Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Boyhood (2014) - co tu dużo pisać... całość wyszła świetnie. Kolejne wydarzenia z życia nie raz mi przypominały o tym, jak pewne rzeczy sam przeżywałem. Bohaterów da się lubić, a nawet z nimi utożsamiać. Ba, mam wrażenie, że film specjalnie trwa tak długo (~2h45m), abyśmy i my związali się z postaciami tak samo, jak oni między sobą przez te 12 lat powstawiania filmu. 9/10
 
@kaczka41 Warto, pierwsza część najlepsza z serii, w drugiej też jeszcze dają radę. 3 to już nie to samo :)

@Wujek no wiesz, nie mogłem się skupić po prostu :D
 
Igrzyska Śmierci - obejrzałem dwie części. 4h wyjętych z życia niestety nikt mi nie odda :( Może już za stary jestem na takie bajki (już wole tracić czas oglądając Expendables :D)
Interstellar - jak dla mnie film roku, Nolan jak zwykle nie zawodzi. Film z niebanalną historią, to samo tyczy się oprawy audiowizualnej i scenariusza. Dla mnie po prostu kolejne dzieło mistrza i pozycja do obowiązkowego obejrzenia w kinie.
 
Interstellar polecam oczywiście-Nie zanudziłem się przez te 3 godziny ;) jednak dla mnie zakonczenie do wymiany 7/10
 
Lucy, zaczęło się spoko, ale trochę niewykorzystany potencjał... nie powiem, że zły, ale mógł być lepszy. takie 6.5/7 na 10 (dla fanów Scarlett ocena powinna być wyższa)
 
Czas apokalipsy 8/10 - dzieło - to nie ulega wątpliwości. Jednak dla mnie ten film był zbyt trudnawy. Chyba nie wszystko wychwyciłem. Dlatego "tylko" 8.
 
@Gambit, sensowna wersja mówisz?
Jutro w Pulsie 21:55 Ostra jazda jak ktoś nie oglądał i posiedzi w domu ;-) Puls ostatnio mnie zaskakuje, np. Django, choć oczywiście Ostra jazda to nic nowego :D
 
Ja wczoraj byłem na Igrzyskach i mi się podobało, mam wielką chęć na drugą część Kosogłosa. Nie wiem co wam się nie podoba:)
 
Odniesienie do posta Masu: no mi własnie średnio się to podoba. Po tym teaserze nie czuję nic, nie czuję tego klimatu. Poprzednich części, a zwłaszcza trzech najstarszych nic nie pobije. Jedyne co mi się spodobało, to od 1:00 stały i niezmienny soundtrack. No i ten chujowy miecz "krzyż", jak to wygląda? :O Film zobaczę z pewnością, jednak jak na razie zapowiedzi mi się nie podobają.

 
Seryjnie to jest oficjalne? Naprawdę to nie jest fanfic?
Jeśli to ma być kontynuacja "Gwiezdnych Wojen" to właśnie chuj mi zwiędnął.
 
@Keylock po czym tak stwierdzasz po urywku 50sekundowym?? to jestes dobrym krytykiem :) co do miecza to tez srednio mi sie podoba lecz jest o jakas swiezosc w stylu dartha maula i sadze ze tylko tez ziomek bedzie mial taki.
 
@Key, to chyba oficjalne. Chociaż ludzie w komentarzach też pytają, czy to nie fejki. Ja tam Maula lubiłem, ogółem jego miecz (gdzie ten krzyżowy mi nie podchodzi przez te sekundy). Za jakiś czas chyba sobie jebnę nockę z 6 częściami SW, żeby przyponieć sobie odrobinę dzieciństwa :)
 
Da ktoś linka do całej sześciologii Star Wars w dobrej jakości :>
już dawno chcialem sobie wszystko po kolei obejrzeć, a teraz mam wolny weekend
 
@pyrazgr właśnie znalazłem na torrentach ogólnie szukam tych cześci starszych w jakości HD czyli częsci od IV-VI
 
Last edited:
Obejrzałem film Powstanie Warszawskie, to ten film który powstał na bazie zdjęć archiwalnych. I szczerze mówiąc bardzo smutny film, sama idea takiego scenariusza mnie nie porwała, ale zdjęcia z warszawy 1944 roku robią na mnie piorunujące wrażenie.
 
O kurwa, z tym mieczem świetlnym ala GDZIE JEST KRZYŻ to troche do pieca dorzucili. Jestem wielkim psychofanem Star Warsów, obejrzałem po miliard razy, multum książek przeczytałem i narazie jak na ten trailer patrze, to nic nie można powiedzieć, ale też jakiejś dupy nie urywa, żeby jakoś niesamowicie czekał.
 
@Mojso to weż mi tu napisz, bo widzę że sie orientujesz w jakiej kolejności te 6 czeście obejrzeć żeby było chronologicznie.
 
Back
Top