Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

cZx3YF9.jpeg
 
Top Gun Maverick
Ale ten film się wyróżnia jakością wśród współczesnych blockbusterów. Podchodzi z szacunkiem do pierwszej części, ale nie opiera się tylko na nostalgii. Rewelacyjne sceny powietrzne, brak momentów całkiem oderwanych od realizmu. Jak na kino o amerykańskim wosjku patosu nie jest wcale w nadmiarze. Świetne kino akcji w starym, dobrym stylu.
Polecam
 
:lol:
 
Top Gun Maverick
Ale ten film się wyróżnia jakością wśród współczesnych blockbusterów. Podchodzi z szacunkiem do pierwszej części, ale nie opiera się tylko na nostalgii. Rewelacyjne sceny powietrzne, brak momentów całkiem oderwanych od realizmu. Jak na kino o amerykańskim wosjku patosu nie jest wcale w nadmiarze. Świetne kino akcji w starym, dobrym stylu.
Polecam
I fajna muzyka, lata 80-te.
 
Obejrzałem wczoraj, zajebiste. Jak ktoś szanuje dobre kryminały bez jebanych czułości to będzie zadowolony.

Muszę sobie zobaczyć co tam jest jeszcze ciekawego z tego co wcześniej wymienialiście, z tych koreańczyków oglądałem tylko Oldboya, Panią Zemstę no i Parasite z tych nowszych.
To lapaj jeszcze
 
To lapaj jeszcze
Każdy warto obejrzeć, również polecam.
 
Odświeżyłem sobie Hereditary z 2018, odśwież sobie i ty. Lub odkryj. Najprostsze skojarzenia to Omen lub Rosemary Baby, ale to byłoby pójście na łatwiznę. Duszny, ciężki, przytłaczający klimat. Poczuj ogień w dupie ze strachu. 8,5/10

Hereditary-Charlie.jpg
 
Odświeżyłem sobie Hereditary z 2018, odśwież sobie i ty. Lub odkryj. Najprostsze skojarzenia to Omen lub Rosemary Baby, ale to byłoby pójście na łatwiznę. Duszny, ciężki, przytłaczający klimat. Poczuj ogień w dupie ze strachu. 8,5/10

View attachment 39532
Pamiętam jak poszedłem na ten film do kina niczego się nie spodziewając, a podczas seansu często byłem wbity w fotel. Zdecydowanie najlepszy horror jaki widziałem w ostatnich latach wpisujący się w falę tak zwanego posthorroru.
 
Top Gun Maverick
Ale ten film się wyróżnia jakością wśród współczesnych blockbusterów. Podchodzi z szacunkiem do pierwszej części, ale nie opiera się tylko na nostalgii. Rewelacyjne sceny powietrzne, brak momentów całkiem oderwanych od realizmu. Jak na kino o amerykańskim wosjku patosu nie jest wcale w nadmiarze. Świetne kino akcji w starym, dobrym stylu.
Polecam
Podpisuję się obiema nogami.
Gdyby ciut wcześniej skończyć byłoby wybitnie dobrze, tak jest "tylko" bardzo dobrze.
Wyśmienite kino akcji dla każdego faceta, nawet +50.
Zdjęcia,muzyka, świetnie napisane postacie. Trudno jest obiektywnie się do czegoś przyjebać.
Nie pamiętam, kiedy i czy w ogóle oglądałem kontynuację pierwowzoru 30 lat starszego który byłby tak znakomity.
Zapraszam na duży ekran
 
Back
Top