Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Podpisuję się obiema nogami.
Gdyby ciut wcześniej skończyć byłoby wybitnie dobrze, tak jest "tylko" bardzo dobrze.
Wyśmienite kino akcji dla każdego faceta, nawet +50.
Zdjęcia,muzyka, świetnie napisane postacie. Trudno jest obiektywnie się do czegoś przyjebać.
Nie pamiętam, kiedy i czy w ogóle oglądałem kontynuację pierwowzoru 30 lat starszego który byłby tak znakomity.
Zapraszam na duży ekran
Dokładnie, rzadko się zdarza żeby odgrzany klasyk trafiający do kin był na takim poziomie, jak dla mnie to nawet lepszy od jedynki, głównie ze względu na więcej akcji, lepsze zdjęcia, technologia poszła do przodu, dużo więcej scen w samolotach, zajebiście się oglądało. Teller jak stary dobry Goose, Jennifer Connelly też świetna, dziwie się, że ona nie zrobiła lepszej kariery, przy tym jaki miała zajebisty start 20 lat temu, Cruise lepszy niż w pierwszym Top Guni'e.

Sporo nawiązań do pierwszej części, Kawasaki Ninja i F-14 dalej w grze, duży plus za wrzucenie tutaj Val Kilmera mimo jego choroby, solidne sceny z Maverickiem grające na emocjach.
Jeszcze ta muzyka ze starego Top Gun :antonio:
 
Last edited:
Co tam robi Iga Świątek?

:mamed:


przecież Światek już ma debiut na planie filmowym:cool:
1654891046394.png





 
Last edited:
Odświeżyłem sobie Sin City po paru latach. Pierdolone arcydzieło, robi takie samo wrażenie jak za pierwszym razem. Klimat i mrok niedopodrobienia. Chciałbym zobaczyć coś podobnego w tym stylu, ale po za drugą częścią chyba nic takiego nie istnieje.
 
Odświeżyłem sobie Sin City po paru latach. Pierdolone arcydzieło, robi takie samo wrażenie jak za pierwszym razem. Klimat i mrok niedopodrobienia. Chciałbym zobaczyć coś podobnego w tym stylu, ale po za drugą częścią chyba nic takiego nie istnieje.
Panie, ja to ze mylion razy już widziałem i co chwilę do tego wracam. Ten film mi się nigdy nie znudzi.
 
Nurt "strong łumen" ma się dobrze.... Dziewczynki też mogą polować, a nie tylko siedzieć w lepiance i kleić pierogi






 
Last edited:
Nurt "strong łumen" ma się dobrze.... Dziewczynki też mogą polować, a nie tylko siedzieć w lepiance i kleić pierogi







No jak mogą nam to robić te wstrętne babony?! Czy one zdają sobie sprawę jak kruche może być poczucie męskości
u niektórych? Stay strong bracia!
:płacz:
 
No jak mogą nam to robić te wstrętne babony?! Czy one zdają sobie sprawę jak kruche może być poczucie męskości
u niektórych? Stay strong bracia!
:płacz:

To nie one produkują te debilne nachalne wątki huehue

Wiadomka, te gówniane wytwory są źle odbierane, bo biali heteroselsualni chrześcijanie bojkotują je, czując zagrożenie swojej toksycznej męskości, a nie dlatego że to po prostu durne filmy nasycone natrętną ideologią :-*:-*

Zresztą wystarczy poczytać komentarze pod trailerem, ludzie już mają bekę z tego co się wyprawia w ostatnich latach. Trzeba udawać głupka żeby tego nie widzieć.
 
To nie one produkują te debilne nachalne wątki huehue

Wiadomka, te gówniane wytwory są źle odbierane, bo biali heteroselsualni chrześcijanie bojkotują je, czując zagrożenie swojej toksycznej męskości, a nie dlatego że to po prostu durne filmy nasycone natrętną ideologią :-*:-*

Zresztą wystarczy poczytać komentarze pod trailerem, ludzie już mają bekę z tego co się wyprawia w ostatnich latach. Trzeba udawać głupka żeby tego nie widzieć.
Udawać głupka albo mieć trochę dystansu i nie traktować wszystkiego wszędzie zawsze w ramach świętej wojny: tradycyjne wartości vs postępactwo
 
Udawać głupka albo mieć trochę dystansu i nie traktować wszystkiego wszędzie zawsze w ramach świętej wojny: tradycyjne wartości vs postępactwo
To już dawno przekroczyło pewne granice i weszło na poziom psychozy.

Kompletnie nie szukam w filmach tradycyjnych wartości, tylko jakości, ale robienie dziesiątek filmów pod ideowy schemat jest zwyczajnie odpychające. Kilka lat temu było może to zabawne, teraz przestało.
 
To już dawno przekroczyło pewne granice i weszło na poziom psychozy.

Kompletnie nie szukam w filmach tradycyjnych wartości, tylko jakości, ale robienie dziesiątek filmów pod ideowy schemat jest zwyczajnie odpychające. Kilka lat temu było może to zabawne, teraz przestało.
Mordo my mówimy o filmie gdzie baba lata po lesie i napierdala się z kosmitą. To naprawdę wyczerpuje znamiona „natrętnej ideologii” i „przekroczyło pewne granice”?
 
Mordo my mówimy o filmie gdzie baba lata po lesie i napierdala się z kosmitą. To naprawdę wyczerpuje znamiona „natrętnej ideologii” i „przekroczyło pewne granice”?
Poczytaj komentarze pod filmem, nie jestem odosobniony w tych odczuciach. Przecież to samo dzieje się w polityce. I to na ostro, nawet wbrew logice. Scenariusze powstają ewidentnie pod "strunk łumen", a nie żeby były dobre.
 
Poczytaj komentarze pod filmem, nie jestem odosobniony w tych odczuciach. Przecież to samo dzieje się w polityce. I to na ostro, nawet wbrew logice. Scenariusze powstają ewidentnie pod "strunk łumen", a nie żeby były dobre.
Nie jestem w internecie od wczoraj, domyślam się jakie są komentarze. Ja po prostu uważam, że jesteś zbyt wyczulony i przesadzasz/przesadzacie w tym przypadku.
 
Nie jestem w internecie od wczoraj, domyślam się jakie są komentarze. Ja po prostu uważam, że jesteś zbyt wyczulony i przesadzasz/przesadzacie w tym przypadku.
Być może ten przypadek byłby tym co mówisz 20 lat temu. Teraz niestety wpisuje się w nurt
 
Być może ten przypadek byłby tym co mówisz 20 lat temu. Teraz niestety wpisuje się w nurt
Ale my tu dyskutujmy o filmie i o tym jak badziewny i chujowy ma scenariusz, który jeszcze nie wyszedł i nikt go nie widział, a jedynie na podstawie traileru bo ten pokazuje babę jako główną przeciwniczkę predatora xD nie dostrzegasz w tym absurdu?
 
Back
Top