Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pozostaje mi się zgodzić jednie częściowo,
pierwsze 15 minut byłem zainteresowany. Im dalej w las, tym czułem się coraz bardziej zawiedziony a na końcu wkurwiony. Film nie broni się niczym, jest słaby, wtórny, gorszy niż oryginały 20 lat starsze, promujący jedyne słuszne lewicowe idee. Naprawdę lepiej bawiłem się na przeciętnym Resident Evil, bo nie miałem co do tego filmu żadnych oczekiwań.
Zaorac to wpizdu!
Jak i siostry Wachowskie .... :awesome:
 
Pozostaje mi się zgodzić jednie częściowo,
pierwsze 15 minut byłem zainteresowany. Im dalej w las, tym czułem się coraz bardziej zawiedziony a na końcu wkurwiony. Film nie broni się niczym, jest słaby, wtórny, gorszy niż oryginały 20 lat starsze, promujący jedyne słuszne lewicowe idee. Naprawdę lepiej bawiłem się na przeciętnym Resident Evil, bo nie miałem co do tego filmu żadnych oczekiwań.
O ile jestem w stanie przyjąć, że film Ci sie osobiście nie podobał (luz, każdy ma inny gust, oczekiwania, doświadczenia filmowe i życiowe) to nie bardzo rozumiem tych zarzutów o wtórność. Ja mam wrażenie, że temu filmowi obrywa sie właśnie za to, że taki nie jest i zrywa z tym co było igrając na oczekiwaniach fanów i odbiorców.
Dla mnie osobiście broni sie chociażby tym meta komentarzem na temat Hollywood i tego jak wytwórnie podchodzą do kręcenia Sequeli i powrotów dużych Marek. Scena dyskusji tych młodych marketingowco-twórców, gdzie dyskutowali na temat gry, a tak naprawdę komentowali jaki wpływ na popkulturę wywarł pierwszy Matrix (i że każdy miał inne zdanie na ten temat) też była czymś fajnym.
 
Pewnie większość oglądała, ale jak komuś umknęło, jak mnie, to polecam "Jack, jakiego nie znacie". Film z 2010r. Mocne, ciężkie, życiowe kino, dające do myślenia. Dostępne między innymi na HBO GO.
 
Widziałem dzisiaj nowy film Kawula ,,jak pokochałam gangstera” i jest całkiem w porządku.
Byłem jedynie zaskoczony ze trwa az 3 godziny.
 
Bajka mojego dzieciństwa(na vhs oglądałem wielokrotnie, już od przewijania błędy się robiły :D), na pewno tego nowego gówna nie obejrzę.
1641480358443.png
 
Nowy Kawul straszne gówno. Tak jak poprzedni był całkiem spoko tak ten niestety nie daje rady. Zmarnowane 3 godziny.
oj tak, tragiczny film, nudny, bez dialogów. 3h kurła posklejane z 50 kilkuminutowych "teledysków". Epizody Różala i Gwoździa, Borek, Bieniuk drewno. Nawiązania do poprzedniego filmu proste jak cep. Miszcza Kavulinho tym razem paździerza spłodził. Blisko Papryka Wege.
 
Nowy Kawul straszne gówno. Tak jak poprzedni był całkiem spoko tak ten niestety nie daje rady. Zmarnowane 3 godziny.
oj tak, tragiczny film, nudny, bez dialogów. 3h kurła posklejane z 50 kilkuminutowych "teledysków". Epizody Różala i Gwoździa, Borek, Bieniuk drewno. Nawiązania do poprzedniego filmu proste jak cep. Miszcza Kavulinho tym razem paździerza spłodził. Blisko Papryka Wege.
Oświadczenie wdowy po Nikosiu

FB_IMG_1641507533841.jpg
 
Są tu ludzie co oglądają polskie filmy i to jeszcze 3 godzinne ? :frankapprove:

:applause: , choć szczerze bez różnicy bo dziś zagraniczne mają dobry scenariusz 1 na 50, a jak czytam na wielu serwisach że Diuna to film roku 2021 bardzo często z oceną powyżej 8 na 10 to idzie ręce załamać. :facepalm::cool:
 
Są tu ludzie co oglądają polskie filmy i to jeszcze 3 godzinne ? :frankapprove:

:applause: , choć szczerze bez różnicy bo dziś zagraniczne mają dobry scenariusz 1 na 50, a jak czytam na wielu serwisach że Diuna to film roku 2021 bardzo często z oceną powyżej 8 na 10 to idzie ręce załamać. :facepalm::cool:
U mnie Diuna też ma najlepszą ocenę wśród filmów z tego roku.

Cw5s.gif
 
Bajka mojego dzieciństwa(na vhs oglądałem wielokrotnie, już od przewijania błędy się robiły :D), na pewno tego nowego gówna nie obejrzę.
View attachment 31271
Nie no to juz jest kurwa za wiele. Jest to bezapelacyjnie moja ulubiona postac disneya z dziecinstwa... ;(. Nawet dziarke soboe zrobilem swojego czasu a Oni tak szkaradują moją Arielke :((((
Screenshot_2022-01-07-15-38-08-063_com.instagram.android.jpg
 
U mnie Diuna też ma najlepszą ocenę wśród filmów z tego roku.

Cw5s.gif

To nie jest jakiś szok , bo dzisiejsze USA to takie maks 4 na 10 wypuszcza te filmy

@PioTRTek

Jestem chętny na tą rozmowę ale w innym wątku. Wytłumaczę Ci wszystko czemu to jest zjawiskowe i na pewno lepsze od jakiegoś Kogla Mogla 4.
 
Back
Top