Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ziomek mi napisał że oglądając to miał sporo frajdy jako fan:corn:
Więc komu tu wierzyć?
Ja jako fan pierwszej czesci, bo dwojka i trojka to juz byl skok na hajs i to konkretny ale do przezycia, mowie...
Nie kurwa, nie jest to nikomu potrzebne - scenariusz to dno kurwa totalne... Jedynie stare pyski daja jakies pozytywy a te nowe... ::clintdis::
 
Ja jako fan pierwszej czesci, bo dwojka i trojka to juz byl skok na hajs i to konkretny ale do przezycia, mowie...
Nie kurwa, nie jest to nikomu potrzebne - scenariusz to dno kurwa totalne... Jedynie stare pyski daja jakies pozytywy a te nowe... ::clintdis::
Ja na pierwszej części byłem w sanockim nibykinie, a do dzisiaj nie mogę się powstrzymać przed zatrzymaniem się i podgłoszeniem kiedy trafię na nią przełączając kanały w TV... ale przy tym to nawet nie musiałem czytać opinii ani oglądać żeby szóstym zmysłem wyczuć kupę gówna w końcu jestem z Sanoka i nie mam nawet grama ciekawości w sobie żeby to włączyć. Jestem na 101% :awesome: pewny, że Hotel Paradise jest od tego lepszy i ciekawszy :beczka:
 
Są mieszane opinie odnośnie tego matrixa, ja dzisiaj sobie obejrzę :lol: napisze jak wrażenia.
Ogolnie jestem sporym fanem matrixa, grałem nawet w gry Enter the matrix i path of neo.
 
Back
Top