Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dla mnie najlepsza Oskarówka, chociaż nie widziałem jeszcze Zjawy i Big Short to i tak raczej mojego zdania nie zmienią. Brak nominacji dla młodego to jawna kpina.
Pozostalych nie widziałeś, więc jak możesz mówić, że najlepszy:crazy:

...I dont know, just saying ;)
 
Ex machina, potęga. Film ubiegłego roku.
Uwielbiam klimaty sci-fi.
Poleciłbym Ci jeszcze Moon z 2009 i Kod nieśmiertelności z 2011. Fajne refleksje wzbudzają na końcu ;)
No a na Interstellar prawie doszedłem, bo uwielbiam klimaty podbijania kosmosu :D
 
Fajny. Ja ogólnie nie oglądam dużo filmów. Jednak mam parę pozycji do których mogę wracać jak The Matrix, Constantine, czy Prometheus, który dostał wiele hejtów (mi się podobał zajebiście. Według mitologii greckiej Prometeusz stworzył ludzi i dał mi ogień. Tutaj przedstawiona jest historia, jak ludzie szukają swoich stworzycieli, a trafiają na istoty, które stworzyły broń zagłady aby zlikwidować ludzi, przy okazji niszcząc siebie <nawiązanie do broni atomowej?>)
 
Właśnie obejrzałem Suburre.
Zajebisty film!
Morał z filmu taki żeby nie walić koksu z dziwkami bo się to źle kończy.
 
Prometheus
A to akurat przeokrutne gowno :D
Morał z filmu taki żeby nie walić koksu z dziwkami bo się to źle kończy.
:lol:
Powiem Ci, ze przez pierwsze pol godziny trzeba bylo byc mega skupionym, bo tyle postaci sie przewijalo i nie bylo zadnego polaczenia. Dopiero pozniej sie zaczelo, no i Wlosi to swietnie po prostu zrobili.

edit
aha, tam hera chyba byla grana glownie
 
A to akurat przeokrutne gowno :D

:lol:
Powiem Ci, ze przez pierwsze pol godziny trzeba bylo byc mega skupionym, bo tyle postaci sie przewijalo i nie bylo zadnego polaczenia. Dopiero pozniej sie zaczelo, no i Wlosi to swietnie po prostu zrobili.

edit
aha, tam hera chyba byla grana glownie
Herę walili po kablach, ale z tymi dziwkami to jarał raczej koks w postaci cracku.
 
Tutaj przedstawiona jest historia, jak ludzie szukają swoich stworzycieli, a trafiają na istoty, które stworzyły broń zagłady aby zlikwidować ludzi, przy okazji niszcząc siebie
Jak to czytam to ten film wydaje mi się teraz jeszcze głupszy.
 
Back
Top