Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie oglądam filmów w TV,ale gdy serwują coś dobrego to z przyjemnością obejrzę.



EDIT:

Telewizja TVN przypomni widzom film • Batman • Początek • 24 sierpnia, a • Mrocznego Rycerza • niespełna miesiąc później, 14 września.
 
@up



niestety nie ściągam z torrentów tylko z hostingów, ale może to Ci pomoże



http://lmgtfy.com/?q=The+Avengers+(2012)+DVDRip.XviD.AC3-NYDIC+torrent
 
The Avengers - zajebioza, chyba najlepsza ekranizacja komiksu jaką widziałem, Batman Nolana to inna para kaloszy bo i inny target filmu. Oczywiście to typowy blockbuster, ale ogląda się go świetnie bez chwili znużenia, no może poza przy nudnawym wstępem. Efekty kapitalne, co by było gdybym widział je w kinie ^^ kupa śmiesznych dialogów gdzie prym wiedzie niesamowity Robert Downey Jr. Fabuła do przełknięcia, no i hulk vs loki = awesome :]
 
Odnośnie filmów w TV - autentyczna sytuacja. Kiedyś cos leciało na TVNie (już nie pamiętam co dokładnie a nie chcę ściemniać;) obejrzałem do pierwszego bloku reklamowego, po czym odpaliłem lapka, zassałem ten film i dokonczyłem na TV ale już po hdmi z laptopa;)



Od tamtej pory praktycznie nie oglądam telewizji, chyba że leci jakiś ciekawy dokument/naukowy/przyrodniczy.







Edit: Co do Avengers, to też nie mogę sie przełamać. Z jednej strony Iron Man (1&2) był bardzo dobry, z drugiej Thor, to największa porażka jaka oglądałem w przeciągu dwóch lat.
 
Obejrzalem wczoraj Expendables 2. Film zajebisty, znacznie lepszy i efektowniejszy od pierwszej. Nieskomplikowana rozrywka na wysokim poziomie. Warto :-)
 
@up



Taki film dla ludzi którym nie chce się w momęcie patrzenia nań myśleć :-) typowy klimat lat 80 i 90. Czasami dobrze jest popatrzeć na taki film.
 
Snowtown - cholera, mocna rzecz. Film surowy ale i brutalny, cięzko mnie czymś zaskoczyć, ale sceny z kangurami czy z psem trochę mną wstrząsneły i złapałem się na tym, że bardziej porusza mnie ciepienie zwierząt niż ludzi, ot taka mała dygresja :]



Sam film jednak nie wszystkim przypadnie do gustu, jest trudny w odbiorze, fabuła rozwija się bardzo powoli i nierównomiernie, jednak warto zobaczyć ten obraz by stać się świadkiem jednej z najokrutniejszych zbrodni jakie zdarzyły się w Australii.
 
Avangers zjadliwy . efekty zajebiste zwłaszcza sceny z Hulkiem, humor Starka trzyma poziom. jedyny minus to Thor i America, strasznie denne postacie, zarówno w komiksie jak i filmach.



ps. Hulk vs Loki faktycznie awesome :)
 
Mi też te dwie postacie jakoś nigdy nie podchodziły, także filmów z nimi nie widziałem, ciekawe czy jak zrobią kontynuację to czy skład się nie zmieni bo to było dość częstym zabiegiem wśród komiksowych Avangersów.



Zapomniałem dodąć niewątpliwy plus, czyli podskakujące cycki Scarlett :-)







tumblr_m63g9l3QFq1qd6cmo.gif
 
"ciekawe czy jak zrobią kontynuację to czy skład się nie zmieni bo to było dość częstym zabiegiem wśród komiksowych Avangersów."



za Americę i Thora niech dadzą Daredevila i i Wolerina, byłby piękny trashtalk ze Starkiem .
 
