Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Chcę zarezerwować bilety dla siebie i Żonki - oglądał już ktoś premierę? Warto?

Właśnie wróciłem z kina. Zacytuje co napisałem na filmwebie "Praktycznie wszystko w tym filmie jest słabe. Począwszy od gry aktorskiej, poprzez klimat, kończąc na fabule. Do tego do bólu przewidywalny." Nie polecam. Jak już iść na jakiś horror to na Obecność 2, bo on jest kilka poziomów wyżej od "lights out" :)
 
Zna ktoś jakieś stronki inne niż cda, zalukaj, kinomaniak i alltube, gdzie można online obejrzeć filmy? Nie zawsze opłaca mi się korzystać z zatoki.
 
Elo mordy, prosiłbym o kilka/kilkanaście filmów komediowych, nawet głupich, dla odmóżdzenia i kilka/kilkanaście przygodowych lub fantasy, które ogladaliście i śmiało polecacie. pozdrawiam cieplutko
 
"Rękopis znaleziony w Saragossie". Ależ to jest cudo. Muszę w te pędy ponadrabiać inne filmy Hasa, bo "Sanatorium..." również było świetne. No i zekranizował moje ulubione polskie książki.
 
Warcraft - świetna rozrywka, zero nudy. Polecam

Tylko ten "David Guetta" jako Medivh:DC:za mocno mi się z ojro kojarzył
 
Byłem dzisiaj w kinie na Jason Bourne. Kiepsko. Scenariusz napisany chyba przez stażystę, aktorsko bardzo przeciętnie, sceny walk/pościgów różnorakie - raz bardzo dobrze zrobione, a raz wyglądają jak z filmów klasy C (koleś ciężarówką przebijający się przez 20 samochodów w korku wyrzucając je po 2m w górę :DC:) . Nic mnie w tym filmie nie zaciekawiło czy zaskoczyło. 5/10 za fajny klimat momentami (krótkimi momentami).
 
Byłem dzisiaj w kinie na Jason Bourne. Kiepsko. Scenariusz napisany chyba przez stażystę, aktorsko bardzo przeciętnie, sceny walk/pościgów różnorakie - raz bardzo dobrze zrobione, a raz wyglądają jak z filmów klasy C (koleś ciężarówką przebijający się przez 20 samochodów w korku wyrzucając je po 2m w górę :DC:) . Nic mnie w tym filmie nie zaciekawiło czy zaskoczyło. 5/10 za fajny klimat momentami (krótkimi momentami).
Cholera, kiepsko. Jestem wielkim fanem starej trylogii i myslalem, ze bedzie cos dobrego. Az tak tragicznie?
 
Mam kilka filmów odłożonych, między innymi: Kalifornia, Furia, Przebudzenia, Filadelfia, Wyspa skazańców, Między słowami i cholera nie mogę zdecydować za który się zabrać.
 
Back
Top