dzieciństwa wywarły na niego ogromny wpływ i w dorosłym życiu każda próba emocjonalnego zaangażowania się, jest przez niego odbierana jako coś nieodpowiedniego ( Orwellowski "doublethink" ). Cytat otwierający film, jednocześnie doskonale go podsumowuje : " • And never have I felt so deeply at one and at the same time so detached from myself and so present in the world. • Bardzo dobre kino 7,5/10
 
The Expendables 2 kozak film, zero logiki, czysta rozrywka, 102 min mija w oka mgnieniu, nie zawiodłem się, jak ktoś nie lubi filmów takich jak Rambo, Commando, Terminator czy Szklana Pułapka to radzę odpuścić a Chuck Norris wywala z butów :-)
 
właśnie obejrzałem trailer "The man with the iron fists" reżyserowany przez lidera Wu-Tang Clanu, RZA. Zapowiada się kozacko :) Gra min. Cung Le.



fani dobrego rapu też nie powinni być zawiedzeni.



Premiera 2 listopada



 
siemanko.


mam mala prosbe. Ma ktos link, albo do obejrzenia w necie, albo pobrania najnowszego Batmana? Na zalukaj, jakosc strasznie przeszkadza w ogladaniu, poniewaz film utrzymany jest w ciemnym, mrocznym klimacie i niewiele widac
 
Back
Top