Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wiesz Gambit kiedy będzie Interstellar w sklepiku?







@down



Dzięki. Zatem kino it is.
 
Ja na Igrzyska wybieram się jutro, jako że Jennifer to moja ulubiona aktorka młodego pokolenia to chodzę do kina na filmy z Nią, ale cudów po filmie się nie spodziewam.
 
Może jestem dziwny, ale nie widzę nic nadzwyczajnego w całej serii Igrzysk :( Po prostu kolejny film dla zabicia czasu...
 
Ostatnio widziałem nowego Dracule i pierw przeczytałem o nim opinie, więc spodziewałem się gniotu, ale wcale takie nie było.
Taki film na nude.
 
Sin City: Damulka warta grzechu (Grzecha? @Grzechu ?)

Nie będzie zaskoczenia, jeśli napiszę, że gorszy od poprzedniczki. Czasem sprawia wrażenie, jakby po prostu został pozbawiony kolorów, bo klimatu tam nie uświadczyłem. Na plus były wątki z Levittem i ze starymi bohaterami. Na minus akcje z Brullinem i Evą (a po tym spodziewałem się najwięcej...). Film oglądało się całkiem nieźle, dlatego daję 6/10
 
Lucy, 5/10 fajne efekty, fajny pomysł, tyle.

Popieram jak nie mniej. Nawet dał bym 4/10 - Film miał fajny pomysł ale gdzieś im uciekało i coś poszło nie tak, mocno się gubi. Efekty w sumie na plus ale też w pewnych momentach straszna sztuczność co wkurzało...

Najgorsze co się ostatnio dowiedziałem, że zastanawiają się nad kontynuacją... Tego nie powinni robić, film kończy się jak kończy i nie ma co ciągnąć dalej...

Film dobry jak już nic ciekawszego nam nie zostanie do oglądania :)
 
Lucy slabe 5/10 dzisiaj lece na igrzyska pewnie jak jennifer pokaze sie na ekranie w glowie bedzie tylko jedna mysl:D
 
Byłem dziś na Igrzyskach i moge określić ten film jednym słowem - chujowy. Pierwsza i druga część dużo lepsza a i tak dupy nie urywały, ale Kosogłos to już w ogóle dramat. Byłem dziś też na Interstellar i dla mnie film roku. Gra aktorksa, muzyka wszystko się zgadza. Jako że jestem zwykłym ludkiem i nie pracuję w NASA a o fizyce mam małe pojęcie to jebią mnie nieścisłości jakich ludzie się w tym filmie doszukują. Rewelka 9/10 i już nie mogę się doczekać wydania na blurayu.
 
Zaluje,ze nie ma kina u mnie:( chcialem ten film zobaczyc,ale jutrp w Plocku graja ostatni raz i to wieczorem co u mnie przekresla wyjazd:( a akurat weekend mam wolny sam dla siebie to moglbym sie przejechac:( moze bede bogaty kiedys to se na blueray kupie:( albo poczekam 20 lat i z gazeta wyborcza bedzie :(
 
Back
Top