Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzałem ostatnio Nice Guys - całkiem sympatyczna komedia, trochę absurdalna momentami, ciekawie zobaczyć Crowe'a i Goslinga w nietypowych dla nich rolach, a odnaleźli się w nich naprawdę nieźle.
Obejrzałem też najnowszych X-Menów, ogólnie całkiem nieźle, ale...
Gdy w pierwszych scenach z Magneto zaczęli mówić po polsku - wytrzymałem.
Gdy Magneto natknął się na ekipę zomowców w lesie gdzieś pod Prószkowem - wytrzymałem.
Gdy jego córka napuściła na nich leśne zwierzęta - wytrzymałem.
Ale gdy zomowiec jedną strzałą z łuku zabija jego córkę i żonę to już szczerze parsknąłem ze śmiechu na całe mieszkanie. Poważnie, dla mnie ta scena wydawała się tak absurdalna, że myślałem że pierdolnę. Z jednej strony Magneto, a z drugiej strony banda kolesi niczym ten z avatara @TYTUS a z łukami.
 
Byłem wczoraj na Bournie, no dupy mi nie urwał, w zasadzie to nic mi nie urwał, zły nie był, nie nudziłem się, ale... Brakowało mi tego klimatu, który był w trylogii. Jestem delikatnie zawiedziony.
 
Byłem wczoraj na Bournie, no dupy mi nie urwał, w zasadzie to nic mi nie urwał, zły nie był, nie nudziłem się, ale... Brakowało mi tego klimatu, który był w trylogii. Jestem delikatnie zawiedziony.
Matt Damon w roli agenta-bohatera tak mi pasuje, jak Artur Barciś na Franza Maurera :)
 
Matt Damon w roli agenta-bohatera tak mi pasuje, jak Artur Barciś na Franza Maurera :)
Panie, Damon w trylogii wymiata, teraz w czwartej części rusza się trochę jak wóz z węglem i po prostu widać, że ze starego Bourna został pół dziadek.
 
Pytanie. Fanem tych wszystkich komiksowych glupot nie jestem, ale Deadpool mi sie bardzo podobal. Suicide squad mi podpasuje?
 
Pytanie. Fanem tych wszystkich komiksowych glupot nie jestem, ale Deadpool mi sie bardzo podobal. Suicide squad mi podpasuje?
Z tego co wiem to światowa premiera dopiero jutro.... Aczkolwiek zapowiada się naprawdę zacnie. Tylko w mojej opinii filmy oparte na komiksach DC mają troszkę inny klimat niż te na komiksach Marvelowskich.
 
Pytanie. Fanem tych wszystkich komiksowych glupot nie jestem, ale Deadpool mi sie bardzo podobal. Suicide squad mi podpasuje?
Mam to samo, ale chyba zaryzykuje i pod koniec tygodnia wybiorę się na to filmidło ;) No i Margot Robbie :lizoremotmaly2:
 
Jeśli chodzi o Suicide Squad to - "F*ck Marvel" :wink:

Matt Damon w roli agenta-bohatera tak mi pasuje, jak Artur Barciś na Franza Maurera :)

To jak wygląda w tym filmie :lol:



Miałem wrzucić do skóry, ale nie każdy kojarzy Four Lions. Skisłem :DC:



O kurwulus, Segal kręci sequel Nico :joe:
 
Last edited:
Obejrzałem po raz piąty Człowieka z blizną. Nie ma lepszego gangsterskiego filmu. Tony Montana to moja ulubiona postać filmowa.
Moja też. Film pełen klasycznych scen i tekstów, które tylko Al mógłby zagrać tak genialnie.
 
Zniknęło embargo na recenzje legionu samobójców i raczej rownaja ten film z dnem. Tak jak się obawiałem wszystko co najlepsze było na trailerach.
 
Back
Top