Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Zależy komu. Ja jedyny screener jaki widziałem w tym roku to Anomalisa.

Właśnie wyszedł nowy film z Hardym, tak, wiem, że jest już Dvdscr :D
Legend.2015.720p.BluRay.X264-AMIABLE
Jeszcze webrip 1080p jest, ale chyba z takiego "czystego" BR lepsza jakosc?
 
Właśnie wyszedł nowy film z Hardym, tak, wiem, że jest już Dvdscr :D
Legend.2015.720p.BluRay.X264-AMIABLE
Ja już po sesji. Mam mieszane uczucia. Jednak jeżeli autorowi chodziło o to żeby przemyśleć swoją moralność, to się udało ;)
Ogólnie polecam ;)
 
Solace - Do połowy całkiem dobrze się oglądało ,potem hmm trochę jak dla mnie zawodzi .Z taką obsadą mogliby się bardziej postarać , a tak klasą B jak dla mnie zaleciało .
 
Wczoraj obejrzałem "Dzikie Historie". Jest to zbiór kilku nie związanych ze sobą historii, każda trwa około 10-15 minut.
Polecam wszystkim, dawno się tak nie uśmiałem (nie jest to głupkowata komedia).
 
Legend - naprawdę dobre kino, Tom Hardy w podwójnej roli zapracował sobie na oscara, rola tego lekko szalonego brata - miazga.
Zjawa - świetne zdjęcia, klimat i aktorstwo, ale historia przeciętna, mimo to warto zobaczyć.
 
Pewnie tak :D
Spectre i Bridge of Spies też już w BluRay'u wyszły.

Właśnie obejrzałem Straight Outta Compton - zajebisty film.

Najlepsza rola w filmie to ta Ice Cuba grana przez...jego syna :) W trakcie filmu myślałem że naprawdę nieźle dobrali aktora hehe. Po filmie obejrzałem trochę dokumentów o NWA i nie wszystko było pokazane tak jak naprawdę się wydarzyło, nie było na przykład pobicia Eazy E przez Suge Knighta, panowie grozili mu bronią ale nie pobili. Sporo osób sugerowało również że to Suge wstrzyknął wirusa Eazy`emu między innymi z powodu tego wywiadu na żywo w telewizji oraz tego że Eazy tak szybko zmarł bez żadnych objawów wcześniej

 
Najlepsza rola w filmie to ta Ice Cuba grana przez...jego syna :) W trakcie filmu myślałem że naprawdę nieźle dobrali aktora hehe.
Ja się cały film głowiłem czy to nie czasem Cube trochę ucharakteryzowany i odmłodzony. Chłopak jest jak kropla w krople z ojcem.

Sam film zalatywał mi z jednej strony taniochą telewizyjną, a z drugiej romantyczną laurką dla producentów - Dre i Cube'a... "Taki se".
 
ice-cube-son-look-more-like-ice-cube-than-ice-cube.jpg
 
Back
Top