Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

1640260758923.png

:juanlaugh:
 
A mi się podobał nowy Matrix, może nie wszystkie wątki i postacie dały radę, ale tak to 7/10.
Czekałem na Twoja opinie, nie oglądam :mamed:
Taki mocny Resident jak dwie poprzednie czesci ze az usnalem.. :beczka: Odradzam :fjedzia:
Nie no tamte to były solidne podług tego bubla.... Film klasy c, a i tak 2.5/10 w tej klasie. Szczególnie fan gatunku będzie zawiedziony.
 
Obejrzałem nowego matrixa - jaki to jest kurwa skok na kasę podszyty sentymentem ludzi do hitów z przeszłości.
Tak do końca to nie wiem o co chodzi w tym filmie i o ci chodzi temu filmowi. No taka wydmuszka nie wywołująca przynajmniej u mnie żadnych emocji. Żadnych.
No może jedynie podobało mi się to jak film żartował sam z siebie i z poprzednich trzech części na początku zanim Neo nie zrezygnował z wiagry.
 
Widziałem wczoraj nowego matrixa, wyszedł bardzo słabo..
Czasami miałem wrażenie jakbym oglądał jakaś parodie tej seri..
Jest zbyt kolorowo a fabuła jest dosłownie pojebana momentami.
Nawet sceny walki nie robia jakiegoś wrażenie i mogę śmiało napisać ze te starsze filmy wypadały lepiej pod tym względem.

oj Lana Lana :(
 
Dom Gucci (2021) - długi, bez rewelacji

Big Short (2015) - całkiem spoko

Wyspa Róży (2020) - dupy nie urywa, nie obejrzałem do końca

Niewidzialny człowiek (2020) - spoko klimat

Wśród chwastów (2018) - dobry, można się pośmiać, ale bez przesady
 
Widziałem wczoraj nowego matrixa, wyszedł bardzo słabo..
Czasami miałem wrażenie jakbym oglądał jakaś parodie tej seri..
Jest zbyt kolorowo a fabuła jest dosłownie pojebana momentami.
Nawet sceny walki nie robia jakiegoś wrażenie i mogę śmiało napisać ze te starsze filmy wypadały lepiej pod tym względem.

oj Lana Lana :(
Czyli można powiedzieć, że nowy Matrix jest zrobiony bez jaj .
 
1640556087707.png

Do ról białych byli brani pod uwagę ciemnoskórzy, azjaci, a czemu w takim razie do roli ciemnoskórego Mike`a nie wzięli pod uwagę białego?

RASIZM!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obejrzałem w końcu To 2, chyba sięgnę po książkę(1100stron), ciekawi mnie ile zostało zmienione.
 
Last edited:
----------------
Ktos ogladal? :corn:
Wczoraj obejrzałem. Po obsadzie sądziłem że będzie to kolejna głupia amerykańska komedia jadąca na nazwiskach a tu mocne zaskoczenie. Dobry film z zabawnymi momentami pięknie pokazujący debilizm naszych czasów.
 
Wczoraj obejrzałem. Po obsadzie sądziłem że będzie to kolejna głupia amerykańska komedia jadąca na nazwiskach a tu mocne zaskoczenie. Dobry film z zabawnymi momentami pięknie pokazujący debilizm naszych czasów.
Vice i Big Short to moje ulubione filmy ostatnich lat, tym razem było trochę gorzej ale i tak nie wystawiłbym Adamowi mniej niż 8 na 10.

Do tego mój ulubiony kompozytor dojebał kolejny hit.

 
Nowy Matrix strasznie zjebany, a od tych wszystkich kolorów to aż mnie oczy napierdalały jak skończyłem. Tylko się potwierdza teoria, że gdzie baby do robienia filmów, jak Wachowska była chłopem to zrobili z bratem kawał zajebistej trylogii :lol:
 
Back
Top