Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

A co się sdało?
Ten film ma jeden plus - jest krótki.

Nieciekawie wygląda sprawa z Deadpoolem. Po Millerze, dzisiaj z pracy nad sequelem zrezygnował Junkie XL, solidaryzując się z reżyserem ... Kurde, to wygląda tak źle, że tylko czekać na jakieś info którym Deadpool przedstawia nowego/starego kompozytora i reżysera. Creative differences :lol:
 
A co się sdało?
Ale o co chodzi?

Ana de Armas (blondi z Knock, Knock) wygląda apetycznie w Hands of Stone :star wars:

Ana.jpg
 
@VoRaNeK co to jest to tb7.pl?
Jak założę tam konto i wykupię dostęp to spokojnie wyszukam interesujące mnie filmy i seriale?
Czy to tak nie działa?
 
Jakiś dobry horror 2010r.+?
Sinister, Lights Out, Conjuringi obejrzane :p
Coś za mną chodzi - chyba najlepszy horror jaki powstał w ostatnim czasie.
Domek/dom w głebi lasu - wielu się nie podobał, dla mnie bomba i świeże spojrzenie na otarte schematy.
Don't breathe - nówka, ponoć hit w usa, może być chociaż szału nie ma.
Summercamp - hiszpańskie horrory schodzą na psy - nie polecam.
Final girls- nietypowy slasher z elementami komedii, mi się podobał.
Wizyta - nowy film Shyamalana, przyjemnie się ogląda.
Ogólnie przestrzegam przed Babadookiem, film byĺ hypowany jak Cody East przed debiutem w ufc, ale okazał się nudny...przerażająco nudny.
Ogólnie listę i recenzje sporej ilości horrorów z interesującego Cię okresu znajdziesz w dziale filmy na horror.com.pl
 
@VoRaNeK co to jest to tb7.pl?
Jak założę tam konto i wykupię dostęp to spokojnie wyszukam interesujące mnie filmy i seriale?
Czy to tak nie działa?
Za 10 zł wykupujesz dostęp na miesiąc i codziennie masz 30 GB do ściągnięcią z serwisów typu rapidu, catshare, itd.... Zajebista sprawa - polecam. Ja szukam linków na dziale giełda na forum pebx.pl i ściągam poprzez tb7.pl (wklejasz link np. z catshare i tb7 generuje Ci link do ściągnięcia pliku z normalną prędkością, bez limitu). Dużo bezpieczniejsze niż torrenty i w zasadzie to z prawnego punktu widzenia ściąganie z takich serwisów nie jest nielegalne bo sam nic nie udostępniasz.
 
Coś za mną chodzi - chyba najlepszy horror jaki powstał w ostatnim czasie.
Domek/dom w głebi lasu - wielu się nie podobał, dla mnie bomba i świeże spojrzenie na otarte schematy.
Don't breathe - nówka, ponoć hit w usa, może być chociaż szału nie ma.
Summercamp - hiszpańskie horrory schodzą na psy - nie polecam.
Final girls- nietypowy slasher z elementami komedii, mi się podobał.
Wizyta - nowy film Shyamalana, przyjemnie się ogląda.
Ogólnie przestrzegam przed Babadookiem, film byĺ hypowany jak Cody East przed debiutem w ufc, ale okazał się nudny...przerażająco nudny.
Ogólnie listę i recenzje sporej ilości horrorów z interesującego Cię okresu znajdziesz w dziale filmy na horror.com.pl
Dzięki wielkie :beer:
 
Za 10 zł wykupujesz dostęp na miesiąc i codziennie masz 30 GB do ściągnięcią z serwisów typu rapidu, catshare, itd.... Zajebista sprawa - polecam. Ja szukam linków na dziale giełda na forum pebx.pl i ściągam poprzez tb7.pl (wklejasz link np. z catshare i tb7 generuje Ci link do ściągnięcia pliku z normalną prędkością, bez limitu). Dużo bezpieczniejsze niż torrenty i w zasadzie to z prawnego punktu widzenia ściąganie z takich serwisów nie jest nielegalne bo sam nic nie udostępniasz.

@Betonowy Krzychu a Ty czytasz w myślach? Bo w następnym poście chciałem spytać o legalność tego.
Dzięki za pomoc zaraz się zaloguję i zacznę zasysać. I zrób mi tą przyjemność jak skończy Ci się transfer lub dostęp do serwisu wspomnij mnie w tym temacie a Ci wykupię dostęp (yetipay czy sms bez różnicy) bardzo mi pomogłeś i chcę się odwdzięczyć :beer:
 
:beer:
@Betonowy Krzychu a Ty czytasz w myślach? Bo w następnym poście chciałem spytać o legalność tego.
Dzięki za pomoc zaraz się zaloguję i zacznę zasysać. I zrób mi tą przyjemność jak skończy Ci się transfer lub dostęp do serwisu wspomnij mnie w tym temacie a Ci wykupię dostęp (yetipay czy sms bez różnicy) bardzo mi pomogłeś i chcę się odwdzięczyć :beer:
luzik, ja tylko odpowiedziałem na proste pytanie.
 
Ok, świeżo po seansie Przełęczy ocalonych- daje 8/10 .
Sceny walki super, sama historia też świetna, tym bardziej, że oparta na faktach. Nie obyło się bez typowo amerykańskiego zadęcia, ale było go stosunkowo mało, bądź mi się w oczy nie rzucał. Ogólnie wrócił stary dobry Gibson, co jak co, ale kręcić filmy i obrażać żydów ten facet potrafi naprawdę dobrze. Polecam seansik.
 
krotko - przelecz ocalonych, asy bez kasy (kto kurwa te pl tytuly wymysla...), czy jestem morderca?

bym sie wybral na cos dzis
 
Kilkanaście lat temu obejrzałem poniższy dokument, film zrobił na mnie ogromne wrażenie, szczególnie zastanowiło mnie właśnie to, że "normalność" nie istnieje, że jest to kwestia umowna.


Właśnie obejrzałem i się popłakałem.
 
krotko - przelecz ocalonych, asy bez kasy (kto kurwa te pl tytuly wymysla...), czy jestem morderca?

bym sie wybral na cos dzis
Przełęcz ocalonych. Oglądałem i polecam. Z drugiej strony, znajomy był na Jestem mordercą i wyszedł zawiedziony. Stwierdził, że w filmie nie ma emocji.
Asy bez kasy -widziałem tylko trailler. Do obejrzenia zapewne, ale niekoniecznie w kinie.
 
Back
Top