Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@ Luffy: na poważnie: ofkorz w kolejności powstania, przy czym na dobrą sprawę po Obcym 1 już można sobie darować :) No ok, może dwójka jeszcze daje radę.



Btw dobra nowa komedia, co rzadkie - "21 jump street".
 
Nie słuchaj go, ogladaj wszystkie części:) III jest tez zajebista :) Najsłabsza jest IVale i tak należy ją zobaczyc :)
 
A potem jak ktos chce to również Alien vs. Predator - mi tam się podobało kiedyś.



Aczkolwiek "8 pasażer Nostromo" i "obcy decydujące starcie" jak za gówniarza (15 l ) oglądalem, do dziś pamiętam ten zaj...y kliacik w kinie - po prostu klasyka gatunku!
 
jak za gówniarza (15 l ) oglądalem, do dziś pamiętam ten zaj...y kliacik w kinie - po prostu klasyka gatunku!


Kaczy, a pamiętasz za dzieciaka taki film laleczka chucky? Weź to teraz obejrzyj normalnie beka
 
no obejrzałem alien i aliens no i jestem zawiedzony. Pierwsza część poprostu nudna max 4/10 w drugiej troche więcej się działo ale ostatnia scena była tak bezsensowna że zepsuła cały film 6~/10
 
Ostatnio wreszcie się zmobilizowałem i oglądnąłem sobie Prestiż i jeżeli ktoś nie widział to naprawdę polecam. Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałem.
 
@ Luffy: dude, alien jedynka to jeden z najlepszych filmów w historii. Nie ma napierdalanki co 5 min. ale jaki klimat, nowe filmy s-f się chowają. Wystarczy tylko nie mieć adhd i wytrzymać pierwsze pół godziny.
 
Analna Pułapka 6: Ostatnie starcie <- nie oglądajcie, gówno prawda, same niedokończone wątki...:-)
 
"Prawnika z Lincolna" mam już chyba 3 lata na kompie i nie moge sie przełamać, żeby go obejrzeć. Ryan Phillippe działa na mnie jak płachta na byka. "Puncture" jest niezły. Jak już jestesmy w klimatach sądowym to polecam "Fracture" , "Murder in the first" oraz niepowtarzalne "12 Gniewnych Ludzi" z '57 i "Świadek oskarżenia". Dobra jest tez komedia "Find Me Guilty" z Dieselem
 
potwierdzam "find me guilty" spoko film.Fajna rola Diesla,zupelnie inna niz zazwyczaj.Super rola Petera Dinklag'a znanego rownierz z "Game Of Thrones"(ten niewysoki ziomus), oparty na faktach.To taki moze bardziej komedio-dramat wart obejrzenia chocby za bardzo udana kreacje Dinklag'a(adwokat),ktoregy juz wtedy przykul moja uwage(nie chodzi o fizjonomie w GOT gosciu pozamiatal imho)
 
@Sonny, no pewnie, jeszcze więcej niż 3 lata, szczególnie, że film jest z 2011. :) A Ryan w tym filmie nie drażni, przynajmniej mnie - ciekawie odegrana postać.



A ten film z Dieselem faktycznie jest naprawdę dobry. Najwięszy atut to jego gra, zupełnie inaczej się zaprezentował, niż zwykle.
 
Obejrzalem wczoraj Possesion. Dobry, ale raczej nie warto isc do kina. Znacznie lepiej, jesli chodzi o horrory, zapowiada sie Sinister z Ethanem Hawkiem.
 
Bardock widzisz, film na kompie leży tak długo, że straciłem rachubę :) Ale skoro polecacie i rekomendujecie to obejrze go, może jeszcze dziś :)

Wczoraj oglądałem "Jabłka Adama" i "Zielonych rzeźników" i szczerze polecam tym którzy jeszcze nie widzieli. Świetne skandynawskie poczucie humoru.
Czy ktoś zna podobne filmy do tych, równie ironiczne? Chętnie bym obejrzał
 
Total Recall. Wracam z kina troche rozczarowany. Sodziewalem sie jednak czegos wiecej. Dobry, ale mogli troche bardziej zamotac fabule, a tak wyszedl im po porostu dobry film akcji...
 
Dzięki. Widze, że też kino skandynawskie i mają wysokie noty z pozytywnymi opiniami . Jutro zabiore sie za oglądanie
 
Dark Shadows - coś słabnie ostatnio Burton, bardzo ciężko mi się go oglądało, podchodziłem chyba z trzy razy, nie zachwycił mnie ten film 6/10, nawet blond wersja Evy Green nie pomogła.



corey, Sonny wielkie dzięki za te tytuły, bardzo mnie zainteresowały.
 
Back
Top