Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Michael Clarke Duncan nie żyje. "Duncan znany jest przede wszystkim z roli w "Zielonej mili", która przyniosła mu nominację do Oscara. Na przestrzeni lat dał się fanom poznać z licznych widowisk. Wystąpił m.in. w "Sin City" i filmach Michaela Baya "Armageddon" i "Wyspa". Ostatnio można go było oglądać w serialu "The Finder". Do kin trafią jeszcze dwa filmy z jego udziałem: "In the Hive" i "The Challenger" "



Ja osobiście kojarzę go też z wielu gal UFC. Często siedział na widowni i było widać, że pasjonował się MMA dlatego też postanowiłem tutaj wrzucić tą informacje
 
582621_494419043920495_855824635_n.jpg
 
Przykro mi, koleś był dobrem aktorem, rola w Zielonej Mili po prostu genialna i niezwykle wzruszająca.
 
Właśnie oglądnąłem Act of Valor film naprawdę mi się spodobał. Film wart obejrzenia, szczególnie dla ludzi lubiących filmy wojenne. Wszystko wygląda w miare realistycznie.
 
Z tego co pamietam film ma naprawde piekne zdjecia, ale boli przede wszystkim strasznie drewniana gra aktorow (to niby byli wojskowi, ale tacy co juz filmow na swoim koncie maja od groma).



Dalem mu 5 na filmwebie, wiec na pewno jeszcze cos mi nie pasowalo, tylko juz nie pamietam co :-)
 
w Act of Valor grali faktyczni byli członkowie Navy SEALs, dlatego ich gra może wydawać się bądź co bądź drewniana :)



nawet nie podali ich z nazwiska



Sam film myślałem, że będzie trochę fajniejszy i nie aż tak dramatyczny (na końcu), ale ogólnie spoko
 
Dziwne, że nie skomentowaliście iż na tym zdjęciu wyżej jest Al Bundy z czarnym pasem :).
 
Na pewno ktoś już polecał, ale dziś przyszła mi chętka aby ponownie zobaczyć Lucky Number Slevin - świetny thriller http://www.imdb.com/title/tt0425210/
 
Wczoraj byłem w kinie na Yumie( bo u mnie w kinie filmy puszczają właśnie z takim opóźnieniem) i oczekiwałem więcej, było mało akcji, mało śmiesznych scen, film po prostu przeciętny 5/10.
 
Wczoraj obejrzałem Gummo (aka Skrawki) i... nie wiem co o nim powiedzieć. Po prostu. Dziwny i przerysowany film rodzący niezdrowe przeświadczenia.
 
Back
Top