Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Trumbo - gdyby był oscar za "ensemble cast" to ten film powinien dostać go bezsprzecznie. Świetne role pierwszo i drugoplanowe. Cranston gniecie aktorsko Leonardo ze Zjawy. Świetne role Mirren, Lane, Goodmana i Louisa CK.
 
Sicario kurewsko dobre. Przy paru scenach miałem ciary na plecach. Dawno nie czułem czegoś takiego oglądając film. Lubię takie klimaty. Del Toro zajebista rola.
 
@VoRaNeK masz moze ten film pokoj co kolega wrzucil?
Sicario kurewsko dobre. Przy paru scenach miałem ciary na plecach. Dawno nie czułem czegoś takiego oglądając film. Lubię takie klimaty. Del Toro zajebista rola.
to polecam True Detective, podobne klimaty (lepsze), drugi sezon bardziej podobny do Sicario, ale pierwszy lepszy
 
Pewnie bylo juz gadane ale Deadpool mnie rozjebal - namowil mnie mlodszy brat - spodziewalem sie kolejnych X-menow, a suma summarum wyszlo, ze dawno nie ogladalem tak zajebistej komedii z wykurwiennym poczuciem humoru:)

Moze nie do tematu filmow (chociaz od filmu jeszcze lepszy jest serial) ale od 3 dni młóce z moja żoną Pitbulla starego - mistrzostwo absolutne.

Polecam kazdemu, ktory sie zajaral gangsterka po obejrzeniu Ojca Chrzestegno cz. 1 i zapragnal zostac Vitem Corleone.
 
Mnie tylko interesuje czy saga z Leo się zakończy.

Widziałem tylko Zjawę, Marsjanina i Mad Maxa to nie będę się tutaj wymądrzał.

Nie ma opcji żeby nie wygrał, czy zasłużenie, to już inna sprawa.
Chociaż jak widać, Leo miałby mocnego konkurenta :wink:
CcUDeK_WoAALvUj.jpg
 
Leo mógł mieć już ze trzy Oscary, a dostanie go w roku, w którym chyba najmniej na niego zasłużył.

Jest gdzieś dobry torrent do "The Big Short" już? Nie kinówka, tylko film w 720-1080p.
 
Leo mógł mieć już ze trzy Oscary, a dostanie go w roku, w którym chyba najmniej na niego zasłużył.

Jest gdzieś dobry torrent do "The Big Short" już? Nie kinówka, tylko film w 720-1080p.

W tym roku konkurencja nie jest tak mocna. Są same duże nazwiska, ale żadna rola nie przebiła jakoś znacząco pozostałe.
 
@Gambit myślisz że spotlight ma szansę na najlepszy film?

Wg mnie zgarnie ktoś z trójki Spotlight, Big Short lub Zjawa - dzielą się nagrodami i to będzie wielka loteria. Ja oczywiście chciałbym aby wygrał Room, xD

@HubiSSJ3 jest Web-DL, ale nie ma napisów pl, znaczy jakieś tam są, ale bardzo wątpliwej jakości.
 
Wg mnie zgarnie ktoś z trójki Spotlight, Big Short lub Zjawa - dzielą się nagrodami i to będzie wielka loteria. Ja oczywiście chciałbym aby wygrał Room, xD

@HubiSSJ3 jest Web-DL, ale nie ma napisów pl, znaczy jakieś tam są, ale bardzo wątpliwej jakości.
A drugoplanowy? Jak oceniasz szanse Hardy'ego?
 
To chyba gram, bo Hardy jest po 17,5 u bukmacherów, faworytem Stallone po 1.2.
Jest lepsza opcja. Skoro Leo takim pewniakiem to jest na Betsafe zakład, że Zjawa wygra Oscara w kategorii najlepszy aktor pierwszo i drugoplanowy. Kurs 19.00.

Jakby ktoś chciał to można obstawiać też jaki zarost będzie miał Leo na gali :crazy:
 
Jest lepsza opcja. Skoro Leo takim pewniakiem to jest na Betsafe zakład, że Zjawa wygra Oscara w kategorii najlepszy aktor pierwszo i drugoplanowy. Kurs 19.00.
dla mnie do kitu, niby pewniak, ale zwieksza ryzyko, gra niewarta swieczki
 
Jest lepsza opcja. Skoro Leo takim pewniakiem to jest na Betsafe zakład, że Zjawa wygra Oscara w kategorii najlepszy aktor pierwszo i drugoplanowy. Kurs 19.00.

Jakby ktoś chciał to można obstawiać też jaki zarost będzie miał Leo na gali :crazy:

Mówił w jakimś wywiadzie, że lekko zapuszczona. Możesz obstawiać ;p
 
Back
Top