Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Byłem kilka razy w kinie ostatnio:
TopGun Maverick: Nie, żeby było jakoś wybitnie, ale właśnie w taki sposób powinno się robić sequel... Można było się dobrze bawić, a przede wszystkim - nie było siary.
Jurassic World Dominion: Szkoda waszego czasu. Film nie reprezentuje sobą absolutnie nic. Miało być nostalgicznie - wyszła chujnia na maksa. Jedynie postać Ian'a Malcolma delikatnie do mnie przemawiała - przynajmniej próbował być śmieszny. Poza tym red card
Buzz Astral: Ja sie bawiłem dobrze, ale mój syn (6 lat) nie ogarniał momentami OCB - ciężkie plot-twisty dla takiego dziecka. Jeśli dziecko ma zrozumieć przekaz filmu to radzę zabrać już szkolne dzieciaki. No chyba, że chcecie potem tłumaczyć kilkulatkowi zawiłości podróży z prędkościa światła. :P. Ale polecam, tylko fabularnie to nie jest poziom Toy Story. :D
 
dr strange 2 to bezposrednia kontynuacja jedynki czy gdzies cos sie jeszcze dzialo w uniwersum, co mi potrebne, zeby zrozumiec dwojke? bo wlaczylem 10 min i kurwa nic nie czaje;)
 
dr strange 2 to bezposrednia kontynuacja jedynki czy gdzies cos sie jeszcze dzialo w uniwersum, co mi potrebne, zeby zrozumiec dwojke? bo wlaczylem 10 min i kurwa nic nie czaje;)
Bezpośrednia kontynuacja wszystkich filmów i seriali MCU.
 
strescisz co tam sie dzialo? :einsteinsmoke:
Wandzie odjebalo, wyczarowała fejkowe miasteczko gdzie żyje się zajebiście, wszystko jest idealne jak to na przedmieściach Ameryki, ożywiła visiona który mógł żyć tylko w tym miasteczku a na końcu wyczarowała też dzieci które na końcu serialu zniknęły bo miasteczko się posypało. Była też tam druga czarownica którą Wanda pokonała i tym samym zabrała jej tajemniczą księgę z której wynikało że może dzieci sprowadzić spowrotem. I wtedy zaczyna się DS2
 
Wandzie odjebalo, wyczarowała fejkowe miasteczko gdzie żyje się zajebiście, wszystko jest idealne jak to na przedmieściach Ameryki, ożywiła visiona który mógł żyć tylko w tym miasteczku a na końcu wyczarowała też dzieci które na końcu serialu zniknęły bo miasteczko się posypało. Była też tam druga czarownica którą Wanda pokonała i tym samym zabrała jej tajemniczą księgę z której wynikało że może dzieci sprowadzić spowrotem. I wtedy zaczyna się DS2
::really::
A czemu jej odjebalo? Bo po Endgame wszystko wydawało się git.
Polecam obejrzeć. Jak dobrze pamiętam to odcinki (te na początku zwłaszcza) nie są zbyt długie, a koncepcja jest ciekawa, chociaż pod koniec to się sypie.

Chociaż dla samej Olsenki warto obejrzeć :lizoremotmaly2:
Obejrzalbym ale lista zaległości jest w chuj długa a czasu brak żeby na spokojnie sobie usiąść do serialu na razie the last kingdom próbuje skończyć.
 
::really::
A czemu jej odjebalo? Bo po Endgame wszystko wydawało się git.

Obejrzalbym ale lista zaległości jest w chuj długa a czasu brak żeby na spokojnie sobie usiąść do serialu na razie the last kingdom próbuje skończyć.
tak się wydawało na końcu Endgame że wszystko jest ok. Stwierdziła że chce odzyskać w jakiś sposób swoją miłość i plan poszedł za daleko
 
axB8yMK_460swp.webp
 

Obejrzalem sobie doktorka i calkiem spoko - nie jest to wybitny film takie 7/10 to uczciwa ocena.
Liczylem moze na troche wiecej po hype jaki byl gdy film wchodzil do kin. Podobaly mi sie mroczne motywy, pare rzeczy wepchane na sile...
Czarna Mrs. Marvel ło kurwa! :mjsmile:
Maja zajebiste pole do popisu na przyszlosc, moze byc ciekawie oby dali wykazac sie tworca a nie wpierdalali sie od kuchni
 
Ostatnio wrażenie na mnie zrobił film "Wyznaje" mistrza Alfreda. Z kilku powodów. Film z 53 roku a porusza tematy kompletnie tabu wtedy: romans księdza , kwestie tajemnicy spowiedzi i zbrodni. Niesamowite jest to, iż obowiązywał wtedy kodeks Haysa. A więc: zakazane było ukazywanie zdrady małżeńskiej, o romansujacym księdzu w ogóle nie mogło być mowy. A Hitchcock to wszystko genialnie przedstawił tak, by nie łamać kodeksu.
 
Back
Top