Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Panowie, jakaś komedia, dość dobra. Nawet może być głupawa, romantyczna, coś w stylu American Pie czy "The first time". Tak do położenia się w łóżku, obejrzenia w dwie godziny, żeby nie był zbyt "głęboki" film.
 
Panowie, jakaś komedia, dość dobra. Nawet może być głupawa, romantyczna, coś w stylu American Pie czy "The first time". Tak do położenia się w łóżku, obejrzenia w dwie godziny, żeby nie był zbyt "głęboki" film.

New Kids Turbo
New Kids Nitro
Search Party
The Little Death

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
Unfinished Business
Neighbors
 
Last edited:
@Gambit z ciekawości pracujesz w branży filmowej , jesteś doktorantem na filmoznawstwie czy po prostu masz dużo wolnego czasu bo wygrałeś w totka/ studiujesz od 10 lat ?
 
@Gambit z ciekawości pracujesz w branży filmowej , jesteś doktorantem na filmoznawstwie czy po prostu masz dużo wolnego czasu bo wygrałeś w totka/ studiujesz od 10 lat ?

Zdecydowanie za dużo, chociaż i tak teraz ograniczam do 3-4 filmów tygodniowo i parę odcinków seriali.
Kiedyś wrzuciłem tu stronkę
http://tiii.me
wpisałem tylko kilka tytułów, a już mi liczyło czas w tygodniach xD
 
Zdecydowanie za dużo, chociaż i tak teraz ograniczam do 3-4 filmów tygodniowo i parę odcinków seriali.
Kiedyś wrzuciłem tu stronkę
http://tiii.me
wpisałem tylko kilka tytułów, a już mi liczyło czas w tygodniach xD
3-4 filmy i kilka odcinków seriali to ja oglądam, a raczej oglądasz znacznie więcej rzeczy ode mnie. W sumie to trochę żałuje, że 8 lat temu zarzuciłem odhaczanie filmów na filmwebie. Ile się człowiek naoglądał przez ten czas.
 
W zeszłym roku będąc m-ąc na L4 łyknąłem coś koło 50 filmów - personal record :lol:
Mam w znajomych na FW kolesia który ma ocenione .... 18210 tytułów i nie jest to @halibut :D
 
W zeszłym roku będąc m-ąc na L4 łyknąłem coś koło 50 filmów - personal record :lol:
Mam w znajomych na FW kolesia który ma ocenione .... 18210 tytułów i nie jest to @halibut :D
18210 ? Nie nie wierzę, oglądając jeden dziennie zajęłoby to 49 lat, a na pewno ma jakieś seriale obejrzane.
 
Zdecydowanie za dużo, chociaż i tak teraz ograniczam do 3-4 filmów tygodniowo i parę odcinków seriali.
Kiedyś wrzuciłem tu stronkę
http://tiii.me
wpisałem tylko kilka tytułów, a już mi liczyło czas w tygodniach xD
Amator
12755260_10203763014555052_540879174_o.jpg
 
Ja wpisałem wszystkie tytuły z pierwszej strony ocenionych na FW i mi wyszło 31 dni ... mam jeszcze 8 stron xD (wiadomo, że ponad polowe nie widziałem w całości ^^)
 
Znajdzie się parę miejsc pracy... Ostatnio koledzy ze starostwa lykneli BB wszystkie sezony #mojKrajTakiPieknyWincyjPieniedzyDlaUrzednikow!!! ;)
 
W zeszłym roku będąc m-ąc na L4 łyknąłem coś koło 50 filmów - personal record :lol:
Mam w znajomych na FW kolesia który ma ocenione .... 18210 tytułów i nie jest to @halibut :D

Ja obejrzalem okolo 3 tys, plus seriale to pare lat zycia ciagiem, razem z ksiazkami, hmm, dziwie sie ze mialem czas na ostre imprezowanie, studia, prace. Faktem jest ze prawie nie spalem
 
@Gambit

Dzięki za filmy, ale wczoraj sobie przypomniałem, że nigdy nie obejrzałem Przyjaciół i skończyłem na 10 odcinku, bo nie mogłem nigdzie znaleźć z napisami, przemogłem się do lektora i łyknąłem 7 odcinków wieczorem :D
 
Kiedyś oglądałem Dextera na jakiejś ruskiej stronie z serialami, ale zapomniałem jak się nazywa.
Kojarzy ktoś?
 
Back
Top