Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

odrazu mowie ze nie zagladam do tego tematu ,ale obejrzalbym Creeda ,ogladal ktos? warty obejrzenia?
 
odrazu mowie ze nie zagladam do tego tematu ,ale obejrzalbym Creeda ,ogladal ktos? warty obejrzenia?
Opinie są skrajne. Ja tam porównuje go z moim porannym stolcem, ale chopaki mówią że całkiem spoko rozrywka do łyknięcia wieczorkiem, wiec może moja kupa jest po prostu tak spektakularna:)
 
Byłem wczoraj wieczorem na Pitbullu. Zajebisty film, w paru momentach wybuchnąłem śmiechem, gra aktorska na wysokim poziomie jak na polskie kino. Dialogi z życia wzięte a nie jak naciągane jak w większości naszych filmów. Polecam!
 
Byłem wczoraj wieczorem na Pitbullu. Zajebisty film, w paru momentach wybuchnąłem śmiechem, gra aktorska na wysokim poziomie jak na polskie kino. Dialogi z życia wzięte a nie jak naciągane jak w większości naszych filmów. Polecam!
Ten cały Majami nie psuje tego filmu? Bo Desperskiego i tak pewnie nie przebił, co?
 
Oglądałem wczoraj "Marsjanina", a w zasadzie połowę. Tak sakramencko nudny, że raczej już się nie zmuszę do obejrzenia drugiej połowy. W ogóle ta konwencja McGywera na Marsie jest głupia do bólu.
 
Wczoraj sobie przypomniałem jak 30 lat temu wyglądał Johhny Drama w The Blob, swoją drogą bardzo fajny horror.

8196948_f520.jpg


Wyszły dwa ciekawe BR
Regression.2015.LIMITED.720p.BluRay.X264-AMIABLE (horror z Hermioną i Ethanem Hawke)
Macbeth.2015.720p.BluRay.X264-AMIABLE
 
Wczoraj sobie przypomniałem jak 30 lat temu wyglądał Johhny Drama w The Blob, swoją drogą bardzo fajny horror.

8196948_f520.jpg


Wyszły dwa ciekawe BR
Regression.2015.LIMITED.720p.BluRay.X264-AMIABLE (horror z Hermioną i Ethanem Hawke)
Macbeth.2015.720p.BluRay.X264-AMIABLE

Katowałem ten film na VHS za młodu - wypas :)
 
Obejrzałem dzisiaj Pitbulla. Polecam gorąco. Agresywny, brutalny, dynamiczny z typowo męskim poczuciem humoru. Bardzo dobre role pierwszo jak i drugoplanowe. Od Chrztu chyba nie widziałem tak dobrego polskiego filmu :) Mogę być nieobiektywny, bo jestem fanem serii i czekałem na niego jak pies z kulawą nogą na odrobinę czułości. Zakończenie trochę rozczarowało, ale bawiłem się świetnie.
 
Obejrzałem dzisiaj Pitbulla. Polecam gorąco. Agresywny, brutalny, dynamiczny z typowo męskim poczuciem humoru. Bardzo dobre role pierwszo jak i drugoplanowe. Od Chrztu chyba nie widziałem tak dobrego polskiego filmu :) Mogę być nieobiektywny, bo jestem fanem serii i czekałem na niego jak pies z kulawą nogą na odrobinę czułości. Zakończenie trochę rozczarowało, ale bawiłem się świetnie.
Dokladnie, zakończenie niezbyt szczególne. Ale to tylko mały minus, film nadal zajebisty. A co do humoru to "Strachu" mistrzowsko zagrał, jego teksty i ta twarz nieskalaną myślą wygrały haha :D
 
Dokladnie, zakończenie niezbyt szczególne. Ale to tylko mały minus, film nadal zajebisty. A co do humoru to "Strachu" mistrzowsko zagrał, jego teksty i ta twarz nieskalaną myślą wygrały haha :D
Zupa też zamiatał. Dawno nie widziałem takiego zwyrola. Laski też dobrze zagrały. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Nawet jakoś nie brakowało mi szczególnie Despero. Aktor grający Majamiego spisał się na medal.
 
Też własnie wróciłem z Pitbulla i tak jak wszyscy wyżej, mogę stwierdzić, że zajebisty film. Jak dla mnie nawet lepszy niż 1 część. Co chwilę cała sala wybuchała śmiechem. Polecam!
 
Ja świeżo po Pitbullu jako fan trochę zawiedziony, dla mnie takie 5/10, wątek Kury totalnie z dupy i niepotrzebny, Igor na plakacie a zagrał może z max 30 sekund i wrzucili go w scenariusz chyba tylko po to, żeby jakkolwiek nawiązywało do starego Pitbulla. Dialogi mnie nie śmieszyły, może dlatego, że czytałem tę książkę Vegi i nie były zaskoczeniem, jedynie Strachu śmieszył. Historia Babci też naciągnięta w chuj, ani nie ma się do rzeczywistości ani też nie wnosiła nic ciekawego do fabuły.
 
http://www.filmweb.pl/film/Śnieżka-2012-631575

Dzieło Pabla Bergera to kontrpropozycja dla hollywoodzkich adaptacji klasycznej baśni braci Grimm. Akcja "Śnieżki" zrealizowanej w konwencji filmu niemego , rozgrywa się w Sewilli w latach 20. Mała Carmen, córka niegdyś sławnego torredora, z powodu nienawiści macochy zostaje zmuszona opuścić dom rodzinny. Spotyka wesołą kompanie karłów torreadorów. Przyjmują ją do swojej grupy i dają przezwisko "Śnieżka".

Dla mnie ocena 7,5, zaokrąglam do 8. Urealistycznienie słynnej baśni oraz wprowadzenie jej w świat korridy było genialnym pomysłem. Jednak konwencja filmu niemego nie zawsze tutaj pasuje - momentami mam wrażenie, że twórcy zastosowali brak dźwięku by pójść na łatwiznę. Mimo tej wady - film pozostaje świetny.

Teraz biorę się za kolejne dzieła współczesnego kina niemego: "Zew Cthulhu" i "Antena".
 
jak będzie można w necie obejrzeć albo pobrać nowego Pitbulla to dawajcie znać bo chętnie obczaje.
ps.fajnie by było jakby nowe sezony zaczęli kręcić ..
 
Back
Top