Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dla mnie ten trailer „Winetou vs Predator 5” nie wyglada źle. Mnie się nawet podoba. Tak po prawdzie m ainstrim mejnstrimem ale gdybym byl calkiem uszpecony do silnych niezaleznych kobiet to bym napszyquad nie pograł w takie Głąb Rajdery albo właśnie na Alieny nie paczył fcale. Dla mnie to (predatorskie) uniwersum skończyło się już na miszmaszach z Alienem. Jak film dobry to i baba jako guwny bohater nie przeszkadza weśmy napszykquad tako Gozille:) (ale skośnooko jeno!!!)
 
Tak pacze na te filmy o tych babach to se mysle ze to same gnioty. Tyn Bilkil to chyba ostatni do zniesienia.
A i myslita ze jak Kobity ido na takie dzieo do kina to se tak myslo jak baba chopa bije: „taaaak dowal mu ! Za mój okres! Za wpierdoloną paczke lodów. Lej samca”?

Moze marne moje nadzieje ale to musi sie kiedyś skonczyc bo jak pszychody naprawde spadno to żadyn LGBT sie nie ostanie.
 
Ciekawe czy jakby teraz nakręcili Pulp Fiction to by byla afera, że biały sunie Marcelus’a Wallace’a w dupala? Czy aprobata, że elgiebety i do tego międzyrasowe.
Po prostu by ich zamienili. Czarni posuwaliby bucza, a marcel bylby bohaterem
 
Obejrzałem wczoraj, zajebiste. Jak ktoś szanuje dobre kryminały bez jebanych czułości to będzie zadowolony.

Muszę sobie zobaczyć co tam jest jeszcze ciekawego z tego co wcześniej wymienialiście, z tych koreańczyków oglądałem tylko Oldboya, Panią Zemstę no i Parasite z tych nowszych.
Właśnie jestem po seansie. Naprawdę mocne kino!
 
Back
Top