Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Poprzednia to dla mnie nieśmieszny kabaret ale teraz sie zrehabilitowali. Cukier bardzo dobra rola. Ta młoda psiara też całkiem spoko - myślałem że będzie nudna. Żmijewski potem zamieniający się w pokornego mężusia chujowe no i nie bardzo rozumiem tego jak Drabina poszła odjebać starego a do dołu wrzuca 2szt. zwłok - chyba nawet Stracha o ile się nie mylę.
Te drugie zwłoki to był leżący już tam wcześniej ziomek, którego wcześniej ruchali w dupę, gdy nie chciał powiedzieć, że porwanie dziecka Drabiny zlecił ten gang motocyklowy. Ogólnie film niezobowiązujący, dużo żartów sytuacyjnych, ludzie w kinie ostro brechtali, twórcy wyciągnęli ze Stracha ile się dało, 6/10
 
Te drugie zwłoki to był leżący już tam wcześniej ziomek, którego wcześniej ruchali w dupę, gdy nie chciał powiedzieć, że porwanie dziecka Drabiny zlecił ten gang motocyklowy. Ogólnie film niezobowiązujący, dużo żartów sytuacyjnych, ludzie w kinie ostro brechtali, twórcy wyciągnęli ze Stracha ile się dało, 6/10
Nie rozumiem czemu go zajebali skoro to ziomek Cukra był ten co mu tych ochroniarzy ogarnął.
 
Kolejna nieścisłość to że Cukier gania kogoś tam z piłą - ten Heniek czy jak on ma chce mu ich ogarnąć jako ochrone a potem się okazuje, że on ma mieć odsiadkę za te latanie z piłą i mimo, że go Gebels spisywał to go nie zawinał.
 
Wszyscy o Pitbullu, a ja dzisiaj zobaczyłem najlepszy film tego roku - Arrival. Najlepszy first contact movie od niepamiętnych lat. Blade Runner od Villenueve to będzie coś niesamowitego.
 
Pany powiedzcie mi, co Opałka Marcin dopowiada po kawale o pinokiu opowiedzianym przez strażnika, bo za chuja nie mogłem tego rozszyfrować, będąc w ferworze śmiechu swojego i innych.
 
Swoją droga nie wiedziałem, że tego pitbulla nagrywali praktycznie u mnie na smieciach
np. na tej stacji co bachlede-curuś zawineli kupowałem dziś zarowke, na stw robie przeglady w samochodzie xD
 
Byłem dzisiaj na pitbullu i powiem tak. Maja Ostaszewska instant jebanie, te suty jak wentyle bym..:no no: Dziewczyna Stracha miała również dobre cycki i chętnie... A zresztą huj, koniec recenzji.
Chyba pierwsza recenzja Pitbulla bez spoilerów w tym temacie. Co to kurwa za maniery, heheszki i inne emotki wstawiać w spoilery potraficie, ale już posty w których opisujecie fabułę filmu, który wyszedł wczoraj, to nie?
 
Wszyscy o Pitbullu, a ja dzisiaj zobaczyłem najlepszy film tego roku - Arrival. Najlepszy first contact movie od niepamiętnych lat. Blade Runner od Villenueve to będzie coś niesamowitego.
Też dzisiaj byłem i się w chuj cieszę, że wybrałem ten film.
Interstellar, Sunshine i właśnie Arrival to mój top 3 sci-fi ostatnich lat.
 
Też dzisiaj byłem i się w chuj cieszę, że wybrałem ten film.
Interstellar, Sunshine i właśnie Arrival to mój top 3 sci-fi ostatnich lat.

Pietras też odważna teza "jeden z najlepszych filmów tego roku, dekady, gatunków sci-fi może w ogóle w historii kina"


Może Amy Adams przy 6 nominacji wreszcie dostanie Oskara, chyba tylko Emma Stone może go jej podebrać ... to chociaż po tym filmie w oczach @MuraS urośnie :lol:
 
Last edited:
Wszyscy o Pitbullu, a ja dzisiaj zobaczyłem najlepszy film tego roku - Arrival. Najlepszy first contact movie od niepamiętnych lat. Blade Runner od Villenueve to będzie coś niesamowitego.

"Arrival" jeszcze nie widziałem, ale ogólnie Villeneuve to utalentowany reżyser. Z jego filmów polecam "Labirynt" i "Pogorzelisko".
 
Byłem dzisiaj na pitbullu i powiem tak. Maja Ostaszewska instant jebanie, te suty jak wentyle bym..:no no: Dziewczyna Stracha miała również dobre cycki i chętnie... A zresztą huj, koniec recenzji.

