Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

To nie jest jakiś szok , bo dzisiejsze USA to takie maks 4 na 10 wypuszcza te filmy

@PioTRTek

Jestem chętny na tą rozmowę ale w innym wątku. Wytłumaczę Ci wszystko czemu to jest zjawiskowe i na pewno lepsze od jakiegoś Kogla Mogla 4.
Podaj jakieś najlepsze filmy z 2021 twoim zdaniem, może coś przegapiłem ciekawego.
 
Nowy Kawul straszne gówno. Tak jak poprzedni był całkiem spoko tak ten niestety nie daje rady. Zmarnowane 3 godziny.
oj tak, tragiczny film, nudny, bez dialogów. 3h kurła posklejane z 50 kilkuminutowych "teledysków". Epizody Różala i Gwoździa, Borek, Bieniuk drewno. Nawiązania do poprzedniego filmu proste jak cep. Miszcza Kavulinho tym razem paździerza spłodził. Blisko Papryka Wege.

Są chociaż jakieś cycki? Czy nawet to nie uratuje tego filmu?
 
Poprzedni rok nie był zbyt mocny. Mam trochę zaległosci (w tym Diunę), ale sprawdziłem na filmwebie i najwyżej ocenianym przeze mnie filmem, który wyszedł w 2021 była animacja Mitchellowie kontra maszyny.
 
Nie oglądałem. Pozdro

Screenshot_20220107-012734.png
 
Są chociaż jakieś cycki? Czy nawet to nie uratuje tego filmu?
Jakieś tam cycki są, ruchają się co 3 minuty chyba ale ten film to dno totalne, ja wyłączyłem po 15 minutach,
dodam nieśmiało, że moja żona za bardzo w trakcie seansu nie marudziła, ale usłyszałem jak odetchnęła z ulgą...
 
Koleś niestety ktoś inny musi pomyśleć nad zmiana nicku. Co ma do tego ile filmów oglądałem skoro w wielu serwisach Diuna jest nr 1 , a tam na górze jakiś gościu pisze że w 2021 najbardziej podobała mu się bajka z Netflixa.

Widzisz że jeszcze bardziej jestem sprytniejszy bo zobaczyłem 2 filmy w 2021 i znam nastroje rynku. Nie wygrasz tej potyczki rybka. Ps- nie poruszajmy tu innych wątków , bo nie wiem po co to jest robione.
 
Jakieś tam cycki są, ruchają się co 3 minuty chyba ale ten film to dno totalne, ja wyłączyłem po 15 minutach,
dodam nieśmiało, że moja żona za bardzo w trakcie seansu nie marudziła, ale usłyszałem jak odetchnęła z ulgą...
Są chociaż jakieś cycki? Czy nawet to nie uratuje tego filmu?
nie ma żadnych, ale co kilka minut scena ruchania w ubraniu, która ABSOLUTNIE nic nie wnosi do filmu. Kawulinho epatuje tanimi chwytami. Jak zostałem gangsterem to moim zdaniem film na 7/10, a ten ostatni gniot to 2/10 maksymalnie. I jeszcze złotousty Maciej, zachwyca się bezgranicznie etosem gangstera. On chyba rzeczywiście myśli, że to byli wybitni ludzie na każdej płaszczyźnie.
 
Koleś niestety ktoś inny musi pomyśleć nad zmiana nicku. Co ma do tego ile filmów oglądałem skoro w wielu serwisach Diuna jest nr 1 , a tam na górze jakiś gościu pisze że w 2021 najbardziej podobała mu się bajka z Netflixa.

Widzisz że jeszcze bardziej jestem sprytniejszy bo zobaczyłem 2 filmy w 2021 i znam nastroje rynku. Nie wygrasz tej potyczki rybka. Ps- nie poruszajmy tu innych wątków , bo nie wiem po co to jest robione.
Ty po tych filmach z bezdomnymi serio zbliżasz się do nich swoim IQ.
 
@Shoocker

Mam pierwszy raz z tobą styczność, ale widzę już że jesteś strasznie irytujący. I nie rób tu off topicu na inne tematy.

PS- Alice in Borderland jest produkcji japońskiej, ale to trzeba czytać serwisy międzynarodowe kolego.
 
W 2021 całkiem miło zaskoczył mnie The Last Duel. Nie jest to może żadne arcydzieło (Diuna IMHO też nie jest...), ale kawał fajnego kina o średniowieczu. Kto nie widział to polecam (ale tak letko :hi:).
 
I jeszcze ten śmieć gruby.
Stelmach czasem wkurwia ze swoim skrajnym odchyłem na lewo (szczególnie na Twitterze) i nawet jeśli średnio za nim jako człowiekiem przepadam to w roli komentatora popkultury sprawdza się już naprawdę nieźle imo.
 
Back
Top