Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

,, Birdman ,,

Już naprawdę daaaawno nie widziałem tak ambitnego filmu, różniącego się od innych przede wszystkim doskonałym montażem obrazu dzięki któremu mamy wrażenie uczestniczenia w filmie . Dodac do tego znakomitą grę aktorską i jest 9/10 jak dla mnie
 
American Sniper obejrzałem, wiadomo typowy holyłudzki film o wojnie, ale oparty na faktach to ciekawie się ogląda i potem sobie poszperałem informacji i Cooper fajnie ucharakteryzowany na prawdziwego Kyle'a.
 
Wlaśnie kolejny raz słyszę opinię niezbyt pozytywną na temat tego filmu. Jednocześnie mnie nachodzi posciagac wszystkie czesci Rockyego w HD (tak wiem ze leci w telewizji) i chyba Foxcatchera znowu odpuszcze. Poza American Sniper dobry jest tez The Equalizer z D. Washingtonem, mi sie podobal.
 
Panowie jeszcze do tej pory nie oglądałem Sin City 2. Ale kompletnie nie pamiętam jedynki, więc nie wiem czy przypominać sobie czy można jechać z 2 ?
 
Kingsman zaliczony - kapitalna rozrywka, dawno tak dobrze nie bawiłem się przy jakimś filmie. Jak komuś podobał się Kick-ass to brać w ciemno.
 
Inherent.Vice.2014.720p.WEB.DL.x264.AC3-EVO
The.Hunger.Games.Mockingjay.Part.1.2014.1080p.WEB-DL.x264.AC3-iFT
 
Zaraz zostanę zapewne wyśmiany bądź określony jako janusz kinematografii ale jestem otwarty na wszystkie filmy i ostatnio z lubą mą wybrałem się na 50 twarzy Greya. Moja kobieta czytała książkę, która w połowie ją znudziła i odłożyła ją na półkę. Ja wiedziałem o tym tylko tyle, że akcja kręci się w okół zboczeń bohatera i powinno być dużo cycków. Owszem cycków trochę było, ale spodziewałem się śmielszych scen łóżkowych jako, że to erotyk z klimatami bdsm. Film zbyt długi, rzeczywiście przynudzali, można było to zrobić w półtorej godziny a nie 2 z kawałkiem. Trochę zalatywało tanim romansem, bo mnie aż usta bolały od patrzenia na ilość pocałunków na ekranie. Myślę, że nie przypadłby Wam do gustu. Dałbym 5/10
 
Zacznijmy do tego czy w Greyu są jakieś nagie sceny? Full frontal czy cokolwiek z kokosami na wierzchu? Czy po prostu przez ułamek sekundy widać gdzieś ułamek półdupka i tyle? Bo po trailerach i opowieściach wnioskuję, że ten film można by puszczać w niedzielne popołudnia. Zatem gdzie tu porównanie do Story of O... Prędzej Dirty dancing...
 
Zacznijmy do tego czy w Greyu są jakieś nagie sceny? Full frontal czy cokolwiek z kokosami na wierzchu? Czy po prostu przez ułamek sekundy widać gdzieś ułamek półdupka i tyle? Bo po trailerach i opowieściach wnioskuję, że ten film można by puszczać w niedzielne popołudnia. Zatem gdzie tu porównanie do Story of O... Prędzej Dirty dancing...

Są takie rzeczy, może Ci znajdę dokładne wyliczenia ;)
 
Nie wiem co Wy chcecie od Foxcatchera ;-) Plus za to, że główna gwiazda Office gra. Poza tym film o zapasach zawsze na plus. No i o wpływie pieniędzy na ludzi...Do Oscara bym go może nie nominował, ale dobrze mi się oglądało. Nie można uznawać, że nominowanie do Oscara to jak nominowanie do malin, bez przesady ;-)
 
Last edited:
Kill the Messenger (2014) - Swietny film oparty na prawdziwej historii. Garry Webb, amerykanski dziennikarz odkrywa powiazania CIA z naplywem kokainy do USA i postanawia opublikowac o tym artykul. Dobra rola Rennera, mocny film. Polecam

Wild Card (2015) - Typowa sensacja ze Stathamem. Zli bandyci, troche milosci, mega rozpierdalacz Statham, dramat bohatera, Las Vegas. Na sen albo bardzo nudmy wieczor. Nie polecam.

