Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@Karateka@ Obejrzałem pół godziny Idy - czy to się w końcu rozkręci?

Nie rozkreci sie, sorki, no moze troche. Ale warto chociaz dokonczyc, a potem wbic tutaj http://niezalezna.pl/64465-ida-zdobyla-oscara poczytac komentarze.

Co ci ludzie tam pala to ja nie wiem ale oni chyba inny film widzieli.

jestem na 53 minucie... nic się nie rozkręciło. nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem tak nudny film.Nic mnie tu ani nie szokuje, ani nie wzrusza, ani nie cieszy... moje wrazenia sa... żadne.

@Comber Norton to mój ulubiony aktor. Bardzo dobrze zagrał, szkoda że nie dostał Oskara.
 
@Karateka@ szykuj się na kontynuację :lol:

B-cji_eIYAAHT3H.jpg
 
Bogowie - 6,5 / 10 - Niby wszystko fajnie, ale po 4 operacji zdziwiłem się, że to już koniec. Brakowało tego jeb*ięcia.
 
Po raz kolejny trzeba o tym napisać

Nie wykopcie się w coś
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title...eci,wid,17287633,wiadomosc.html?ticaid=11467e

Takie działania są możliwe wyłącznie w przypadku korzystających z sieci wymiany plików typu P2P (aktualnie najpopularniejszą z nich jest torrent). Ich działanie zakłada udostępnianie materiału podczas ściągania go z sieci – każdy pobierający staje się więc automatycznie nielegalnym dystrybutorem. To na tej podstawie można ścigać piratów – ścigania za samo pobierane plików raczej się w naszym kraju nie praktykuje.

Chcecie linka to piszcie
 
To zalezy tez gdzie ściągasz jak z bezpiecznych sieci torrentowych - z limitem osób (tracker), to mozna być spokojnym
 
@dobryskun dosc cieplo wypowiadal sie o filmie Kill The Messenger i mial racje.Naprawde bardzo dobra produkcja,warto obejrzec. Lubie taka tematyke i smaczku dodaje to,iz jest to historia oparta na faktach i do tego autentycznych:wink: POLECAM!
 
Dlatego warto (a to nie majątek) założyć sobie konto chociażby na rapidox, wykupić sobie transfer za jakieś śmieszne pieniądze i pobierasz filmy bezpośrednio z serwera bez udostępniania.

Mam tam konto i masz racje tak jest, ale przyszłość to sieci zamknięte - korzystam z najlepszego polskiego trackera i jestem bardzo zadowolony jakością i rzetelnością.
Warezy i chomiki kiedyś się skończą, bo ich wykończą mi np z chomika ostatnio usunięto 200.000 plików to nie ma zadnej przyszłości
 
Mam tam konto i masz racje tak jest, ale przyszłość to sieci zamknięte - korzystam z najlepszego polskiego trackera i jestem bardzo zadowolony jakością i rzetelnością.
Warezy i chomiku kiedyś się skonczą, bo ich wykończą mi np z chomika ostatnio usunięto 200.000 plików to nie ma zadnej przyszłości
O widzisz, ja na razie korzystam i jestem zadowolony, mam prędkość nie uzależnioną od liczby użytkowników tylko cały czas full, ale musze zapłacić. Póki są to korzystam ile się da :) Z torrentów tylko pobierałem gale ufc :)
 
O widzisz, ja na razie korzystam i jestem zadowolony, mam prędkość nie uzależnioną od liczby użytkowników tylko cały czas full, ale musze zapłacić. Póki są to korzystam ile się da :) Z torrentów tylko pobierałem gale ufc :)

Tez korzystam ale mniej, nie widze juz tylu interesujących rzeczy na warezie co kiedyś. Pamiętam jak po ACTA -Rapidox pisał by się nie zrazać, ze oferują bezpieczne pobieranie plików i tak było.
Ja ze swojej strony moge ostrzec, ze obecnie posiadanie konta na chomiku i dodawania tam nowych plików jest juz nieopłacalne, zanim cokolwiek dodasz usuną lub pismo dostaniesz
 
Napisz proszę coś więcej, nie znam się na tym, a z torrentów chcę zrezygnować.

Moge Ci napisać na maila, nie chce podawać nawet tu skrótu, bo nie jest to potrzebne
Działa to na tej samej zasadzie co mma-tracker, ale tu masz filmy w jakości HD od BluRay, DVD, Matroska czy XviD i inne
Filmy, których nigdzie nie znajdziesz w takiej jakości, moge to z całą pewnością napisać
Torrent sieć zamknięta, obecnie zaproszenia są wyłączone, jest komplet userów
 
To pójdę siedzieć za filmy najwyżej. Dach i wyżywienie za darmo i git. Po 2 latach wyjdę i będę miał sporo filmów/seriali i gal do nadrobienia, taki bonus. Choć i tak prędzej pójdę za morderstwo, bo tak będzie z 1 osobą, która wbrew mej woli wejdzie do mego domu ;-)

Co do udostępniania? Co jeśli ktoś leechuje i od razu po ściągnięciu usuwa opcję udostępniania innym? Wiadomo, że to niefajne, ale jednak wówczas ciężko kogoś takiego nazwać dystrybutorem w porównaniu do tych co pozostawiają plik w programie i inni pobierają również od niego?
 
To pójdę siedzieć za filmy najwyżej. Dach i wyżywienie za darmo i git. Po 2 latach wyjdę i będę miał sporo filmów/seriali i gal do nadrobienia, taki bonus. Choć i tak prędzej pójdę za morderstwo, bo tak będzie z 1 osobą, która wbrew mej woli wejdzie do mego domu ;-)
To było wyborne.
Co do udostępniania? Co jeśli ktoś leechuje i od razu po ściągnięciu usuwa opcję udostępniania innym? Wiadomo, że to niefajne, ale jednak wówczas ciężko kogoś takiego nazwać dystrybutorem w porównaniu do tych co pozostawiają plik w programie i inni pobierają również od niego?
Myślę, że sąd/prokurator będzie miał w głębokim poważaniu to czy udostępniałeś coś przez 5 minut czy 5 miesięcy. Ważne, że cię złapali akurat w tej chwili kiedy to robiłeś.
 
Moge Ci napisać na maila, nie chce podawać nawet tu skrótu, bo nie jest to potrzebne
Działa to na tej samej zasadzie co mma-tracker, ale tu masz filmy w jakości HD od BluRay, DVD, Matroska czy XviD i inne
Filmy, których nigdzie nie znajdziesz w takiej jakości, moge to z całą pewnością napisać
Torrent sieć zamknięta, obecnie zaproszenia są wyłączone, jest komplet userów
To powiedz pod jakim hasłem szukać.
 
To było wyborne.
Dzięki, choć nie pisałem tego by to komentować. To fakt :-)
Myślę, że sąd/prokurator będzie miał w głębokim poważaniu to czy udostępniałeś coś przez 5 minut czy 5 miesięcy. Ważne, że cię złapali akurat w tej chwili kiedy to robiłeś.
No w sumie racja. Tylko, że kogoś udostępniającego przez 5 minut ciężej "trafić" niż kogoś kto robi to 24h na dobę?:-)

Niech mi wybudują mi kur** kino w mieście to pogadamy ;] Były dwa to jedno zburzyli, a z drugiego kaplicę zrobili. Do Międzyzdrojów czy tym bardziej Szczecina nie będę specjalnie chodził/jeździł by film obejrzeć.
 
Back
Top