Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pff jakieś tam Juitery od dziwnego rodzeństwa, na Kingsmana idźcie, zapowiada się zajebiście. Ja wybieram się w niedzielę. Jakby co, reżyseruje Vaughn czyli ten od X-Men: First Class i pierwszego Kick Ass.

 
Pff jakieś tam Juitery od dziwnego rodzeństwa, na Kingsmana idźcie, zapowiada się zajebiście. Ja wybieram się w niedzielę. Jakby co, reżyseruje Vaughn czyli ten od X-Men: First Class i pierwszego Kick Ass.



To idź i zdaj relację :) może się człowiek przejdzie
 
Ja wczoraj oglądałem Szefowie wrogowie taki lekki film na wieczór dupy nie urywa, w niektórych momentach nawet śmieszny dałbym tak 6/6,5 na 10
 
Ja właśnie skończyłem oglądać 1 i jeszcze przed snem obejrzę 2. Jennifer Aniston zajebista w jedynce :)

Edit:
Grzechu fakt, ale dla mnie to Ona teraz jest duuużo ładniejsza i seksowniejsza niż kilkanaście lat temu we Friendsach.
 
Amerykański Snajper - Typowy amerykański film o superbohaterze, ale mimo to warty obejrzenia, dobrze sie oglada. 7/10
 
Co do Snajpera to w sieci jest lepsza wersja gdzieś do ściągnięcia niż ta - American Sniper (2014) DvD Scr Rip - X264 lottery ??
 
Oglądałem Bogowie. Niby dobry film, nie mam co się przyczepić.... ale na drugi dzień zapomniałem że go w ogóle oglądałem. Więcej niż 8/10 mu nie dam, warto obejrzeć, ale nie wiem nad czym te zachwyty.
 
super, wyczekiwany :) W weekend może uda mi się ogarnąć :) Oglądałeś? Jeśli tak to jak wrażenia?
Jeśli podejdziesz do tego filmu z wiedzą, że jest to niskobudżetówka klasy B to nie prezentuje się on źle. Solidne 6/10.
 
The Grand Budapest Hotel - rewelacja, plejada gwiazd, świetna gra aktorska, kostiumy, scenariusz, humor. Bawiłem się przednio. Na pewno jest w czołówce filmów z 2014 r. Fiennes w roli Gustave to rola Oscarowa.
 
Back
Top