Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Po przespaniu się i przemyśleniu, dołączam do #TeamLucy5/10


Z innej beczki - ktoś sprawdzał jakiegoś relka z Sin City: A Dame to Kill w 1080p czy trzeba poczekać jeszcze?
 
!!! Guardians.of.the.Galaxy.2014.720p.BluRay.x264-SPARKS !!!







HDRip The Guest już ściągnięty, chyba nie wytrzymam do gwiazki na BR :]
 
Siema!!



Potrzebuje pomocy.



Czy ktoś poratowałby działającymi linkami do torentów do filmów: Służby specjalne, bogowie i Dzien dobry kocham Cię.
 
To są polskie filmy, musisz poczekać na premierę DVD/BR albo iść do kina, pierwsze 2 pozycje warte $$$
 
@up poza tym nie polecam ściągania tych filmów z torrentów chyba że chcesz dostać pisemko z kancelarii z wezwaniem do zapłaty.
 
Malina taki Polski na czasie obczaj, nie sensacja, ale niby niezły ;p



7601694_3.jpg
 
7645616.3.jpg




Paradise Lost - Nie spodziewałem się po nim niczego, poszedłem bo wszystko inne było już zajęte a w Francji tez nie reklamowali go nazwiskiem Escobar więc myślałem że to jakaś mało ciekawa sensacja. I spotkało mnie miłe rozczarowanie, historia barona narkotykowego przedstawione po trochu z perspektywy jego ofiar. Świetna rola Benicio Del Toro



http://www.filmweb.pl/film/Escobar%3A+Paradise+Lost-2014-672786



Interstellar zajebisty, rozumiem ludzi którzy się nim rozczarowali bo spodziewali się pewnie czegoś innego, może brakowało im akcji ale zdjęcia, muzyka i scenariusz dla mnie osobiście mega :)
 
Paradise Lost muszę zobaczyć, lubię Benicio Del Toro. Ja ostatnio trafiłem na parę staroci, ale wartych obejrzenia, m.in.:



- oparta na faktach historia zdobywania Eigeru i niemiecko-austriackiej rywalizacji alpinistów w latach 30. XX w. Nordwand (Północna Ściana) http://www.filmweb.pl/film/P%C3%B3%C5%82nocna+%C5%9Bciana-2008-375728



- polski dramat o chłopcu chorym na porażenie mózgowe, który podejmuje trudną walkę o godność i prawo do normalnego życia. Chce się żyć - http://www.filmweb.pl/film/Chce+si%C4%99+%C5%BCy%C4%87-2013-648982
 
@Gambit: dzięki za info !



Wczoraj zacząłem ogladać. Obraz żyleta, a sam film elegancko wchodzi, na wesoło taki dosyć mocno,ale daje radę. Zasnąłem w połowie, ale ze zmęczenia ,a nie z nudów.
 
Oglądał już ktoś Bogowie? Bo słyszałem opinie, że podobno ostro warto i , że Kot kradnie cały film swoim graniem. Bo właśnie z kobitą się zastanawiamy czy ruszyć.
 
ruszaj stary na ten film. Jest mega. Ja byłem tydzień po premierze i nadal pełna sala. Ten kto nie oglądał tego filmu nigdy nie powienien wypowiadać się o poziomie polskiej kinematografii.
 
Dlaczego? Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Co roku trafia się jakaś "perełka", po prostu wyjątek od reguły.
 
5 Złotych Lwów dla tego filmu. Wymień mi perełkę filmową z 2013 czy 2012, bo jakoś zapomniałem?
 
2013 - Układ zamknięty, Drogówka



2012 - Pokłosie, Sęp, Obława, Mój Rower



W każdym roku dało by się wymienić conajmniej 1 dobry polski film.
 
Rzadko oglądam polskie firmy, ale w 2013 roku podobała mi się "Drogówka" i "Układ zamknięty", w 2012 - "Obława", a w 2011 - "Wymyk", "Uwikłanie" i poniekąd "Sala samobójców".



e: O, props Endrju!
 
Ja od siebie polecam nietypową jak na Smarzowskiego produkcje Róża (2011). Jak dla mnie 10/10



A i z filmów na wesoło to oczywiście Bilet na księżyc
(2013) gdzie ostatni raz było nam dane oglądać piękną Annię Przybylską :-)
 
straznicy galaktyki ode mnie 6/10 jakos ten styl mi podszedł, ten humor w filmie jakby troche wymuszony
 
Ja bardzo lubię filmy o superbohaterach Marvela, pomijając Kapitana Amerykę. Strażnicy Galaktyki dla mnie 8/10. Bardzo super mi się oglądało.



Wczoraj widziałem też sci-fi z 2007 - W stronę słońca/Sunshine. Dobre, klimatyczne sci-fi, fanom gatunku powinno przypaść do gustu.
 
Obejrzałem "Interstellar".

Rozumiem tych zawiedzionych, dużo mniej rozumiem tych, którzy uważają ten film za arcydzieło. Początek filmu był bardzo dobry, potem oczywiście było coraz gorzej (i głupiej?). Blisko mi do opinii old snake i cyphera, którzy bardzo dobrze wskazali wady tego filmu. Technicznie produkcja stoi na wysokim poziomie, ale w "Grawitacji" wyglądało to lepiej. Aktorsko również nie zachwyca, gdyż obok dwóch fajnych postaci głównego bohatera i jego córki, mamy wiele pozostałych typowych lub całkowicie niewyrazistych.
Nolan próbował również wymuszać dużo emocji u widzaa, coniekoniecznie przypadło mi do gustu (aczkolwiek wierzę, że niektórym polecą łzy z oczu).

Dla mnie 7/10, liczyłem na więcej.
 
Wróciłem właśnie z Interstellar. No cóż...



Generalnie smutny film. Przypomniał mi tylko jakim to my gównem cywilizacyjnym jesteśmy. Poziom 0...



Moim zdaniem nie wdrapiemy się nawet na poziom 1 (umiejętność wykorzystywania większości/całość energii dostępnej na planecie), a co dopiero mówić o podróżach w kosmosie na niewyobrażalne odległości bez zestarzania się.



Moja ocena 7/10, bo jednak pozostał taki jakiś niedosyt na końcu...
 
Straznicy galaktyki... łykałbym lepiej jakbym miał 15 lat - 7/10. Duzy plus za klimatyczne lokacje i to tyle, bo fabuła dosyć słaba.
 
Back
Top