Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja świeżo po Pitbullu jako fan trochę zawiedziony, dla mnie takie 5/10, wątek Kury totalnie z dupy i niepotrzebny, Igor na plakacie a zagrał może z max 30 sekund i wrzucili go w scenariusz chyba tylko po to, żeby jakkolwiek nawiązywało do starego Pitbulla. Dialogi mnie nie śmieszyły, może dlatego, że czytałem tę książkę Vegi i nie były zaskoczeniem, jedynie Strachu śmieszył. Historia Babci też naciągnięta w chuj, ani nie ma się do rzeczywistości ani też nie wnosiła nic ciekawego do fabuły.
Jak się oczekiwało filmu nawiązującego do starego Pitbulla to rzeczywiście można było się nieco zawieść. Ja poszedłem z czystą głową.
 
Nawet nie fabułą ale hmm nie wiem jak to okreslic, klimat troche odbiega od starosci, ta policja jakas ugrzeczniona i jedynie Majami taki buntownik.

Licze ze zrobi serial i sie zrehabilituje.
 
Scouts Guide To Zombie Apocalipse:
Bardzo dobra film, żeby się zrelaksować przy piwku nie wysilając zbytnio szarych komórek.
Nie spodziewałem się zbyt wiele po tym tytule, ale bardzo miło się rozczarowałem!
 
Jakaś głupkowata komedia w stylu American Pie czy Ted'a? Najlepiej coś nowszego, tak z ostatnich kilku lat.
 
@VoRaNeK
Dasz radę wygenerować coś z tych bajek?
Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków / Snow White and the Seven Dwarfs (1937) MULTI.1080p.BluRay.AC3.x264-rahab (.mkv)
Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku / Winnie The Pooh: A Very Merry Pooh Year (2002) MULTI.1080p.BluRay.AC3.x264-TPX (.mkv)
 
Właśnie wróciłem z nowego Pitbulla. Jak prawdziwy hejter z cohones zaopatrzyłem się w piwerka, czipsy i oglądamy. I podobał mi się. Wiadomo. że jak ktoś oczekiwał klimatu z tamtego pitbulla, to mógł się przejechać, bo przecież tam inne czasy były. Prawdziwa Policja też nie wygląda jak jeszcze x czas temu. Dialogi niektóre genialne, ogółem zajebiście się bawiłem i nie żałuję wydanego darmowego zaproszenia ( :D ). A Strachu to zniszczył ten film po prostu, geniusz. Jeśli miałbym do czegoś się czepiać, to trochę nie wiadomo skąd nagle Bogusław taki wielki gangster po 4 latach od meczu, Zupa tak pokazywany od początku filmu, myślałem, że coś jeszcze będzie się z nim działo, chociażby jakieś przesłuchanie, a tu zawinęli i nara. No i Igor, kompletnie tam nie potrzebny. Chociaż nie powiem tekst "Na wódkę chyba za wcześnie, nie?" to mnie rozbawił, jak ktoś jest fanem serii i pamięta jak Igor za kołnierz też nie wylewał. Barszczyk też tylko kilka chwil, ale była beka z niego. Ogółem dla fanów starego Pitbulla polecam.
 
@VoRaNeK
Dasz radę wygenerować coś z tych bajek?
Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków / Snow White and the Seven Dwarfs (1937) MULTI.1080p.BluRay.AC3.x264-rahab (.mkv)
Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku / Winnie The Pooh: A Very Merry Pooh Year (2002) MULTI.1080p.BluRay.AC3.x264-TPX (.mkv)

Kubuś
http://tb7.pl/pobierz/df4f798a2c1bb...002.MULTI.1080p.BluRay.AC3.x264.TPX.part1.rar
http://tb7.pl/pobierz/ffa9345cfb2bd...002.MULTI.1080p.BluRay.AC3.x264.TPX.part2.rar

Królewna wygasła
 
Wstydzilibyście się. Pitbulla piracić :/

Co tam godnego uwagi wyszło na przestrzeni ostatniego pół roku?
 
Kilka pozycji które ostatnio oglądałem :

-Ugotowany - fajny lekki film dla zabicia czasu.6/10
-Praktykant - w zasadzie jak wyżej, z tym że tutaj mamy De Niro w świetnej roli komediowej, bardzo dobry film na obejrzenie razem z dziewczyną. 7/10
- Hurricane Season - film o drużynie koszykarskiej z Nowego Orleanu, która została połączona z kilku uczelni po tym jak miasto zostało spustoszone przez huragan, na faktach autentycznych, świetna rola Whittakera. 8/10
- Części zamienne - film o grupie uczniów biorących udział w konkursie na zbudowanie robota podwodnego. (oglądałem bo to powiązane trochę z moimi studiami, więc tematyka mnie zainteresowała). Bez szału, można dla zabicia czasu.5/10
- The Gamechangers - film opisujący powstanie gry GTA, całą otoczkę wokół gry w siedzibie Rockstara i problemy autorów z dostaniem licencji oraz rzekomym zachowanie ludzi pod wpływem gry. W dalszej części walka prawnika o to aby zakazać wydawania GTA. Bardzo fajny film, inspirowany autentycznymi wydarzeniami. 7/10
 
wszystko oprócz komedii i pokrewnych. no, chyba, ze komedia jest naprawde godna uwagi.
black mass
bridge of spies
creed
everest
fury
gone girl
legend
mad max
nightcrawler
run all night
sicario
son of a gun
suburra
the man from uncle
the big short
the hateful eight
the revenant
 
"Marsjanina" obejrzałem do końca, zdania nie zmieniam. Średni na jeża. Za to nadrobiłem w końcu "Chappie", do którego przymierzałem się od dłuższego czasu, bo reżyser dobry. I faktycznie, film zdecydowanie wart obejrzenia. Mam wrażenie, że głębszy, niżby wskazywała tematyka.
 
Back
Top