Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

ja to nawet byłbym gotów za to zapłacić ale tam pewnie znowu będą chcieli jakichś numerów kart itd. a ja w ten sposób w sieci nie działam.

Szkoda, że nie ma na jakimś normlanym portalu, robisz normalny przelew i oglądasz.
Amazon jest bezpieczny, ogladasz i cofasz subskrypcje cos jak na netflix czesto robilem :korwinlaugh:
 
75B40D88-8063-425E-B55D-E47A0B9ECBA5.png

Bije na głowę „Teorię wszystkiego”.
 

co się dzieje z tym człowiekiem i dlaczego nie ma żadnych zaplanowanych filmów?

Przecież jego filmy to było złoto dla mojej duszy? Esencja tego, czego oczekuję w filmie akcji... co się stało?
Bo 90% wysokobudżetowej rozrywki wychodzi ze stajni myszki Miki. Superbohaterskie gunwo albo nic.
 
Legion Samobójców to tak z 6/10 w klasie głupkowatych odmóżdżaczy. Ta fabuła jest tak niedorzeczna, że najmniejszego sensu nie ma skupianie się na scenariuszu. Trzeba przyjąć z dorobkiem inwentarza, że to bezsensowny film z efektami za grube bejmy. Nie mam pojęcia czy polecać, czy nie.
 
Legion Samobójców to tak z 6/10 w klasie głupkowatych odmóżdżaczy. Ta fabuła jest tak niedorzeczna, że najmniejszego sensu nie ma skupianie się na scenariuszu. Trzeba przyjąć z dorobkiem inwentarza, że to bezsensowny film z efektami za grube bejmy. Nie mam pojęcia czy polecać, czy nie.
Polecać. Z dopiskiem "Nie pomyl filmu ty głupi kurwa knurze!"
 
Zrobią jeszcze kiedyś takie filmy?

Daj budżet i zrobie,



co się dzieje z tym człowiekiem i dlaczego nie ma żadnych zaplanowanych filmów?

Przecież jego filmy to było złoto dla mojej duszy? Esencja tego, czego oczekuję w filmie akcji... co się stało?

Nie wiem, ale Brawl in Cellblock 99 był dojebany
 
Legion Samobójców to tak z 6/10 w klasie głupkowatych odmóżdżaczy. Ta fabuła jest tak niedorzeczna, że najmniejszego sensu nie ma skupianie się na scenariuszu. Trzeba przyjąć z dorobkiem inwentarza, że to bezsensowny film z efektami za grube bejmy. Nie mam pojęcia czy polecać, czy nie.
Śmieszny na siłę, przez większość filmu tylko czekałem aż zaczną napierdalać śmiech z puszki jak w tych starych bezbeckich sitcomach żebym wiedział kiedy mam się śmiać.
 
Legion Samobójców to tak z 6/10 w klasie głupkowatych odmóżdżaczy. Ta fabuła jest tak niedorzeczna, że najmniejszego sensu nie ma skupianie się na scenariuszu. Trzeba przyjąć z dorobkiem inwentarza, że to bezsensowny film z efektami za grube bejmy. Nie mam pojęcia czy polecać, czy nie.
Żenua.. szkoda strzępić…
 
Back
Top