Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Czemu tak Waszwe kobiety chcą iść na tego Greya? Ja się z tym nie spotkałem, jeden kolega tylko mówił, że myślał by obejrzeć ;-) Wolałbym by laska chciała obejrzeć Służby niż wspomniany film ;-)
 
Jak Korwin-Mikke mówił, że kobieta lubi być gwałcona to było oburzenie, a teraz na ten film chce iść każda kobieta? Coś nie tak ;-D

Służby specjalne traktują bardziej o tym co się "może dziać" w naszym kraju, w naszej polityce. Nie każda chce oglądać akcje z tematyką SM ;-)
 
Jak Korwin-Mikke mówił, że kobieta lubi być gwałcona to było oburzenie, a teraz na ten film chce iść każda kobieta? Coś nie tak ;-D

Służby specjalne traktują bardziej o tym co się "może dziać" w naszym kraju, w naszej polityce. Nie każda chce oglądać akcje z tematyką SM ;-)


No to obejrzyj służby specjalnie dokładnie. Gwałt był. Nie każda kobieta chce to oglądać.
 
No, ale nie kobietę zgwałcono :-D Co innego jakby SM w filmie dotyczyło dominacji kobiety nad facetem, a chyba jest tam odwrotnie? ;-) Dla mnie z opisów to jest to jakiś film dla suk, a służby specjalne dla kogoś interesującego się życiem w kraju i lubiącego pomyśleć nad tym co widzi w filmie :-)
 
Myślę, że chcą iść na ten film bo promocja tego tytułu w mediach zrobiła swoją robotę i wlazła na psychem z hasłem "idź na ten film":)
 
No, ale tematyki chyba ta promocja nie ukrywa? :P No, ale wiadomo co jest dźwignią handlu i fakt, że ludzie mało zainteresowani filmami najczęściej zauważają tylko to co zwiastowane przez TV...
 
Ja przyznam się bez bicia przeczytałem około 100 stron ,,50 Twarzy Greya ,, ( do pierwszego stosunku :tongue: ) i odpuściłem ... Opis pierwszej sceny łóżkowej strasznie słaby - wcalę nie rozbudził mojej wyobraźni . Jedyne co mi się podobało w tej ksiażce to opowiadanie w 1 osobie liczby pojedynczej ... Może jeszcze kiedyś podejdę to tej książki, żeby spróbowac zrozumiec fenomen tej książki ...

A jeśli już jesteśmy przy temacie, to jakie filmy erotyczne byście polecali ... ?? Ktoś tam pisał o ,,Historia O,, - chodzi o film z 1975 roku ?? .
Czekam na propozycję .
 
Ja przyznam się bez bicia przeczytałem około 100 stron ,,50 Twarzy Greya ,, ( do pierwszego stosunku :tongue: ) i odpuściłem ... Opis pierwszej sceny łóżkowej strasznie słaby - wcalę nie rozbudził mojej wyobraźni . Jedyne co mi się podobało w tej ksiażce to opowiadanie w 1 osobie liczby pojedynczej ... Może jeszcze kiedyś podejdę to tej książki, żeby spróbowac zrozumiec fenomen tej książki ...

A jeśli już jesteśmy przy temacie, to jakie filmy erotyczne byście polecali ... ?? Ktoś tam pisał o ,,Historia O,, - chodzi o film z 1975 roku ?? .
Czekam na propozycję .


Tak, ale jest też książka.
 
Neill Blomkamp nakreci kolejna czesc obcego. Jaram sie.

Pisałem o tym na poprzedniej stronie, Blomkamp po wtopie jaką było Elysium, zrobi teraz wtopę jaką będzie prawdopodobnie (ta sama ekipa) Chappie. Na razie jest dużo plotek w jakim czasie miałby dziać się nowy Obcy i czy jest szansa na powró starych aktorów z Ripley i Hicksem na czele.
 
Wyrmwood - jaka beka :lol: jak na niezależny film, który powstał dzięki zbiórce kasy na jednym z tego typu serwisu i który kosztował około 35 tys zielonych, to wszystko wyszło świetnie. Japa mi się cieszyła podczas seansu bo wstawek humorystycznych nie brakuje (apteczka, tankowanie na "CPN"), posoki też jest dużo - po prostu fajne paczydło.
6/10
 
Jakaś nowy fim dla dzieci jest w kinie o jakichś ptakach, czy coś? Był ktoś już na tym? Warto pójść z młodymi?
 