Instant jebanie? Ja wolę okreslenie (s)permanent fookin' eHehehehe
 
Dobry człowieku z miasta mostów, jakiś horror w stylu odjazdów Clive'a Barkera. Coś ciekawego ?

w sumie to chyba zalezy czy w klimacie czy fabule, co do podobnych rzeczy w odniesieniu do dziwnych stworow z piekieł itp albo zakreconej fabuly to moze cos np z tego by bylo git:

videodrom
w paszczy szalenstwa
demons 1 i 2
towarzystwo
dead and buried
from beyond
pumpkinhead
night of the demons
event horizon
phantasm
no i pozostałe czesci hellraisera

dobre tez wloskie filmy lucio fulciego, jest i piekło, sa potwory... ale sa dosc specyficzne i m in dla fanow klimatu, the beyond np naprawde dobry jest.
 
Last edited:
w sumie to chyba zalezy czy w klimacie czy fabule, co do podobnych rzeczy w odniesieniu do dziwnych stworow z piekieł itp albo zakreconej fabuly to moze cos np z tego by bylo git:

videodrom
w paszczy szalenstwa
demons 1 i 2
towarzystwo
dead and buried
from beyond
pumpkinhead
night of the demons
event horizon
phantasm
no i pozostałe czesci hellraisera

dobre tez wloskie filmy lucio fulciego, jest i piekło, sa potwory... ale sa dosc specyficzne i m in dla fanow klimatu, the beyond np naprawde dobry jest.
Night of demons 1 i 2 to klasyka, pamiętam jeszcze z vhsów. Fajna lista, odświeżyłbym sobie parę pozycji
 
Tego nie widziałem to ogarnę.
nadrabiaj, naprawde klawe horrory + dead & buried chyba najlepsza intryga jaka widzialem w tego typu filmach

Night of demons 1 i 2 to klasyka, pamiętam jeszcze z vhsów
Heh dwójke walkowalem na vhsie wiele razy jeszcze na poczatku podstatwowki wiec i sentyment pozostal

Przypomnial mi sie jeszcze Cemetery man, niezly klimat.
 
Byłem na nowym Pitbullu. Po wyjściu z kina, muszę przeprosić Vegę i obsadę filmową. Przed premierą, gdy zobaczyłem obsadę i role, w jakie mają się wcielić te aktorki i Fabijański, pomyślałem, że to jest jakieś nieporozumienie (prawie jak Zbigniew S.). Naprawdę, nie spodziewałem się, że Ania Dereszowska udźwignie rolę "twardej babki" podobnie jak Bachleda-Curuś. Fabijański jako gangster też mi średnio pasował, jednak podołał.
Może nie ma kryminalnego klimat znanego z pierwszej części Pitbulla, czy z serialu, jednak ten film zdecydowanie daje radę, jako film z wątkami z pogranicza kryminału i sensacji. Jest też dużo scen czysto humorystycznych i mi to w sumie nie przeszkadza. Marcin Opałka pojawia się tutaj tylko po to, aby można było zmieścić więcej wątków humorystycznych, jednak absolutnie mi to nie wadzi. Ba, rzekłbym nawet, że mi się to podoba, bo nowych filmów "Pitbulla" nie odbieram już jako kryminału z czarnym humorem, tylko jako film sensacyjny oparty na prawdziwych wydarzeniach z dużą dawką humoru. I ten dość prymitywny humor mi odpowiada. Tylko za dużo przekleństw z ust Majki pada, trochę mnie to irytuje. Można by się pozbyć części wulgaryzmów, bo momentami widz może odnieść wrażenie, że są wciskane tam na siłę.
Jednak z czystym sumieniem, polecam każdemu.
No i nie byłbym sobą, gdybym nie napisał: Bachleda-Curuś - "very ruchable".
 
Hahha, wlasnie chcialem wrzucac. Duzo nawiazan do oryginalu...

No bo niby tak ma wyglądać ten film, nowa historia ... odtwarzająca najlepsze momenty oryginału :lol: Słabo to widzę, zwłaszcza, że dostaną pewnie to nieszczęsne PG-13. Jedno muszę przyznać temu zwiastunowi, sprawił, ze zachciało mi się odkurzyć starego GitS'a + SAC ... już się ściągają.
 
No bo niby tak ma wyglądać ten film, nowa historia ... odtwarzająca najlepsze momenty oryginału :lol: Słabo to widzę, zwłaszcza, że dostaną pewnie to nieszczęsne PG-13. Jedno muszę przyznać temu zwiastunowi, sprawił, ze zachciało mi się odkurzyć starego GitS'a + SAC ... już się ściągają.

Mi w tym trailerze zabraklo tego:

 
Back
Top