American Heist (2014) - Dwaj bracia, jeden wylazi z puchy po dlugiej odsiadce i wplatuje drugiego w chujowe sytuacje. Slaby film. Niby zwykly film akcji ale wplatane jakies chujowe watki majace chwycic za serce. Gra Brodyego strasznie slaba, nie pasuje do tej roli. Te czarnuchy tez tepe jak buty. ehh taki slaby przecietniak. Ogladac w ostatecznosci.

Redirected (2014) - Z wierzchu wyglada jak polaczenie Guya Ritchiego z Tarantinem ale nie dajcie sie oszukac, to zwykla kiszka. Ogladalem to i czekalem az sie rozkreci, cos w koncu zablysnie a im bardziej brnalem w to gowno tym bardziej bylem rozczarowany. Ogladac po litrze sliwowicy.
 
Oficjalnie Blomkamp zrobi Allen 5, po jego ostatnich wyczynach trochę (bardzo) mnie to martwi. Do tego ma to być kontynuacja 2, wiec pozostałe części nie będą kanoniczne. Ech ...
 
American Sniper - Film za szybko skacze zmiejsca na miejsce nie koncentrując się na żadnym wątku jakoś szczególnie. O takie szybkie streszczenie życia Chrisa. Plus chujowe aktorstwo głównego bohatera. 6/10 #januszerecenzji
 
American Sniper - Film za szybko skacze zmiejsca na miejsce nie koncentrując się na żadnym wątku jakoś szczególnie. O takie szybkie streszczenie życia Chrisa. Plus chujowe aktorstwo głównego bohatera. 6/10 #januszerecenzji
Kierwa a chce mnie na to kumpel do kina wyciągnąć.
Wczoraj nadrobiłem Służby specjalne. Całkiem ciekawie przedstawiono możliwy wariant tych kilku historii, czy mają się one jakkolwiek do rzeczywistości, to już zupełnie inna sprawa.
 
Kierwa a chce mnie na to kumpel do kina wyciągnąć.
Wczoraj nadrobiłem Służby specjalne. Całkiem ciekawie przedstawiono możliwy wariant tych kilku historii, czy mają się one jakkolwiek do rzeczywistości, to już zupełnie inna sprawa.

Jak Cie kumpel zabiera to idź śmiało. Ogólnie film jest spoko, do obejrzenia. Ja byłem w kinie i na służbach i na snajperze, obydwa filmy mi sie podobały. Odnosząc się do wypowiedzi Arlovskiego, fakt na kolana nie powala, ale śmiało można iść i obejrzeć i nie będzie to jakoś szczególnie stracony czas.
 
Jak Cie kumpel zabiera to idź śmiało. Ogólnie film jest spoko, do obejrzenia. Ja byłem w kinie i na służbach i na snajperze, obydwa filmy mi sie podobały. Odnosząc się do wypowiedzi Arlovskiego, fakt na kolana nie powala, ale śmiało można iść i obejrzeć i nie będzie to jakoś szczególnie stracony czas.
Byliście na tym z kobietami? Bo on właśnie chce iść z żonami, wolałbym potem nie słuchać marudzenia :D
 
Sam byłem, z żoną musiałbym iść na Greya :P Wszystko zależy od indywidualnych upodobań kobiety, ale chyba niewiele takich którym by się podobał. Lepiej iść samemu lub z kumplem i spokojnie sobie obejrzeć ;)
 
Back
Top