Fame MMA gala youtuberów

"Wiewiór poddał zawodnika KSW"
Dziwnie to brzmi, tym bardziej że to gówno prawda. Jak zobaczyłem ten clickbajt, to liczyłem chociaż na urywek zadaniówki/pokazu techniki bjj z kims z ksw w jego klubie.
 
Nawet dobra gala, o to chodzi we freakach, o bijatyki, mnóstwo zadanych i przyjętych ciosów.
Najlepiej jeszcze gdyby zabronili im trenować to mniej by się hamowali, albo 150 tys. Za wygraną w przeciągu pierwszej minuty :korwinlaugh:
 
ROCZNICA ODEJŚCIA LEGENDY (*)
bbbbbbbbbb.jpg
 
Nawet tego nie ogladam. Jakby to faktycznie był temat dla ECPU to by sie towarzystwo spowiadało na komendzie
Sprawy sprzed kilku lat i nie wiadomo, jak z dowodami. Ale efekt póki co jest w postaci, że Boxdel odsunięty. Ciekawe czy "zmuszą" go jakoś do sprzedaży jego 20 %.

„Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym.
 
Sprawy sprzed kilku lat i nie wiadomo, jak z dowodami. Ale efekt póki co jest w postaci, że Boxdel odsunięty. Ciekawe czy "zmuszą" go jakoś do sprzedaży jego 20 %.

„Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym.

Też fikoł te oświadczenie. Mimo, że chłop już wcześniej przejawiał jakieś "dziwne" zachowanie, to przymykamy oko i lecimy z tematem. A teraz jak szambo wybuchło, to żegnamy grubego bo psonty jest :siara:
 
Też fikoł te oświadczenie. Mimo, że chłop już wcześniej przejawiał jakieś "dziwne" zachowanie, to przymykamy oko i lecimy z tematem. A teraz jak szambo wybuchło, to żegnamy grubego bo psonty jest :siara:
No właśnie, że nie przejawiał, bo to wszystko działo się długo przed powstaniem fame mma.
 
Jechać z nimi! Od dawna przewijał się wątek jak kamerzysta obracał się i wyłudzał pieniądze od nieletnich dziewczyn, a cała ta ekipa co jest u Wardęgi jak widać trzyma się razem. I dopuściła się jeszcze gorszych zachowań.
 
Jest ktoś w stanie w dwóch słowach streścić o co chodzi z tą aferą? Co się odjebało z Boxdelem itd?
 
Jest ktoś w stanie w dwóch słowach streścić o co chodzi z tą aferą? Co się odjebało z Boxdelem itd?
Wypisywał jakieś dwuznaczne teksty do dziewczyn po 14 lat. W to wszystko zamieszany Stuu i Dubiel na teraz. Ile wyjdzie dalej to zobaczymy.
 
Jebane śmietniki! Do pierdla wszystkich, to chociaż na celi będą mieli z nich pożytek (no i z ich odbytów ;))!
Ja tam jeśli o pedofilii chodzi od dawna mówię, że trzeba sprawdzić czy komory gazowe po SS jeszcze dadzą radę zadziałać. Poznałem dwie ofiary pedofila i powiem wprost. Do gazu skurwysynów, albo co innego by ich zapierdolić jak najbrutalniej.
 
Ja tam jeśli o pedofilii chodzi od dawna mówię, że trzeba sprawdzić czy komory gazowe po SS jeszcze dadzą radę zadziałać. Poznałem dwie ofiary pedofila i powiem wprost. Do gazu skurwysynów, albo co innego by ich zapierdolić jak najbrutalniej.
powinni wywlekać takiego śmiecia na rynek w mieście i strzelać mu w łeb , ścierwo sprzątnać dopiero po 3 dniach
 
powinni wywlekać takiego śmiecia na rynek w mieście i strzelać mu w łeb , ścierwo sprzątnać dopiero po 3 dniach
Szybka smierć to nagroda by była. Jaja uciąć, nabić na pal i niech sie wykrwawia jak najdłużej!
kiedys dobry motyw widziałem w filmie, jak typa przywiązali do drzewa, oczy wysmarowali chyba rybami, kruki się zleciały i tak sobie dziobały po oczkach…
 
Back
Top