Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

The.Maze.Runner.2014.720p.BluRay.x264-SPARKS

Nie wiem co to jest, ale dużo ludzi się tym jara, no i Kaya tam gra <love>
 
Czarownica nie tak dla rodziny, jak na mnie, ale cenzorem nie jestem :) z rana zaliczyłem "Oczy szeroko zamknięte". Kubrick to był gość. Wszystkie jego filmy po kilka razy oglądam. Cudo poprostu. Lynch kontynuator, podoba mi się u tych reżyserów takie zdżezzowanie filmu. Po za tym wszechobecna symbolika i odkrywanie tego z każdym oglądaniem, uczta dla szukaczy : )
 
Maze Runner fajny. Szkoda tylko ze nie nakręcili go w latach osiemdziesiątych - byłby lepszy klimat.
 
Zgadzam się z Masu, spodziewałem się kolejnego młodzieżowego shitu, a wyszedł naprawdę dobry film, oczywiście nie ustrzegł się błędów, szczególnie jedna z końcowych akcji to czyste WTF ?! ale i tak jak dla mnie dużo lepszy od takich Igrzysk Śmierci.

7/10

"Szkoda tylko ze nie nakręcili go w latach osiemdziesiątych - byłby lepszy klimat."

To samo odczucie miałem oglądając tegoroczny The Giver.
 
Lone Survivor z 2013 podobno na faktach, wciągający bardzo polecam. Akcja z Afganistanu.
Kamienie na Szaniec i Syberiadę polską tez mi się dobrze oglądało.
A ja czytałem złe opinie o Maze runner,więc postanowiłem samemu zweryfikować, ale jeszcze nie miałem czasu ;D
A Fury mi się podobał osobiście. Świeżo po 1 razie miałem ochotę obejrzeć od nowa, z perspektywą, że już wiem jak się skończy, ale jednak "innym okiem" :-D
 
Oglądał ktoś "Eliza Graves"?

Dzisiaj miałem oglądać bo paczam wszystko w czym gra Kate, jednak wybrałem Young Ones i nie żałuję.

Zapomniałem dopisać - oglądajcie Babadooka, naprawdę zajebisty film, tylko nie nastawiać się na jakiś straszny horror.
 
Last edited:
A ja dzisiaj oglądam Psy, zawsze tak robię jak coś się nie układa bądź jak się martwię. Boguś zawsze leczy rany, polecam.
 
Po ocenach twierdzę, że chyba lepiej odpalić jakąś starszą produkcję z Szaszą bo na tą to szkoda czasu.
 
Lucy, akcja od pierwszej do ostatniej minuty, nic specjalnego, ale nudy też nie ma.
 
Frodo i Sasha w jednym filmie? :-D Sądzę, że ten to akurat zamiast ją np.posunąć ukradłby jej pierścionek i uciekł :D
 
@Grzechu I co oglądałeś ten Open Windows?? I panowie oglądał ktoś A Most Wanted Man? Bo ja oglądałem na lekkim kacu i nie wiem czy coś przespałem czy to taki film, bo nie zrozumiałem czegoś.
 
Back
Top