"Dyktator"

mistrzostwo! Dla mnie poziom Borata, a dużo lepszy od Bruna. Kulałem sie po dywanie ze śmiechu. Polecam.
I te covery piosenek w języku arabskim Aladeen motherfucker :D
 
Wczoraj oglądałem Home - S.O.S. Ziemia! - krótko mówiąc padaka. Bardzo lubie filmy naukowo-przyrodnicze, ale sposób w jaki to było "podane" niemal uśpił mnie juz po 15 minutach. Jak wykład na geografi z pokazem slajdów w tle. Absoltnie nie dla mnie. Na FilmWebie wystawiłem 4/10 za ważną tematykę i piękne zdjęcia. Mocno się zawiodłem, bo średnia ocen filmu to 8/10 - w sumie nie wiem za co tak wysoka nota.
 
Ja oglądałem i powiem ze nawet spoko, taka wycieczka po planecie trochę tak delikatnie powiedziane jak to czlowiek zniszczył Ziemię.
 
"Łatwa Dziewczyna"



W sumie to dziewczyna namówiła mnie na obejrzenie tego filmu, ale bardzo przyjemny, momentami śmieszny, 8/10 i wielki plus za grę Emmy.
 
Do wszystkich malkontentów: "Avengers" jest już dostępne w jakości 720p! Ja już co prawda zdążyłem obejrzeć tego ponad 2-gigowego dvdripa i nie miałem jakiejś wielkiej krzywdy dla oczu, ale zaserwuję sobie powtórkę z rozrywki.:] Downey Jr. jak zwykle klasa sama w sobie.



"Dyktatora" też miałem przyjemność oglądać całkiem niedawno i tak jak bardzo nie lubię "głupawych" komedii, to przy tym filmie momentami płakałem ze śmiechu. Genialne dialogi (chociażby scena u lekarza: "The aladeen news is that you are HIV aladeen"), żarty sytuacyjne czy krótkie epizody ze znanymi aktorami składają się na obraz, przy którym nie można się nudzić. Niskie oceny na filmwebie i imdb nasuwają wniosek, że nie każdemu taki humor jednak pasuje. Jeżeli "Borat", a zwłaszcza "Ali G" były dla Ciebie żenadą, to lepiej do tego filmu nie podchodź.
 
SPOJLER







Mnie rozjebało że sam zorganizował olimipadę na której wygrał wsztkie złote medale, albo sam sobie wręczył nagrody Emmy za najlepszego aktora hahaha :D i scena z Nortonem :D
 
Warrior - MOŻLIWE SPOILERY WIĘC KTO NIE OGLĄDAŁ ZERKA TU NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Ten film byl dobry do momentu rozpoczącia tego turnieju. Potem z każdą minutą było coraz gorzej. Akcje w stylu Rockiego, niezniszczalny rusek obija przez 2,5 rundy nauczyciela fizyki w którego nie wierzył nawet jego trener i przyjaciel który zna go x lat. W finale ten sam scenarziusz. Podniosła muzyka, piękne słowa, gesty. Sory, nie kupuję tego. Na puls Nick Nolte, świetny aktor.
 
@up



Dokladnie, to samo mnie bolalo w tym filmie, nie rajcuja mnie akcje w ktorych gosc znikad rozpierdala wszystkich. Ogladalem film dosc dawno, wiec juz zapomnialem wiekszosc absurdow, ktore mi sie nasuwaly po obejrzeniu.
 
"Dom w głębi lasu"


WTF kurwa ?!? Rozpoczyna sie jak zwykły slasher, potem dzieciaki są zarzynane, a ci zza kamer walą impreze i lody popijają szmpanem. Zaczyna się "Truman Show". Następnie "Cube" w połaczeniu z "13 duchów" w wersji rozszerzonej. Ostatnia scena z bohaterami rodem z filmów Rodrigueza/Tarantino.



Polecam, bo w końcu coś oryginalnego, choć mi poryło to czache okrutnie. na dziś już starczy.
 
Tortured - badziewiaty horrorek, który wyglądał jak typowa produkcja robiona pod TV. Może gdyby pokazali cycki tej panny film odniósłby jakiś sukces i trafił do szerszej publiki, a tak wyszła lipa 5-/10
 
@sonny - co ty gadasz. Właśnie obejrzałem. Mistrzostwo świata i okolic :-) Przy jednorożcu umarłem ze śmiechu
 
Back
Top