Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Czyli rozumiem, że w filmie będzie powiedziane o tym, że wojny plemienne murzynków służyły pozyskiwaniu niewolników na sprzedaż i dlatego "król" postanowił stworzyć kobiece oddziały, bo inne bambo pozabijały lub sprzedały jego bambo. Rozumiem, że będzie też o tym jak te super hiper wojwniczki przegrywały praktycznie każdą bitwę. Jak to pięknie na trailerze pokazane jak zabijają w walce białych mężczyzn, szkoda, że w prawdziwym starciu z oddziałem legii cudzoziemskiej zostały zmasakrowane i to w walce wręcz właśnie. Historia według Hollywood, oparte na faktach :juanlaugh:
:antonio:

Chodź. Chodź na ciemną stronę!

 
Czyli rozumiem, że w filmie będzie powiedziane o tym, że wojny plemienne murzynków służyły pozyskiwaniu niewolników na sprzedaż i dlatego "król" postanowił stworzyć kobiece oddziały, bo inne bambo pozabijały lub sprzedały jego bambo. Rozumiem, że będzie też o tym jak te super hiper wojwniczki przegrywały praktycznie każdą bitwę. Jak to pięknie na trailerze pokazane jak zabijają w walce białych mężczyzn, szkoda, że w prawdziwym starciu z oddziałem legii cudzoziemskiej zostały zmasakrowane i to w walce wręcz właśnie. Historia według Hollywood, oparte na faktach :juanlaugh:
Thats-Racist-GIF-Image-for-Whatsapp-and-Facebook-19.gif
 
Widzę że rozegrała się burza na temat tego zwiastunu. Wyjdzie na SVOD to ocenie Wam. Jestem zobligowany go zobaczyć, ponieważ w kinematografii brakuje mi ,,plemiennych filmów '' Szczerze to za mojego życia to chyba widziałem tylko Apocalypto , który pod względem walk plemiennych nie spełnił moich oczekiwań.

Tutaj będą grupowe walki wojowniczek, wiec zapowiada się bardzo dobrze.
 
Wstrząs z Willem Smithem, o odkryciu efektu działania mikrowstrząsów na mózg, co jakiś czas wraca temat, ostatnio po walce Maksa z Alexem, więc sobie obejrzcie -
 
Byłę z córko i żonko na Tiktakach z G.R.U.

Ja nie wiem jak te bajki te dzieci ogarniają? Chaos płynący z ekranu nie do ogarnięcia. Cieszko sie ogląda.

Naplus
Czarny, czarny charakter.
Minionki trochę loney tuns momentami zabawne.
Animacja ma wysoki pion.
Śmieszny trajler Konia w butach przed właściwo projekcjo.

Naminus
Kilkukrotny rozpierdol aparatu poznawczego.
Zakonnica, oczywiście wariatka. Polew z katoli dalej żre.
Troszkie przydługie.
Wzorce dla pociech wątpliwe.
Oczy błagalne Konia ze Szreka zerżnięte po wielokroć.

4/10
 
Byłę z córko i żonko na Tiktakach z G.R.U.

Ja nie wiem jak te bajki te dzieci ogarniają? Chaos płynący z ekranu nie do ogarnięcia. Cieszko sie ogląda.

Naplus
Czarny, czarny charakter.
Minionki trochę loney tuns momentami zabawne.
Animacja ma wysoki pion.
Śmieszny trajler Konia w butach przed właściwo projekcjo.

Naminus
Kilkukrotny rozpierdol aparatu poznawczego.
Zakonnica, oczywiście wariatka. Polew z katoli dalej żre.
Troszkie przydługie.
Wzorce dla pociech wątpliwe.
Oczy błagalne Konia ze Szreka zerżnięte po wielokroć.

4/10

Oczy konia, osła czy kota? :panda: :juanlaugh:
Zresztą i tak obejrzę. :ponymindfuck:
 
@MrRoshi

Thor taki mocno średni. Dla mnie zdecydowanie gorszy niż Ragnarock. Jak najbardziej można obejrzeć, ale ja liczyłem na coś innego. Są tam niby jakieś żarty, ale ja to może ze dwa razy się uśmiechnąłem pod nosem. Zupełnie niewykorzystany potencjał Balea, bo naprawdę mogli z niego zrobić zajebistego antagoniste. Na plus Natalka za urodę i w sumie za postać bo myślałem, że to będzie coś w stylu girl power a tu trochę zdziwko jak poprowadzony jej wątek. Jak dla mnie obejrzeć, dobrze się bawić i zapomnieć.
 
Czyli rozumiem, że w filmie będzie powiedziane o tym, że wojny plemienne murzynków służyły pozyskiwaniu niewolników na sprzedaż i dlatego "król" postanowił stworzyć kobiece oddziały, bo inne bambo pozabijały lub sprzedały jego bambo. Rozumiem, że będzie też o tym jak te super hiper wojwniczki przegrywały praktycznie każdą bitwę. Jak to pięknie na trailerze pokazane jak zabijają w walce białych mężczyzn, szkoda, że w prawdziwym starciu z oddziałem legii cudzoziemskiej zostały zmasakrowane i to w walce wręcz właśnie. Historia według Hollywood, oparte na faktach :juanlaugh:
XD
 
Niedzielny odmozdzacz :beczka: opierdolilem ani dobry ani slaby, jednak wybralbym co innego pewnie gdybym wiedzial
 
Back
Top