Wyrmwood - jaka beka :lol:
No widzisz, a Z nation takie niepochlebne opinie zbiera, a też kręcą niezłe beki z zombie. Dla mnie z zombiaków już się nie da zrobić horroru...albo survivalowy obyczaj albo komedia ;-D Film był faktycznie spoko, ale też nie powalił mnie jakoś na maxa. No, ale tematyka zawsze u mnie "w cenie" ;-)
 

Właśnie wróciłem z kina... Cóż, bardzo poprawnie zrealizowana biografia. Niestety nic więcej. Do tego trąbili ostatnio w TV o tym żołnierzu/filmie i zaspojlerowali mi końcówkę. Przez to jakoś trudno mi się było emocjonować tą historią.

Jedno trzeba oddać Amerykanom, potrafią od ręki, wręcz na zamówienie robić niezłe filmy wojenne, głównie o swoich bohaterach. Szkoda, że Polska jest w tej dziedzinie sto lat za Bollywoodem.

7/10
 
Obejrzalem Przyladek strachu (Cape Fear) z De Niro i Nolte. Dobry dreszczowiec, trzymajacy w napieciu. Momentami moze troche naciagany, ale daje rade.
 
@up Cape Fear faktycznie jest zajebisty, de Niro ma tam mega dobrą rolę psychola. No ale to film Scorsese więc w sumie nic dziwnego ze wymiata.

Co do Obcego - od dziecka jestem mega fanem, ale Alien 4, dwa gówniane AvP i Prometeusz nauczyły mnie sceptycznego podejścia do nowych części. Także nie uwierzę póki nie zobaczę jak nowa częśc ma przynajmniej 70 % na rotten tomatoes

Btw widziałem z oskarówek Birdmana i Whiplash - jak dla mnie Birdman miażdzy system (tylko uwaga - trochę wolno się rozkręca). Whiplash z kolei mnie trochę rozczarował - film jest ok i warto obejrzeć, ale coś mi w nim jednak nie pasowało - trochę chyba zbyt przerysowany, mało wiarygodny ten główny wątek.
 
Whiplash z kolei mnie trochę rozczarował - film jest ok i warto obejrzeć, ale coś mi w nim jednak nie pasowało - trochę chyba zbyt przerysowany, mało wiarygodny ten główny wątek.
IMO najlepszy film ostatnich lat. Do dzisiaj słucham OST.
 
Btw widziałem z oskarówek Birdmana i Whiplash - jak dla mnie Birdman miażdzy system (tylko uwaga - trochę wolno się rozkręca). Whiplash z kolei mnie trochę rozczarował - film jest ok i warto obejrzeć, ale coś mi w nim jednak nie pasowało - trochę chyba zbyt przerysowany, mało wiarygodny ten główny wątek.
Ja mam DOKŁADNIE odwrotnie.
 
Też oglądałem wczoraj Snajpera, gdyby nie ta orżnięta końcówka (serio, tak skrócić tak ważny moment?!) pozostawiła niesmak. Niemniej jednak 7+/10 i bardzo urocza aktorka grała żonę Chrisa, urzekła mnie.
 
Też oglądałem wczoraj Snajpera, gdyby nie ta orżnięta końcówka (serio, tak skrócić tak ważny moment?!) pozostawiła niesmak.
Dla mnie to było nawet dobre, bo niestety właśnie wiedziałem jak się to skończy (jak i prawdopodobnie każdy Amerykanin), więc nie było sensu się nad tym rozwodzić.

No i jeśli chodzi jeszcze o końcówkę, to te slajdy z pogrzebu i ta muzyka naprawdę mnie chwyciły za serce...
 
Też oglądałem wczoraj Snajpera, gdyby nie ta orżnięta końcówka (serio, tak skrócić tak ważny moment?!) pozostawiła niesmak. Niemniej jednak 7+/10 i bardzo urocza aktorka grała żonę Chrisa, urzekła mnie.


Chodzi o Sienne Miller? Siennową edukację radzę zacząć od Layer Cake albo Alfie :kiss:
 
No i jeśli chodzi jeszcze o końcówkę, to te slajdy z pogrzebu i ta muzyka naprawdę mnie chwyciły za serce...
To były niestety najlepsze momenty tego filmu, inny sprawa, że Amerykanie fantastycznie potrafią się odnaleźć w takich sytuacjach.
 
Chodzi o Sienne Miller? Siennową edukację radzę zacząć od Layer Cake albo Alfie :kiss:
Remake Alfie z Jude Law jest fantastyczny, a soundtrack urywa dupę (Rolling Stones itd..), jeśli ktoś nie słyszał to polecam nadrobić. Muzyka w tym filmie robi mega klimat.
 
Back
Top